تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

هزینه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99

زمان ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99 در آبان ماه 98 است. در این مقاله از زمان دقیق ثبت نام دوازدهمین جشنوارۀ ریاضیات کانگورو مطلع می شوید. دبیرخانه ریاضیات کانگورو زمان ثبت نام جشنواره کانگورو را جهت اطلاع داوطلبان تمام مدارس ، مراکز آموزشی، دانش آموزان و افراد علاقمند اعلام کرد. در این مقاله از زمان ثبت نام جشنواره ریاضی و زمان برگزاری دوازدهمین جشنواره بین الملی ریاضیات کانگورو مطلع می شوید. این جشنواره به صورت هماهنگ کشوری برگزار می شود. داوطلبان در مهلت اعلام شده برای ثبت نام جشنواره کانگورو به سامانه ثبت نام مراجعه نمایند و یا از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه تمام مراحل ثبت نام را برای متقاضیان عزیز انجام می دهند.

جشنواره کانگورو

زمان ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99

زمان ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو در آبان ماه 98 است. دفترچه ثبت نام جشنواره کانگورو تا اواخر آذر ماه منتشر می شود. به تمامی شرکت کنندگان در جشنواره ریاضیات کانگورو گواهی شرکت یا دیپلم افتخار جشنوارۀ ریاضیات کانگورو اعطا می شود. زمان ثبت نام به هیچ عنوان تمدید نمی شود. برای اطلاع از مهلت دقیق ثبت نام در جشنواره با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

 

زمان برگزاری جشنواره بین المللی ریاضیات کانگورو 99

زمان برگزاری جشنواره کانگورو به عنوان دوازدهمین جشنواره بین المللی ریاضیات کانگورو در روز پنج‌شنبه 28 فروردین 99 به طور هم زمان در سراسر کشور برگزار می شود. 

گروه های برگزاری جشنواره ریاضی کانگورو، شامل شش گروه است. به شرکت کنندگان این جشنواره که در گروه های 1 و 2 موفق به کسب بیش از 40 امتیاز و در گروه های 3 تا 6 بیش از 50 امتیاز کسب کرده باشند، دیپلم افتخار بین المللی از انجمن جهانی کانگورو بدون مرز اعطا می شود. لازم به ذکر است که به تمام حوزه‌های برگزارکننده، گواهی بین المللی شرکت در جشنوارۀ ریاضیات کانگورو اعطا می گردد.

داوطلبان جشنواره کانگورو می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس با سامانه صدای مشاور، با کارشناسان تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه پاسخگوی سوالات تمامی داوطلبان در سراسر کشور می باشند.

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ٍثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ - ۱۴۰۰

ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم ۹۹ – ۱۴۰۰ و اشاره اجمالی به زمان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =