تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

تاریخ و زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

تاریخ و زمان برگزاری آزمون دکتری ph.D وزارت بهداشت 98

جهت مشاوره در زمینه تاریخ و زمان برگزاری آزمون دکتری ph.D وزارت بهداشت 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تاریخ و زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت سال 98 (زمان برگزاری آزمون دکتری ph.D وزارت بهداشت 98) که ثبت نام آن در بهمن ماه و اسفند ماه انجام شد. در دو روز متوالی در اردیبهشت ماه خواهد بود. در این مقاله در رابطه با زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت، نحوه برگزاری آزمون دکتری وزرات بهداشت، منابع آزمون وزرات بهداشت و دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته آزمون وزرات بهداشت مطالعه خواهید نمود. داوطلبانی که از ثبت نام آزمون دکتری جامانده اند می توانند برای اطلاع از زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری روی همین لینک آبی کلیک نمایند. برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون دکتری 98 و منابع و ضرایب آزمون دکتری 98 کلیک نمایید.

داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت می توانند برای کسب اطلاعات در رابطه با منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت و نحوه برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت از طریق تلفن ثابت 9099071614 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

زمان برگزاری آزمون دکتری ph.D وزارت بهداشت 98

زمان برگزاری آزمون دکتری ph.D وزارت بهداشت 98 مطابق جدول زیر می باشد:

زمان ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی وزارت بهداشت و ارسال مدارک که به صورت اینترنتی انجام می شود به شرح ذیل است:

شروع ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی وزارت بهداشت 98 نیمه دوم بهمن ماه سال 97
زمان برگزاری آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی وزارت بهداشت 98 12 و 13 اردیبهشت سال 98

داوطلبانی که در آزمون دکتری ph.D وزارت بهداشت ثبت نام نموده اند و در آزمون دکتری وزارت بهداشت مجاز به انتخاب رشته شوند، لازم است دفترچه انتخاب رشته دکتری وزرات بهداشت 98 را به دقت مطالعه نمایند برای دانلود دفترچه و فرم انتخاب رشته دکتری وزرات بهداشت می توانید روی لینک زیر کلیک نمایید.

نحوه برگزاری آزمون دکتری ph.D وزارت بهداشت 98

در رابطه با نحوه برگزاری آزمون دکتری ph.D وزارت بهداشت مطابق با آخرین اطلاعیه مربوط به سال 98 از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مواد آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی 97 به این صورت می باشد که آزمون های کتبی به سبک G.R.E موضوعی که مخفف Graduate Record Examinations می باشد، برگزار گردد. به همین جهت دبیرخانه های علوم پایه، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و دندانپزشکی سوالات آزمون ها را بر این اساس تدوین نموده اند که بعد از تصویب در شورای سنجش و پذیرش دوره های تحصیلات تکمیلی اعلام رسمی می شود. داوطلبانی که مورد پذیرش قرار می گیرند و با رسیدن به حد نصاب معین از سوی یکی از موسسات، سازمان ها و یا دانشگاه های علوم پزشکی، برای مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 دعوت خواهند شد و نتایج نهایی خود را که از مجموع نمره کتبی آزمون دکتری علوم پزشکی و نتیجه مصاحبه برآورد می شود.

منابع آزمون دکتری وزرات بهداشت 98

منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت به شرح زیر می باشد:

1- دروس تخصصی برای رشته های مختلف با ضرایب معین

2- درس استعداد تحصیلی شامل 30 سوال برای همه رشته ها با ضریب یک می باشد. (نمونه سوالات درس استعداد تحصیلی آزمون دکتری وزرات بهداشت) را از طریق همین سایت دانلود نمایید.

دفترچه آزمون دکتری وزرات بهداشت 98 / فرم انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

برای دفترچه آزمون دکتری وزرات بهداشت 98 / فرم انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 می توانید روی لینک های زیر کلیک نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون دکتری وزرات بهداشت 98 (این لینک آواخر خرداد 98 فعال می شود)

دانلود فرم انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 (این لینک آواخر خرداد 98 فعال می شود)

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 (منتشر نشده است)

توجه داشته باشید که مدارک ثبت نام در آزمون دکتری برای هر رشته متفاوت می باشد برای اطلاع از مدارک ثبت نام آزمون دکتری 98 می توانید روی همین لینک کلیک نمایید. داوطلبان آزمون دکتری تخصصی نیز می توانند لیست رشته های مجاز شرکت در آزمون دکترای تخصصی را در هیمن سایت مطالعه نمایند.

داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت می توانند برای کسب اطلاعات در رابطه با منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت و نحوه برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت از طریق تلفن ثابت 9099071614 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

جهت مشاوره در زمینه تاریخ و زمان برگزاری آزمون دکتری ph.D وزارت بهداشت 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مصاحبه استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یزد

مصاحبه استخدامی دانشگاه علوم پزشکی یزد + مدارک و زمان مراجعه

دانشگاه علوم پزشکی یزد در بیانیه ای از پذیرفته شدگان جهت مصاحبه استخدامی دانشگاه علوم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =