زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ۹۹

زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ۹۹

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ۹۹

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در سال جاری دستگاه های اجرایی اعم از سازمان ها ، موسسات ادارات و… از طریق آزمون استخدامی دستگاه های دولتی ۹۹ اقدام به جذب نیروی کار می نمایند. زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ۹۹ در بازه آبان ماه خواهد بود.

متقاضیان می توانند با شرکت در آزمون متمرکز استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در شغل مورد علاقه خود در سازمان مربوطه استخدام شوند.شرکت کنندگان برایاستخدام نهایی باید تمامی مراحل از جمله آزمون کتبی ، مصاحبه ، تایید مدارک و … را با نمره قبولی طی نمایند .

“در این مقاله به بررسی نحوه و تاریخ برگزاری آزمون استخدامی ادارات دولتی و سایر موارد برای موفقیت شما عزیزان در این آزمون می پردازیم.”

تمدید ثبت نام آزمون استخدامی

متقاضیان شرکت در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشورسال 99 : بدلیل برگزارهمزمان اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری و ثبت نام آزمون استخدامی و بار شدید مراجعه کنندگان به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور تعدادی از متقاضیان نتوانستند ثبت نام خود را با موفقیت انجام دهند.

در همین راستا زمان ثبت نام آزمو استخدامی از تاریخ 1/7/99 لغایت 4/7/99 تمدید شد،  متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش جهت ثبت نام خود اقدام نمایند.

متقاضیانی که دارای سهمیه ایثارگر هستند و در بازه زمانی گفته شده سهمیه آنان برای آزمون استخدامی مورد تایید قرار نگرفته است در صورتی که با مراجعه و پیگیری موضوع سهمیه خود را حل نموده اند میتوانند در مهلت زمان 1/7/99 لغایت 4/7/99 با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده اند و اطلاعات آنان با موفقیت ثبت شده است می توانند نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۹ توسط سازمان سنجش کشور زیر نظر سازمان اداری  استخدامی کشور برگزار می شود. آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال های گذشته دوبار در سال برگزار می شد اما در سال 99 مثل سال گذشته این آزمون فقط یکباردر سال برگزار می شود. آبان امسال بعنوان تاریخ برگزاری آزمون استخدامی ادارات دولتی در نظر گرفته شده است.

ملاك تعيين حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی می باشد كه در تقاضانامه درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری امتحان مشترك فراگير بر روی كارت شركت در امتحان مشترک فراگير درج و به هنگام پرينت كارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسيد.

از جزئیات بیشتر مربوط به تاریخ برگزاری آزمون استخدامی ادارات دولتی و سایر موارد می توانید با دانلود دفترچه آزمون استخدامی و مطالعه همین مقاله آگاه شوید.

زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹طبق دفترچه منتشر شده در سایت سازمان سنجش ، 9 آبان امسال می باشد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ۹۹

 

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

پس از واریز وجه و خرید شماره سریال ثبت نام می بایست برای اطلاع از روند و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 ابتدا مراحل زیر را را مطالعه نمایید سپس دفترچه استخدامی آزمون ادارات دولتی را از همین مقاله دانلود نمایید و به دقت مطالعه نمایید.

 • ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
 • پر کردن قسمت تقاضانامه ثبت نام در سایت سنجش کشور
 • مشخصات شناسنامه ای داوطلب را در قسمت مربوطه وراد نمایید.
 • دین داوطلب را انتخاب نمایید.
 • در صورت داشتن سهیمه یا ایثارگر بودن قسمت مشخص شده را تکمیل نمایید.
 • نشانی محل زندگی خود را وراد نمایید.
 • سپس کد پستی محل زندگی خود را وارد نمایید.
 •  کد شغل انتخابی داوطلب را پس دانلود دفترچه انتخاب نمایید.
 •  کد رهگیری را یادداشت نمایید .

دانلود دفترچه آزمون استخدامی ادارات دولتی

 • سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام به انتشار دفترچه برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نموده است. در این دفترچه لیست کاملی از شغل ها و دستگاه ها و ارگان هایی که در آن ها استخدام صورت می گیرد درج شده است.
 • همچنین در دفترچه برگزاری آزمون استخدامی ادارات دولتی 99 شرایط مربوط به رشته های متفاوت دبیری ، حسابداری ، پرستاری و … درج شده است.
 • در انتهای این دفترچه فرم پیش نویسی برای ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 آمده است که شما می توانید در ابتدا قبل از پر کردن فرم اصلی در سایت ، اقدام به پر کردن این فرم نمایید.

دریافت کارت آزمون استخدامی

کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور از روز دوشنبه ۸ دیماه ۹۹ بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

++ کارت آزمون استخدامی ۸ دی منتشر می‌شود

نکته مهم : در صورت مغایرت در بندهای نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، دین، سهمیه ۵ درصد ایثارگران، شاغل قراردادی (نام دستگاه)، تاریخ فارغ‌التحصیلی و معدل آخرین مدرک تحصیلی، حداکثر تا تاریخ ۱۲ دی ۹۹ منحصراً به سایت سازمان سنجش مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

نکته مهم : متقاضیانی که علائم بیماری آنها از تاریخ ۲۹ آذر ۹۹ به صورت قطعی تایید شده، لازم است از روز چهارشنبه ۳ دی تا پنجشنبه ۴ دی با مراجعه به سایت سازمان سنجش (بخش آزمون استخدامی متمرکز اجرایی) فرم خوداظهاری را تکمیل کرده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.

 

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ۹۹

اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور 99 به دو صورت تعیین حد نصاب و انتخاب و اعلام ليست چند برابر ظرفيت جهت بررسي مدارك از بين دارندگان حدنصاب صورت می پذیرد.

تعيين حدنصاب

معرفی داوطلبان جهت انجام ساير مراحل استخدامی، منوط به كسب حد نصاب در آزمون كتبی بوده و انتخاب افراد پذيرفته شده براساس ترتيب نمرات کسب شده، سهميه های قانونی،امتیازات و… با رعايت ساير قوانين و مقررات جاری، مطابق قواعد زير می باشد:
پس از برگزاری امتحان مشتری فراگير، نمرات داوطلبان به تفكيک حيطه های عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب، معادل كسب حداقل پنجاه درصد امتیاز کسب شده توسط نفر اول با ارزش وزنی چهل درصد در دروس عمومی و شصت درصد در بخش تخصصی در هر شغل محاسبه و مبناي ساير مراحل معرفي داوطلبان قرار ميگيرد.

 1. داوطلبان فاقد حد نصاب، از ادامه ساير مراحل استخدامی حذف و صرفاً كارنامه آزمون كتبی از طريق سامانه امتحانات جهت
  اطلاع برای آنها قابل مشاهده خواهد بود.
 2. كسب حد نصاب در امتحان مشترک فراگير، هيچ گونه حق استخدامی ايجاد نمی كند و معرفي افراد به ترتيب نمره کسب شده آنان،
  از ميان داوطلبانی كه حدنصاب را كسب نموده اند، صورت می پذيرد.

انتخاب و اعلام ليست چند برابر ظرفيت جهت بررسی مدارک از بين دارندگان حدنصاب:

 • انتخاب افراد چند برابر ظرفيت جهت بررسی مدارک از بين داوطلبانی كه حد نصاب را كسب نموده اند، بر اساس نمره مكتسبه آنان و با در نظر گرفتن سهميه های قانونی به تعداد چند برابر ظرفيت پذيرش در هر شغل محل جنسيت و به ترتيب نمرات فضلی صورت مي پذيرد.
 • در صورتی كه مدارک داوطلبان و همچنين سایر اطلاعات داوطلب درتقاضانامه ثبت نام، مغاير با شرايط مندرج در اين آگهی باشد، براي داوطلب حقی ايجاد نخواهد كرد و داوطلب از ادامه فرآيند جذب و استخدام حذف شده و حق هيچ گونه اعتراضی ندارد.

معرفي به گزينش

 1. پس از انجام مصاحبه استخدامی ، معرفی افراد برای گزینش براساس جمع نمره کل آن ها با وزن 70 درصد برای آزمون کتبی و 30 درصد برای مصاحبه استخدامی و با در نظر گرفتن تمامی سهمیه های قانوننی خواهد بود.
 2. در صورتی که مصاحبه ای صورت نگیرد انتخاب نفر اول براساس نمره کسب شده افراد و با در نظر گرفتن سهمیه های قانونی برابر ظرفیت پذیرش هر شغل محل جنسیت صورتمی گیرد.

سوالات متداول زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹

1. آیا تاریخ برگزاری آزمون استخدامی ادارات دولتی 99 در سال جاری مشخص شده است ؟

بله ، تاریخ برگزاری آزمون استخدامی ادارات دولتی 99 امسال 9 آبان است .

2.ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در چه سایتی انجام می شود؟

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سایت سازمان سنجش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

جمع بندی

در این مقاله سعی شده است تا شما از زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۹ آگاه شوید . همچنین لینک دانلود دفترچه استخدامی ادارات دولتی و ارگان های مختلف نیز در این مقاله برا سهولت دسترسی شما قرار داده شده است.

” در صورتی در روند ثبت نام آزمون استخدامی و یا به مشکل برخورده اید

می توانید با شماره های گروه صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید

تا روند ثبت نام و شرکت ر آزمون را برای شما تسهیل نمایند. “

اگر علاقه مند به شرکت در آزمون های استخدامی هستید می توانید از شرایط آزمون های دیگر نیز اگاه شوید. 

آزمون استخدامی وزارت بهداشت،

آزمون استخدامی سازمان تبلیغات اسلامی،

 آزمون استخدامی محیط زیست.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

دریافت کارت ورود به جلسه استخدام شرکت فرودگاه ها 99

استخدام سازمان محیط زیست سال 99

جهت مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ۹۹

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید