خانه / آزمون استخدام / زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98
حذف شرط: استخدام دستگاههای اجرایی 97 استخدام دستگاههای اجرایی

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این صفحه از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98 مربوط به ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی دولت مطلع می شوید.  نتایج اولیه در تاریخ 98/02/15 اعلام شد. جزئیات خبر اعلام نتایج آزمون استخدامی دولت که در اردیبهشت ماه 98 است ، به اطلاع شرکت کنندگان می رسد. تعدادی از متقاضیان بعد از ثبت نام برای رفع نقص اطلاعات ، به باجه های رفع نقص مراجعه کردند. اعلام نتایج ، بعد از تاییدیه برخی مراجع درباره اطلاعات این متقاضیان انجام می شود.

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ششمین دوره 98

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دستگاه های اجرایی ششمین دوره ، در اردیبهشت ماه 98 اعلام خواهد شد. نتایج اولیه در تاریخ 98/02/15 اعلام شد.

کارنامه نتایج اولیه آزمون بر روی پایگاه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی منتشر شد. داوطلبان با استفاده از کد ملی و کد رهگیری بعد از ورود به قسمت پروفایل به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت. برای دریافت کارنامه می توانید با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرید، و کارنامه خود را دریافت کنید.
سته از دواطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند از روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند و یا با شماره تلفن های موجود تماس بگیرند.

بعد از بررسی اطلاعات اصلاح شده داوطلبان، نتایج نهایی آزمون استخدام در اردیبهشت ماه منتشر می شود. برای دریافت کارنامه اولیه و اطلاع از مدارک لازم برای مراجعه حضوری، از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرید. 

click www.hrtc.ir – سایت استخدام دستگاه های اجرایی

حذف شرط: استخدام دستگاههای اجرایی 97 استخدام دستگاههای اجرایی

ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

ششمین آزمون فراگیری دستگاه های اجرایی کشور در 97/12/17 برگزار شد. تعداد 227.891 نفر در این آزمون شرکت کرده اند. حدود 105000 نفر از شرکت کنندگان زن و مابقی داوطلبان مرد بودند. حدود 15000 نفر از شرکت کنندگان ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مدرک دیپلم دارند و مابقی شرکت کنندگان مدرم کاردانی و بالاتر دارند.افرادی که دارای مدرک دیپلم بودند ، فقط در آزمون عمومی شرکت کردند و آزمون اختصاصی ندارند.

تعداد نفرات پذیرفته شده و استخدامی در ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی :

تعداد نفرات پذیرفته شده در ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، از طریق دو آزمون کتبی و مصاحبه در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی 4هزار و 464 نفر است.

دستگاه های استخدام کننده از طریق آزمون دستگاه های اجرایی :

ششمین آزمون استخدامی کشور برای دستگاه های دولتی شامل :

وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، فرهنگ و ارشاد اسلامی و ورزش و جوانان، سازمان امور اراضی کشور، بانک ملی ایران، سازمان های امور مالیاتی، بهزیستی، تعزیرات حکومتی، ثبت اسناد و املاک کشور، جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری، حفاظت محیط زیست، خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)، شیلات، بنیاد شهید و امور ایثارگران، دیوان عدالت اداری، روزنامه رسمی کشور، هدفمندسازی یارانه‌ها، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور (مادر تخصصی)، مرکز اورژانس تهران است.
سازمان جهاد دانشگاهی برگزار کننده این آزمون بود.

 

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام آزمون تافل

ثبت نام اینترنتی آزمون تافل سال 98

ثبت نام اینترنتی آزمون تافل سال 98 ، در سایت ای تی اس انجام می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *