خانه / آزمون استخدام / رشته های دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 98 – 99
دانشگاه علوم انتظامی امین

رشته های دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه رشته های دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 رشته های دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 98 – 99 در مقاطع مختلف حدود 23 رشته است . دانشگاه علوم انتظامی امین دارای شش دانشکده تخصصی، یک مجتمع آموزش عالی ویژه آموزش پلیس زن و پنج مرکز آموزشی است. این دانشگاه با 31 گروه آموزشی و 23 رشته تحصیلی با 29 گرایش در مقاطع تحصیلی کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری مشغول فعالیت است 

کل دانشجویان در مقطع کاردانی و کارشناسی 21 واحد به غیر از دروس مصوب وزارت علوم ، دروس نظامی پاس می کنند . همچنین دروس مهارتی از قبیل شنا ، آموزش رانندگی ، آمادگی جسمانی، دفاع شخصی و… را کلیه دانشجویان مصوب باید در طول دوره طی کرده و گواهینامه مربوط را اخذ کنند . به غیر از دوره های مصوب، دوره های داخلی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد برای ارتقای سطح علمی کارکنان نیروی انتظامی (از طریق کنکور داخلی) برگزار می شود و همچنین برای کارکنان بدو استخدام که دارای مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر هستند و به آنان «دانش آموخته» اطلاق می شود به مدت حداقل یک ترم و حداکثر دو ترم در مرکز آموزش علوم پایه انتظامی (نصر) و دیگر دانشکده ها دوره های مقدماتی، عمومی و تخصصی برگزار می شود. .

دانشکده های دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 98 – 99

1- دانشکده فرماندهی و ستاد 

2 – دانشکده علوم و فنون اطلاعات و آگاهی 

3- دانشکده علوم و فنون راهنمایی و رانندگی 

4- دانشکده علوم و فنون مرزی 

5- دانشکده علوم فنون اداری و پشتیبانی 

6- مرکز آموزش بین المللی پلیس 

7- مرکز آموزش عالی عقیدتی و سیاسی 

8-مجتمع آموزش عالی زنان پلیس ( کوثر ) 

رشته های دانشگاه افسری علوم انتظامی امین سال 98

رشته دانشکده فرماندهی و ستاد 

این دانشکده دارای 3 رشته فرماندهی و مدیریت انتظامی، مدیریت عملیات انتظامی و مدیریت پشتیبانی انتظامی می باشد . همچنین این دانشکده در برگزاری دوره های کارشناسی ارشد سایر رشته ها را برعهده دارد. و دوره های دکتری در سه رشته پیشگیری انتظامی ، مدیریت ترافیک و جرم یابی در این دانشکده برگزار می شود.

رشته دانشکده علوم و فنون اطلاعات و آگاهی 

این دانشکده دارای سه رشته کشف علمی جرایم در مقاطع کاردانی و کارشناسی و رشته اطلاعات در مقطع کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد و رشته علوم اجتماعی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد . 

رشته دانشکده علوم و فنون مرزی 

این دانشکده در مقطع کاردانی دارای رشته عملیات راهور گرایش عملیات ترافیکی ، و خدمات فنی راهور گرایش خدمات فنی راهور ، در مقطع کارشناسی علاوه بر عملیات راهور و خدمات فنی راهور ، رشته مهندسی ترافیک را ارائه می دهد. در مقطع کارشناسی ارشد رشته های عملیات راهور و مهندسی ترافیک را ارائه می دهد. 

رشته دانشکده علوم فنون اداری و پشتیبانی

این دانشکده در مقطع کارشناسی ارشد دارای رشته مدیریت آموزشی ، مدیریت دولتی ، و رشته عقیدتی در گرایش های معارف و سیاسی می باشد و در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت منابع انسانی و رشته عقیدتی می باشد . همچنین در مقطع کارشناسی ناپیوسته داخلی دارای رشته اداری گرایش مدیریت منابع انسانی و رشته عقیدتی می باشد .

نحوه ثبت نام دانشگاه افسری علوم انتظامی امین سال 98 ( افسر محصل )

ثبت نام در دانشگاه علوم انتظامی با عنوان افسر محصل را فارغ التحصیلان رشته های نظری و محصلین سال دوازدهم نظام جدید می توانند از تاريخ 1397/07/08 لغايت 1397/08/30 اقدام به ثبت نام نمایند . از طریق سایت gozinesh . police .ir شرایط عمومی و اختصاصی را مطالعه نمایند و در صورت داشتن شرایط لازم مراحل ثبت نام اینترنتی را انجام دهند. در پایان ثبت نام ، کد رهگیری داده می شود . که به منزله تکمیل مراحل ثبت نام می باشد . پس از ثبت نام نیاز به مراجعه حضوری ندارد . از بین ثبت نام شدگان با توجه به اطلاعات ثب نامی ، فراخوان صورت می گیرد . به متقاضیانی که تماس می گیرند . شرکت در  مصاحبه ، معاینات و امتحان کتبی ضرورت دارد. 

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه افسری علوم انتظامی امین سال 98

1-حداقل سن 18 سال و حداکثر (بااحتساب همه شرایط ارفاقی ) 25 سال می باشد. داشتن کارت پایان خدمت یا عضویت فعال بسیج ، همچنین خانواده معظم شهدا ،ایثارگران و جانبازان و نخبگان علمی جز شرایط ارفاقی محسوب می شود . 

2-حداقل معدل برای داوطلبان ۱۴ می باشد .

3-حداقل قد برای داوطلبان ۱۷۰ سانتی متر می باشد

متقاضیانی که دارای مدرک کاردانی و بالاتر هستند . مجاز به ثبت نام نمي باشند . شاغلین ناجا که نمتقاضی ثبت نام افسر محصل هستند برای ثبت نام بایستی به سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم انتظامی امین مراجعه نمایند . 

منابع آزمون کتبی دانشگاه افسری علوم انتظامی 

منابع آزمون عبارت اند از: فرهنگ ومعارف اسلامي ، ادبيات فارسي ، زبان انگليسي ، زبان عربي ، تست هوش و اطلاعات عمومي

متقاضیان ثبت نام در صورت بروز هرگونه مشکل و یا طرح سوال از ساعت 8:30 صبح الی 12 و بعداز ظهر از ساعت 14 الی 17 بجز ایام تعطیل با شماره تلفن های 73046911 ، 73046912 ، 73046913 می توانند تماس حاصل نمایند. 

جهت مشاوره در زمینه رشته های دانشگاه افسری علوم انتظامی امین 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام آزمون تافل

ثبت نام اینترنتی آزمون تافل سال 98

ثبت نام اینترنتی آزمون تافل سال 98 ، در سایت ای تی اس انجام می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *