خانه / دانشگاه ها / دانشگاه های فرهنگیان / رتبه لازم برای دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان
پذیرش بومی استانی دانشگاه فرهنگیان یعنی چه؟

رتبه لازم برای دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان

جهت مشاوره در زمینه رتبه لازم برای دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اطلاع از رتبه لازم برای دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان ، برای برنامه ریزی قبولی در رشته دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان و انتخاب رشته صحیح کنکور مورد نیاز داوطلبان میباشد. در این صفحه از رتبه قبولی دانشگاه فرهنگیان ، رتبه قبولی دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان مطلع شده و اطلاعات مفیدی درباره رشته دبیری ریاضی بدست می آورید.

رتبه قبولی دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان کنکور 98

دانشگاه فرهنگیان طی مراحلی اقدام به جذب دانشجو می نماید. مرحله اول قبولی در انتخاب رشته کنکور سراسری است. داوطلبان ملزم به کسب رتبه لازم برای قبولی می باشند برای اطلاع از رتبه لازم برای قبولی روی لینک سبز رنگ زیر کلیک نمایید:

 رتبه لازم برای قبولی دانشگاه فرهنگیان

، بعد از اعلام نتایج قبولی انتخاب رشته کنکور 98 ، دانشگاه فرهنگیان داوطلبان را به مصاحبه و گزینش فرهنگیان دعوت می کند و پذیرفته شدگان نهایی افرادی می باشند که در مرحله مصاحبه قبول شوند. برای اطلاع از سوالات مصاحبه و شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان روی لینک زیر کلیک کنید و یا برای مشاوره تلفنی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

 سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان

توجه:

بهترین و مطمئن ترین روش برای اطلاع از رتبه قبولی رشته دبیری ریاضی در دانشگاه فرهنگیان استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سازمان سنجش است که شامل کارنامه های قبولی داوطلبان کنکور دوره های قبلی است و ما به صورت رایگان در اختیار داوطلبان عزیز کنکوری قرار داده ایم ، برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور روی لینک سبز زیر کلیک نمایید:

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش

توجه داشته باشید که رتبه لازم برای قبولی با توجه به تعداد شرکت کنندگان کنکور ، تراز داوطلبان و ظرفیت دانشگاه فرهنگیان در هر سال متفاوت است ،بنابراین پیشنهاد می دهیم حتما برای اطلاع از رتبه لازم برای قبولی در کنکور 98 با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

معرفی دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان

دبیری ریاضی از گرایش های ریاضی است، برای قبولی لازم است پایه ریاضی و فیزیک شما قوی باشد و برای اشتغال در این زمینه لازم است علاقمند به فعالیت آموزشی داشته و اطلاعاتتان به روز شود. پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان از ابتدای ورود به این دانشگاه علاوه بر تحصیل رایگان از کمک هزینه تحصیل تحت عنوان حقوق دانشجو معلم، نیز برخوردار می شوند که مبلغی نقدی است که طور مستمر دریافت خواهند کرد.

دانشجویان و فارغ التحصیلان دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان از سایر مزایای این دانشگاه بهره مند خواهند شد برای اطلاع از مزایای تحصیل در دانشگاه فرهنگیان می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

دانشجویان به دلیل موارد مذکور ، ملزم به ارائه تعهد خدمت می باشند و بعد از فارغ التحصیلی در دانشگاه فرهنگیان و یا مراکز مورد نظر آموزش و پرورش به عنوان دبیر ریاضی اعزام خواهند شد و به طور رسمی جذب آموزش و پرورش می شوند؛ اغلب دانشجویان با کمال این تعهد را می پذیرند و افرادی که تمایل به ارائه تعهد خدمت ندارند می توانند با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرند ، کارشناسان راهنمای شما برای عدم ارائه تعهد خدمت در برابر تحصیل در دانشگاه فرهنگیان خواهند بود.

 

تعداد واحدها و دروس دانشگاهی دبیری ریاضی فرهنگیان

طول مدت تحصیل در رشته دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان 4 سال است و دروس شامل زیر است:

دروس پایه شامل : آنالیز ریاضی، روانشناسی کودک و نوجوان، روشها و فنون تدریس، جبرخطی، آمار و احتمال، ، معادلات دیفرانسیل، تمرین دبیری، مدیریت آموزشی، اصول وفنون مشاوره و راهنمایی، سنجش و اندازه گیری، آنالیز عددی، مبانی ریاضیات، ریاضی عمومی، روانشناسی تربیتی، فیزیک پایه، آزمایشگاه فیزیک پایه، مبانی کامپیوتر و برنامه سازی، اصول و فلسفه آموزش و پرورش، جبر، تولید و کاربرد مواد آموزشی، مبانی برنامه ریزی آموزش متوسطه

دروس تخصصی:مبانی هندسه، ریاضی گسسته ،نظریه اعداد، آموزش ریاضی

 • دروس عمومی : 20 واحد
 • دروس پایه : 33 واحد
 • دروس تخصصی : 39 واحد
 • دروس تخصصی : 18 واحد انتخابی
 • دروس اختیاری : 12 واحد
 • دروس گرایشی : 9 واحد
 • جمع واحدها = 131 واحد

دروس تخصصی دبیری ریاضی

دروس تخصصی الزامی دبیری فرهنگیان شامل:

 • آموزش ریاضی (2)
 • دروس علوم تربیتی
 • ریاضیات گسسته
 • جبر (2)
 • مبانی هندسه
 • نظریه اعداد
 • آموزش ریاضی (1)

داوطلبان گرامی کنکور و علاقمندان به تحصیل در رشته دبیری ریاضی می توانند برای مشاوره قبولی و اطلاع از رتبه لازم برای دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

جهت مشاوره در زمینه رتبه لازم برای دبیری ریاضی دانشگاه فرهنگیان

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آخرین رتبه قبولی رشته های ریاضی دانشگاه آزاد 98

آخرین رتبه قبولی رشته های تجربی دانشگاه آزاد 98

آخرین رتبه قبولی رشته های تجربی دانشگاه آزاد 98 اعلام شد. نتایج اولیه کنکور سراسری …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *