راهنمای ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان

مدرسه مجازی ایرانیان

جهت مشاوره در زمینه راهنمای ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان را می توانید در این مقاله مشاهده نمایید. این مدارس با هدف آموزش مجازی و از راه دور تعبیه شده است تا دانش آموزان بتوانند از این آموزش ها استفاده لازم را برده و بهره مند شوند. در ادامه از نحوه ورود به سایت مدرسه مجازی ایرانیان و راهنمای ورود به این سایت صحبت شده است.

نحوه ورود به سایت مدرسه مجازی ایرانیان

با وارد کردن آدرس shadiranian.com وارد تصویر شماره 1 می شویم. سه گزینه برای انتخاب وجود دارد:

  1. آموزش
  2. ثبت نام
  3. ورود

با کلیک روی گزینه آموزش، وارد پنل محتواهای آموزشی می شویم که قابل دسترسی برای عموم می باشد. در این پنل، محتوا برای 11 مقطع تحصیلی، پایه اول تا نهم و دوره متوسطه دوم با سه رشته علوم انسانی، علوم ریاضی و علوم تجربی تهیه گردیده است. تصویر زیر گویای این موضوع می باشد و با راهنمایی هایی که در ادامه قرار داده شده است می توانید محتوای آموزشی را مشاهده نمایید.

مدرسه مجازی ایرانیان

برای فعالیت ها و محتواهای پرورشی و فرهنگی نیز تدبیری اندیشیده شده است. افراد می توانند با استفاده از همین سایت مانند تصویر زیر از محتوای پرورشی نیز استفاده نمایند. تصویر شماره 2 گویای این موضوع می باشد.

 برای فعالیت ها و محتواهای پرورشی و فرهنگی نیز تدبیری اندیشیده شده است.

با انتخاب پایه تحصیلی وارد صفحه ای می شویم که محتواهای بارگذاری شده را نشان می دهد، عدد نوشته شده در کنار هر کتاب درسی، تعداد فایل های بارگذاری شده برای آن موضوع را نشان می دهد. با کلیک روی هر کتاب،لیست فایل های بارگذاری نشان داده می شود. هر فایل شامل: عنوان، فصل کتاب، شماره درس، صفحه، نوع فایل می باشد.

مدسه مجازی ایرانیان

نحوه ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان

با کلیک روی گزینه ثبت نام، مدرسه مجازی ایرانیان را انتخاب می کنیم. فرم ثبت نام باز می شود. با استفاده از راهنمایی که در زیر مشاهده می نمایید می توانید گزینه ثبت نام و سپس ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان را انتخاب نمایید. برای اطلاع از دیگر شرایط ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان و یا مشکل در هنگام ورود می توانید با شماره های مندرج در این مقاله تماس حاصل نموده و مشکل خود را توسط کارشناسان ما بر طرف نمایید.

مدرسه مجازی ایرانیان

فرم ثبت نام باید توسط دانش آموزان پر شود. در فرم ثبت نام دانش آموز به سوالات متنوعی پاسخ می دهد. این فرم برای دریافت اطلاعات شخصی دانش آموز می باشد شما می توانید نمونه این فرم را در زیر مشاهده نمایید.

مدرسه مجازی ایرانیان

و بعد از تایید فرم تکمیل شده، حساب کاربری و کلید واژه ورود به سامانه را دریافت می کند.

نحوه ورود به مدرسه مجازی ایرانیان

با کلیک روی گزینه ورود در تصویر 1 ،وارد صفحه in log می شوید.

ورود به مدرسه مجازی ایرانیان

حال با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور، دانش آموز وارد پنل شخصی خود خواهد شد.و بعد از ورود صفحه زیر برای شما باز خواهد شد و به پنل خود وارد می شوید.

در صورت فراموشی نام کاربری و رمز عبور خود می توانید با شماره های درج شده در این مقاله تماس حاصل نموده و رمز عبور خود را بازیابی نمایید.

مدرسه مجازی ایرانیان

جمع بندی

مقاله فوق برای راهنمای بهتر شما عزیران نوشته شده است و از نحوه ورود به مدرسه مجازی ایرانیان صحبت شده است. در ادامه مقاله می توانید راهنمای تصویری ورود به مدرسه مجازی ایرانیان را مشاهده نمایید.

جهت مشاوره در زمینه راهنمای ثبت نام در مدرسه مجازی ایرانیان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید