تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

شرایط انصراف از تحصیل دانشگاه آزاد 98

ذخیره دانشگاه آزاد چیست و چه زمانی است

جهت مشاوره در زمینه ذخیره دانشگاه آزاد چیست و چه زمانی است

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اگر می خواهید بدانید، ذخیره دانشگاه آزاد چیست و چه زمانی است ، این مقاله را به دقت مطالعه کرده و برای ورود به این دانشگاه از طریق ذخیره دانشگاه آزاد سال 98 اقدام نمایید. 

زمان ذخیره دانشگاه آزاد در سال 98 – 99

ذخیره دانشگاه آزاد در سال 98 ، هر سال بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد اعلام می شود. در کارنامه اعلام نتایج نهایی دانشگاه آزاد، یکی از عبارات، قبولی، مردود و یا ذخیره درج می شود. سوالاتی که برای داوطلبان مطرح این است که عبارت ذخیره به چه معناست؟ تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد چیست؟ و …

ذخیره دانشگاه آزاد چیست؟

ذخیره دانشگاه آزاد ، مربوط به داوطلبانی است که تراز آن ها در نزدیک به یکی از رشته محل های انتخابی در فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد (نزدیک به رتبه نفر آخر پذیرفته شده در رشته محل مذکور) باشد. در واقع این روش به نوعی بومی گزینی محسوب می شود. در صورتی که دانشگاه آزاد ظرفیت خالی برای پذیرش این داوطلبان داشته باشد، ذخیره دانشگاه آزاد برای مهر ماه اعلام میشود.

زمان ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد 98

واجدین شرایط می توانند در مهر ماه 98 برای ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد اقدام نمایند. اگر دانشگاه آزاد در نوبت مهر ماه ظرفیت خالی نداشته باشد، پذیرش و ثبت نام از طریق ذخیره دانشگاه آزاد در بهمن ماه انجام می شود.

داوطلبان عزیز می توانند برای مشاوره انتخاب رشته ذخیره دانشگاه آزاد، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند. (شماره تلفن های مندرج در همین صفحه).

توجه داشته باشید که این امکان وجود دارد که بعد از انتشار نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ، انتخاب رشته ذخیره دانشگاه آزاد برگزار نشود و داوطلبان در تعداد مشخص و محدودی از کدرشته محل هایی که ظرفیت خالی خود را از پیش اعلام کرده اند، انجام شود.

جهت ثبت نام ذخیره دانشگاه آزاد در هفته پایانی شهریور ماه برای ورودی مهر 98 اقدام کنید. فرصت بعدی برای استفاده از ذخیره دانشگاه آزاد در بهمن ماه 98 است. جهت ثبت نام و رفع هرگونه سوال و ابهام با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه ذخیره دانشگاه آزاد چیست و چه زمانی است

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی در کنکور سراسری 99

ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی در کنکور سراسری 99

دانشگاه غیرانتفاعی یکی از موسسات آموزشی است که داوطلبین به دلیل تنوع رشته ها، امکان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =