تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / مدارس / اخبار مدارس / دو دیپلم همزمان برای سمپادی ها
مدارس سمپاد

دو دیپلم همزمان برای سمپادی ها

جهت مشاوره در زمینه دو دیپلم همزمان برای سمپادی ها

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دو دیپلم همزمان برای سمپادی ها طبق اعلام رئیس مرکز ملی پرورش استعداد درخشان امکان پذیر شد . خانم فاطمه مهاجرانی ، رئیس مرکز ملی پرورش استعداد درخشان و باشگاه دانش پژوهان جوان اعلام نمود ، بر اساس همکاری با معاونت متوسطه ، دانش آموزان سمپاد امکان اخذ دو دیپلم همزمان را دارند .

به دلیل تاکید بر مقام معظم رهبری بر رونق تولید در مدارس استعداد درخشان و جشنواره نوجوان خوارزمی در مسیر رونق تولید ، اقداماتی صورت گرفت . بدین منظور دانش آموزان استعداد درخشان می توانند در رشته های نظری و دیگری در رشته های مهارتی مورد علاقه خود ، دیپلم بگیرند . 

امکان اخذ دو دیپلم همزمان برای دانش آموزان سمپاد 

رئیس مرکز ملی پرورش استعداد درخشان اعلام نمود ، مرکز ملی پرورش استعداد درخشان متولی آموزش در حوزه نخبگان است لازم است بستر کارآفرینی را آماده نماییم . همانطور که رتبه های بین المللی علمی اهمیت دارد ، تربیت مهارت آموزی به دانش آموزان استعداد درخشان لازم است .

در مدارس استعداد درخشان ، در راستای پرورش خلاقیت دانش آموزان ، از بازیگران اصلی حوزه کسب و کار کمک می گیریم تا در راستای افزایش تعصب کار و مسیر درست حرکت کنیم . در راستای نیاز  مدیریتی و اجرایی کشور ، در سال آینده اولین المپیاد اقتصاد و مدیریت را برگزار خواهیم کرد .

هدف از برگزاری المپیادها ، گسترش دانش است . سال تحصیلی پیش روالمپیاد اقتصاد و مدیریت کلید خورده می شود . اما کنکور و المپیاد قسمتی از کار ما در مدارس سمپاد است ، ولی همه کار نیست . توجه به رویکردهای تربیتی ، آموزش های ادبی ، علوم انسانی و تاریخ ، از دیگر اولویت های مدارس سمپاد در کشور است . 

عضو شورای معاونین آموزش و پرورش اعلام نمود که به دنبال اجرایی شدن امکان اخذ دو دیپلم توسط دانش آموزان سمپاد هستیم . در طرح دو دیپلم همزمان برای سمپادی ها ، دانش آموزان علاوه بر دیپلم نظری ، می توانند یک دیپلم مهارتی نیز دریافت کنند . 

رئیس مرکز استعداد های درخشان و دانش پژوهان جوان در پایان گفت : دانش آموزان استعداد درخشان ، در توسعه علمی کشور جایگاه مهمی دارند . مرکز سمپاد از تمام ظرفیت خود برای حمایت این دانش آموزان نخبه استفاده می کند . 

 

 

 

 

 

 

جهت مشاوره در زمینه دو دیپلم همزمان برای سمپادی ها

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط و نحوه تغییر رشته در پایه یازدهم

منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی نجوم و اختر فیزیک 98 – 99

در این مقاله لیست منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی نجوم و اختر فیزیک 98 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =