تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

شرایط سنی دانشگاه فرهنگیان در کنکور ۹۹

دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان 98 سه ساله شد

جهت مشاوره در زمینه دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان 98 سه ساله شد

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مدت تحصیل در دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان برای ورودیان جدید کنکور 98 سه سال خواهد بود. بخش نظارت و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان اعلام نمود دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان برای این وردیان قطعا سه سال خواهد بود. برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی برای پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان کلیک نمایید. ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان، به صورت نیمه متمرکز انجام می شود، داوطلبان بعد از قبولی در کنکور سراسری و کسب رتبه قبولی ، ملزم به حضور در جلسه مصاحبه معاینه و آزمون علمی و علمی و کسب نمره قبولی خواهند بود. دانشگاه فرهنگیان چندین هزار نفر دانشجو با مدرک دیپلم و مهارت آموز از لیسانس را پذیرش می کند که معمولا کمتر از نیمی از آنها خانم هستند. برای اطلاع از مدارک و شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجاییکلیک نمایید.

داوطلبان تحصیل رایگان در دانشگاه فرهنگیان در مقطع کارشناسی، می توانند جهت مشاوره از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان 98

طرح جدید دوره سه ساله کارشناسی در دانشگاه 98، به تصویب وزارت علوم رسید و با کاهش واحدهای اضافی دانشجویان و برگزاری ترم های تابستانی میسر خواهد شد.

در رابطه با جذب نیرو در این دانشگاه باید بگوییم که دانشگاه فرهنگیان در سال 98 حدود 9000 نفر فارغ التحصیل خواهد داشت و وارد کلاس های درس می شوند. حدود 42000 نفر معلم نیز از طریق کنکور سراسری و آزمون استخدامی جذب خواهند شد. دانشگاه فرهنگیان با توجه به اینکه نیاز به جذب نیرو در سال 99 برای دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی مشخص گردیده است، اعلام نموده که اکثر نیروهای مورد نیاز در گروه مردان می باشند.

دانشگاه فرهنگیان در سال 98 جذب 41000دانشجو معلم خواهد داشت. به نقل از دانشگاه فرهنگیان ، این دانشگاه امسال در رشته های آموزش راهنمایی و مشاوره بسته فعالیت های پرورشی، ردیف جدید دارد و در رشته آموزش ابتدایی نیز 998 نفر افزایش پذیرش داشته است. علاوه بر ظرفیت های اعلام شده قبلی، این دانشگاه، مجددا در رشته های آموزش راهنمایی و مشاوره بسته فعالیت های پرورشی، تعداد325 نفر ردیف جدید پذیرش و ظرفیت تکمیلی خواهد داشت و جمعا 1323 نفر افزایش ظرفیت در دفترچه انتخاب رشته درج شده است. برای اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 98 و حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم کلیک نمایید.

جهت مشاوره در زمینه دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان 98 سه ساله شد

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

علت حذف تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 98

علت حذف تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 98 به نقل از رئیس سازمان سنجش آموزش کشور …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − ده =