تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

دبیری تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان

دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان سه ساله شد

جهت مشاوره در زمینه دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان سه ساله شد

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مدت تحصیل در دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان برای ورودیان جدید کنکور 99 سه سال خواهد بود. بخش نظارت و ارزیابی دانشگاه فرهنگیان اعلام نمود دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان برای این وردیان قطعا سه سال خواهد بود. برای اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی برای پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان کلیک نمایید. ثبت نام در دانشگاه فرهنگیان، به صورت نیمه متمرکز انجام می شود، داوطلبان بعد از قبولی در کنکور سراسری و کسب رتبه قبولی ، ملزم به حضور در جلسه مصاحبه معاینه و آزمون علمی و علمی و کسب نمره قبولی خواهند بود. دانشگاه فرهنگیان چندین هزار نفر دانشجو با مدرک دیپلم و مهارت آموز از لیسانس را پذیرش می کند که معمولا کمتر از نیمی از آنها خانم هستند. برای اطلاع از مدارک و شرایط مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجاییکلیک نمایید.

داوطلبان تحصیل رایگان در دانشگاه فرهنگیان در مقطع کارشناسی، می توانند جهت مشاوره از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان 99

طرح جدید دوره سه ساله کارشناسی در دانشگاه 99، به تصویب وزارت علوم رسید و با کاهش واحدهای اضافی دانشجویان و برگزاری ترم های تابستانی میسر خواهد شد.

در رابطه با جذب نیرو در این دانشگاه باید بگوییم که دانشگاه فرهنگیان در سال 99 حدود 9000 نفر فارغ التحصیل خواهد داشت و وارد کلاس های درس می شوند. حدود 42000 نفر معلم نیز از طریق کنکور سراسری و آزمون استخدامی جذب خواهند شد. دانشگاه فرهنگیان با توجه به اینکه نیاز به جذب نیرو در سال 99 برای دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی مشخص گردیده است، اعلام نموده که اکثر نیروهای مورد نیاز در گروه مردان می باشند.

دانشگاه فرهنگیان در سال 99 جذب 41000 دانشجو معلم خواهد داشت. به نقل از دانشگاه فرهنگیان ، این دانشگاه امسال در رشته های آموزش راهنمایی و مشاوره بسته فعالیت های پرورشی، ردیف جدید دارد و در رشته آموزش ابتدایی نیز 998 نفر افزایش پذیرش داشته است. علاوه بر ظرفیت های اعلام شده قبلی، این دانشگاه، مجددا در رشته های آموزش راهنمایی و مشاوره بسته فعالیت های پرورشی، تعداد 325 نفر ردیف جدید پذیرش و ظرفیت تکمیلی خواهد داشت و جمعا 1323 نفر افزایش ظرفیت در دفترچه انتخاب رشته درج شده است. برای اطلاع از ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99 و حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم کلیک نمایید.

دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان

دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان ۳ ساله شد

به گفته ی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان درباره «طرح سه ساله شدن دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان»: این طرح در جلسه هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان تصویب شد.

وی ادامه داد: طرح 3 ساله شدن دوره کارشناسی از یک سال پیش در جریان بود منتها با تغییر وزیر به تأخیر افتاد که در هیأت امنای جدید مطرح و تصویب شد البته منوط به اینکه هماهنگی‌های لازم را با وزارت علوم برای این کار انجام دهیم.

همچنین روشندل اضافه کرد: با در نظر گرفتن 3 نکته ی ذیل، می‌توانیم دوره کارشناسی را به جای 4 سال در 3 سال تمام کنیم که برنامه‌اش آماده است و به محض امضا شدن مصوبه هیأت امنا، مکاتبه از سوی رئیس دانشگاه فرهنگیان با وزیر علوم صورت می‌گیرد تا بررسی شود و اجازه دهند در راستای اقتصاد تربیت معلم، حتی به صورت آزمایشی دوره 3 ساله را شروع کنیم.

 1. با ادغام برخی دروس ( تقلیل واحدهای درسی از حدود 155 واحد به 140 واحد)
 2. ارائه 20 واحد در هر ترم
 3. استفاده از ظرفیت 2 ترم تابستان (اخذ 10 واحد به جای 6 واحد در ترم تابستان)

وی با بیان اینکه این طرح مستلزم این است که دانشجومعلمان به جای 6 واحد در تابستان، 10 واحد بتوانند اخذ کنند، گفت: البته واحدها را از حدود 155 واحد به 140 واحد تقلیل دادیم و واحدهایی که همپوشانی داشتند، ادغام شدند و می‌توانیم به شکل ارئه 20 واحد در ترم و ظرفیت 3 ترم تابستان(هر ترم 6 واحد) هم اجرا کنیم.

شما می توانید هر روزه برای کسب اطلاعات دقیق تر در این خصوص با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و در جریان جزئیات طرح سه ساله شدن دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان قرار بگیرید. مشاورین مجموعه صدای مشاوران به صورت تلفنی به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

جهت مشاوره در زمینه دوره کارشناسی دانشگاه فرهنگیان سه ساله شد

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس بنت الهدی صدر قزوین

ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس بنت الهدی صدر قزوین

در این مقاله ثبت نام دانشگاه فرهنگیان پردیس بنت الهدی صدر قزوین مورد بررسی قرار …

4 دیدگاه

 1. Avatar

  سلام این مصوبه فقط برای ورودی های جدید هست یا اینکه ورودی های سال های قبل هم شامل میشه

 2. Avatar

  سلام آیا احتمال داره که این مصوبه برای ورودی های ۹۸نیز شامل بشه؟
  و آیا ۱۵واحدی که از ترم های ورودی های جدید یعنی ۹۹کسرخواهد شد و از ۱۵۵واحد به ۱۴۰واحد تقلیل خواهد یافت، برای ما ورودی های ۹۸نیز این ۱۵واحد کسر میگردد؟

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام دوست محترم هنوزچیزی مشخص نیست.تعداواحدهای ترم تابستان بیشتر می شود وواحد معدودی حذف می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − دوازده =