خانه / دانشگاه ها / اخبار دانشگاه ها / دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی نظام جدید 98 – 99
دانشگاه فنی حرفه ای

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی نظام جدید 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی نظام جدید 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی نظام جدید 98 – 99 ، از طریق سایت سازمان سنجش ، لینک کاردانی فنی حرفه ای ، قابل دانلود می باشد . ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان مقطع کاردانی دانشکده های فنی حرفه ای از تاریخ 98/03/19 الی 98/03/26 می باشد .

 در زمان ثبت نام ، دفترچه راهنما بر روی سایت قرار می گیرد و داوطلبان به کمک دفترچه راهنما می توانند انتخاب رشته را انجام دهند . رشته های ارائه شده در مقطع کاردانی فنی حرفه ای از طریق سوابق تحصیلی پذیرش دارد ، به استثنای 9 رشته که از طریق آزمون پذیرش صورت خواهد گرفت . 

شرایط ثبت نام دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه های فنی حرفه ای 98 – 99

متقاضیان ثبت نام در مقطع کاردانی فنی حرفه ای لازم است در یکی از رشته های شاخه های فنی حرفه ای و کاردانش و یا احراز شرایط دانش آموختگی در یکی از رشته های مذکور را تا 98/06/31 فارغ التحصیل باشند . و یا دارای دیپلم فنی حرفه ای نظام قدیم ( دور چهار ساله ) و یا دیپلم شاخه نظری نظام آموزشی جدید 3-3-6 و نظام سالی واحدی باشند .

دارندگان مدرک دیپلم نظام سالی واحدی یا ترمی بایستی مدرک پیش دانشگاهی را ارائه دهند . و طبق ضوابط رشته های امتحانی و یا رشته هایی که بر اساس سوابق تحصیلی هستند را متناسب با رشته دیپلم خود انتخاب نمایند .

داوطلبانی که در دوره های کاردانی نظام جدید پذیرفته می شوند و مدرک دیپلم خود را تا پایان شهریور ماه نمی گیرند ، اگر پذیرش آن ها برای نیمسال اول باشد ؛ پذیرش آن ها ملغی می شود و اجازه ثبت نام ندارند . و اگر پذیرش آن ها برای نیمسال دوم باشد . اگر تا پایان نیم سال اول سال تحصیلی 98 – 99 موفق به اخذ مدرک دیپلم خود شوند ، اجازه ثبت نام در نیم سال دوم را خواهند داشت .

و شرط آخر برای ثبت نام در دوره های کاردانی نظام جدید برخورداری از توانایی جسمی متناسب با رشته قبولی می باشد .

شرایط انتخاب رشته دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه های فنی حرفه ای سال 98 

هر داوطلب با توجه به رشته انتخابی می تواند حداقل یک کد رشته محل و حداکثر 100 کد رشته محل را انتخاب نماید . و کد رشته محل های انتخابی خود را طبق اولویت دلخواه وارد فرم پیش نویس تقاضا نامه ثبت نام نماید . و پس ار تکمیل فرم پیش نویس ، اطلاعات مندرج را وارد فرم ثبت نام اینترنتی نماید .

برای انتخاب رشته امتحانی داوطلبان می بایست به جدول مربوط به عناوین دیپلم های مرتبط دقت نمایند و با توجه به کد دیپلم های مجاز مندرج در جدول ، یکی از رشته های امتحانی را انتخاب نمایند . 

زمان برگزاری آزمون و اعلام نتایج دوره کاردانی نظام جدید سال 98

زمان دریافت کارت ورود به جلسه از 8 الی 10 مرداد ماه سال 98 خواهد بود . و داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانند کارت شرکت در آزمون را پرینت نمایند . و زمان برگزاری آزمون روز جمعه 98/05/11 خواهد بود . حوزه امتحانی برای هریک از داوطلبان در کارت ورود به جلسه ذکر شده است . اعلام نتایج طبق مندرجات دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی نظام جدید 98 – 99 در دهه آخر شهریور ماه خواهد بود . و در هفته آخر مهر ماه 98 ، کارنامه نهایی بر روی سایت سنجش منتشر می شود . 

 

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کاردانی نظام جدید 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ارشد فراگیر پیام نور

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بدون کنکور ، به این صورت است …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *