دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

20 فوریه 2019 86 نظر
شرایط استخدام در آموزش و پرورش

جهت مشاوره در زمینه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر ساله برای فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی و بالاتر برای تمامی رشته ها برگزار می شود تا این افراد بتوانند وارد شغل معلمی بشوند. معلمان حق التدریس پس از قبولی در این آزمون، سنوات حق التدریس سال های گذشته شان به سابقه شغلی شان اضافه می شود. آموزش و پرورش اعلام کرد در سال 99 تعداد 23 هزار نیرو می توانند به استخدام آموزش و پرورش درآیند.

اصلاحات دفترچه آزمون استخدامی آموزش پرورش

اصلاحات دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر شد!

در پی انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام هشتمین دوره آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال 99، به اطلاع تمامی داوطلبان شرکت در آزمو استخدامی آموزش و پرورش می رساند که با توجه به اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور، ضوابط و شرایط اختصاصی سازمان برنامه و بودجه، سازمان بهزیستی کشور، سازمان پزشکی قانونی و همچنین فهرست شغل محل های وزارت ورزش و جوانان ( شغل محل جدید ) به شرح زیر می باشد.

بنابراین تمامی متقاضیان شرکت در این آزمون می بایست تا مهلت در نظر گرفته شده، برای ثبت نام اقدام نموده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین مندرجات این دفترچه و فراهم کردن اطلاعات مورد نیاز، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان مراجعه نمایند.

لینک دانلود دفترچه اصلاح شده آزمون استخدامی آموزش و پرورش دانلود اصلاحیه دفترچه

اصلاحات دفترچه آزمون استخدامی آموزش پرورش

فوری: 

دفترچه آزمون استخدامی آموزش پرورش 99 منتشر شد. برای دریافت بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

لینک دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

داوطلبان استخدام در آموزش و پرورش می توانند دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 از طریق همین صفحه دانلود نمایند. لینک دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش پرورش 99 در اختیار داوطلبان استخدام در آموزش و پرورش قرار داده شده است.

مدیرکل امور اداری و تشریفات آموزش و پرورش:

 • دهم شهریور ماه دفترچه آزمون استخدامی در سایت سازمان سنجش بارگذاری می‌شود و امکان مطالعه سپس نام نویسی در این آزمون برای واجدین شرایط وجود دارد.
 • ۲۷ هزار و ۳۰۰ نیروی جدید برای امسال در نظر گرفتیم همچنین نزدیک به ۵ هزار سهمیه هم از سال گذشته داشتیم که در مجموع بیش از ۳۲ هزار نفر در مناطق مختلف کشور و رشته‌های مختلف پذیرش خواهیم داشت.

برای شرکت در آزمون استخدام حتما دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش را به دقت مطالعه نمایید. کمبود نیرو در وزارت آموزش و پرورش و جبران کمبود نیرو فقط از طریق استخدام انجام نمی‌شود، بلکه از حق‌التدریس شاغل نیز استفاده خواهد شد و بعد از جذب از طریق آزمون نیز از روش خرید خدمات و حق‌التدریس نیز این کار انجام می‌شود.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 را انجام داده و دفترچه ثبت نام آموزش و پرورش را به دقت مطالعه کنید. پیرو اطلانیه رئیس مرکز برنامه‌ریزی و منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش انتشار دفترچه ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش وپرورش با توجه به جذب 17300 نفر نیرو در آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، انجام شد. در این صفحه آخرین دفترچه که تاکنون منتشر شده است مشاهده میکنید ، به محض انتشار دفترچه جدید، همینجا در اختیار داوطلبان عزیز قرار داده خواهد شد. برای دانلود دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش روی لینک زیر کلیک نمایید:

 دانلود منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 – 1400

راهنمای دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دفترچه آزمون استخدامی آموزش پرورش

برای آشنایی بیشتر با سر فصل های دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، سعی کردیم به طور خلاصه، راهنمای هر بخش را توضیح دهیم.

 1. بخش اول دفترچه با عنوان تعاریف، به توضیح مفاهیم مندرج در دفترچه مانند سهمیه ایثارگران و تعریف دستگاه های اجرایی می پردازد.
 2. در بخش دوم دفترچه شرایطی که داوطلبان برای شرکت در آزمون باید دارا باشند، آمده است.
 3. مواد آزمون استخدامی آموزش و پرورش یعنی منابع مطالعه دروس و تاثیر نمره منفی در این آزمون، در بخش سوم به تفضیل توضیح داده شده است.
 4. در بخش بعدی توضیحات کامل و جامعی در ارتباط با انواع سهمیه ها و امتیازات در این آزمون، آورده شده است.
 5. بخش چنجم شامل مراحل ثبت نام در آژمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد.
 6. این بخش شامل اطلاعاتی در ارتباط با اعلام نتیجه آزمون استخدامی و و نحوه پذیرش و مصاحبه در این آزمون ها است.
 7. ﻣﻮاد اﻣﺘﺤﺎﻧﻲ آزﻣﻮن اﺳﺘﺨﺪاﻣﻲ ﻣﺘﻤﺮﻛﺰ دﺳﺘﮕﺎه ﻫﺎي اﺟﺮاﻳﻲ کشور در جدول یک، نام برده شده است.
 8. جدول دو شامل اطلاعات کامل هر شهرستان اعم از کد و نام استان مربوطه می باشد.
 9. ﻓﻬﺮﺳﺖ ﺷﻐﻞ ﻣﺤﻞ های اداره کل آموزش و پرورش به تفکیک هر استان و شرایط احراز تحصیلی در این بخش به طور کامل آورده شده است.
 10. در نهایت فرم ﭘﻴﺶ ﻧﻮﻳﺲ ﺗﻘﺎﺿﺎﻧﺎﻣﻪ ﺛﺒﺖ نام آزمون استخدامی متمرکز برای دستگاه های کشور در صفحه آخر وجود دارد.

شرایط استخدام و جذب نیرو در آموزش و پرورش 99

شرایط استخدام و جذب نیرو در آموزش و پرورش 99 بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری و شرایط سنی و عمومی افراد، استخدام و جذب نیرو انجام می شود.

 • شرط سنی برای داوطلبان با مدرک دکتری 45 سال، کارشناسی ارشد 40 سال و کارشناسی 30 سال است و برای دارندگان مدرک کاردانی رشته استادکاری نیز شرط سنی 25 سال می باشد.
 • بومی‌پذیری به عنوان یک اصل، به تناسب شرایط هر استان دامنه‌پذیرش تعیین شده است و در هر دامنه پذیرشی چند شهرستان و منطقه وجود دارد و فرد باید شغلی را انتخاب کند که در همان دامنه پذیرش است؛ ضمن اینکه فرد باید یک محل خدمت را در یک شهرستان و منطقه انتخاب کند. می توانید از طریق تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.
 • در استان‌ها پذیرش به صورت بومی و غیربومی تقسیم‌بندی می‌شود، در استان‌های کم برخوردار از جمله استان های کردستان و آذربایجان غربی  ضریب نمره آزمون یک چهارم تعیین گردیده است؛ استان‌های برخوردار دو گروه می باشند به این صورت که یا در دامنه پذیرش استان قرار دارند که با ضریب یک دوم است و اگر خارج از استان باشند، ضریب یک می باشد.
 • با توجه به جزئیات سهمیه گروه‌های مختلف در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 25 درصد جذب نیرو مربوط به ایثارگران، 5 درصد مربوط به رزمندگان با 6 ماه سابقه حضور در مناطق عملیاتی و 3 درصد نیز سهمیه مربوط به معلولان است.

برای اطلاع از لیست رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

ظرفیت پذیرش آموزش و پرورش

خبر استخدام بیش از ۵۲ هزار نیروی جدید در آموزش و پرورش از طرف معاون برنامه ریزی و توسعه و تعاون منابع آموزش و پرورش ارائه شده است.

هر ساله ظرفیت پذیرش آموزش و پرورش طبق نیاز هر استان و شهر مشخص می شود امسال نیز از جذب بیش از 30 هزار نفر از طریق آزمون اسخدامی آموزش و پرورش خبر داده شده است.

ظرفیت جذب آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای هر استان

 • 2650 نفر در آموزش و پرورش خوزستان
 •  494 نفر در آموزش و پرورش قزوین
 •  570 نفر در آموزش و پرورش بوشهر
 •  755 نفر در آموزش و پرورش گلستان
 •  734 نفر در آموزش و پرورش هرمزگان
 •  305 نفر در آموزش و پرورش خراسان جنوبی
 •  2600 نفر در آموزش و پرورش خراسان رضوی
 •  3 هزار و 837 نفر در آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان

در دوره متوسطه متناسب با 25 رشته تحصیلی نیرو جذب می‌شود، ودر دوره ابتدایی نیز به همین صورت است و در نهایت 63 رشته تحصیلی مشمول آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشند.

آموزش و پرورش در هر سال اولویت جذب در آزمون استخدامی را فرزندان فرهنگیان بازنشسته قرار می دهد برای اطلاع از شرایط و ضوابط مربوط به استخدام فرزندان فرهنگیان می توانید مقاله استخدام فرزندان فرهنگیان بازنشسته را مطالعه نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

داوطلبان می توانند بعد از انجام مراحل ثبت نام و مطالعه کامل شرایط مندرج در دفترچه برای درایفت کارت و.رود به جلسه آزمون در تاریخ مقرر اقدام نمایند. این کارت در تاریخ 99/8/6 منتشر می شود برای اطلاع از نحوه دریافت کارت می توانید مقاله دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را مطالعه نمایید.

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 حدود 10 روز پس از برگزاری آزمون اعلام می‌شود. پس از آزمون عمومی یک آزمون تخصصی برگزار می‌شود و بر اساس آن، در نهایت دو برابر ظرفیت افراد معرفی می‌شوند و از این مرحله به بعد هر دستگاهی بر اساس شرایط خاص خود، مصاحبه تخصصی داشته و معاینات پزشکی بر اساس نوع مشاغل درخواستی انجام می‌شود. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش کلیک نمایید.

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش متقاضیان باید مبلغ 45 هزار تومن ( مبلغ مصوب در سال گذشته ) را پرداخت نموده و بعد اقدام به ثبت نام نمایند. هزینه ی ثبت نام در سال جاری اندکی تغییر خواهد کرد.

  دانلود منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 – 1400

مجموعه صدای مشاوران به عنوان مرجع تخصصی مشاوره آزمون های استخدامی تلاش می‌کند تا با در دست داشتن اطلاعات جدید، شما را گام به گام تا استخدام در وزارت آموزش و پرورش همراهی کند.

جهت مشاوره در زمینه دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

nevisande

سلام ، امیدوارم مطالب من براتون مفید بوده باشه. خوشحال میشم نظرات و سوالاتتون رو تو قسمت دیدگاه ها بیان کنید.

دیدگاه ها
86 دیدگاه برای “دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99”
 1. Avatar

  سلام وقتتون بخیر. چند وقت پیش اعلام کرده بودید که آموزش و پرورش برای تکمیل ظرفیت اقدام به ثبت نام میکنه و شما نام نویسی تلفنی انجام میدید. آیا فارغ‌التحصیلان رشته هایی مثل مهندسی صنایع غذایی میتوانند در رشته آموزگار ابتدایی شرکت کنند یا خیر

  • Avatar

   سلام دوست محترم مدرک با رشته دبیر باید هم خوانی داشته باشد.شما برای هنرستان دریه سری رشته می توانید شرکت نمایید

 2. Avatar

  سلام وقت بخیر
  یعنی کسانی که قدشون از ۱۵۵ کمتر هست اصلا نباید معلم بشن؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شرایط استخدام قد اعلام نشده ولی درمراحل مصاحبه همه ایتم ها درنظر گرفته می شود

   • Avatar

    با سلام شرایط سنی برای کارشناسی چند سال هستش

    • Avatar

     سلام همسر جانباز بالای ۲۵درصد هم از شرط سنی معاف هستند یا نه

     • Avatar

      سلام دوست محترم منتظر شرایط دفترچه باید بود

 3. Avatar

  سلام و وقت بخیر خدمت حضرتعالی… بنده رشته تحصیلی ام کارشناسی ارشد علوم سیاسی گرایش مطالعات خاورمیانه هست… متاسفانه چنین گرایشی رو در چارت شغلی و دبیری قرار ندادن … فلسفه و جامعه شناسی و تاریخ با رشته بنده مطابقت داره… میخواستم بدونم میتونم تو این ازمون شرکت کنم و امکان پذیرش با شرایط رشته بنده مقدور هست یا خیر؟ با تشکر از لطف شما

  • Avatar

   سلام دوست محترم در زمان ثبت نام دردفترچه رشته اعلام می شود ورشته وگرایش های مجاز هم مشخص می شود

 4. Avatar

  سلام ، چرا لینک دانلود دفترچه استخدامی آموزش و پرورش را در سایت قرار نمیدهید ، چرا الزاما باید تماس بگیریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم هر زمان ثبت نام اغاز شود بارگذاری می شود

 5. Avatar

  سلام وقت بخیر
  اگر چنانچه شهر محل سکونتمان در رشته ما پذیرش نداشت آیا میتوان برای سایر شهرهای استان محل سکونت اقدام کنیم؟ تشکر

  • Avatar

   سلام دوست محترم باید دید امسال در دفترچه بومی گزینه اعمال می شود یا نه؟چون دوسال اخیر قوانین متفاوت بوده

 6. Avatar

  سلام وقتتون بخیر،آیاشرط معدل هم برای شرکت در آزمون قید شده یا همه به شرط قبولی در آزمون پذیرش میشوند؟

 7. Avatar

  سلام وقتتون بخیر.ببخشید من یه جاخوندم گفتن استان های کم برخوردار همچون آذربایجان غربی ضریب یک چهارم هست. میتونید بیشتر توضیح بدید منظورشون دقیقا چی بوده؟

 8. Avatar

  سلام. استان کرمان پذیرش نداره؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم زمان انتشاردفترچه ظرفیت همه ی استانها مشخص می شود

 9. Avatar

  سلام وقت بخیر می استم بپرسم دفترچه ازمون کی میاد و اینکه با مدرک دیپلم تجربی میشه تو آزمون شرک کرد

 10. Avatar

  سلام وقت بخیر…. 22 ساله هستم در دانشگاه غیر انتفاعی 3 ترم آموزش زبان انگلیسی خوندم. مسلط به زبان انگلیسی هستم و 7 ساله که معلم حق التدریس مدارس غیرانتفاعی هستم میخوام برای دبیر زبان انگلیسی آزمون بدم و منابع رو کامل خوندم. آیا با این سن و بدون مدرک کارشناسی میتونم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم مدرک کاردانی یا کارشناسی لازم هست که در مورد رشته شما معمولا مدرک کارشناسی باید داشته باشید

 11. Avatar

  سلام وقت بخیر،براشرکت توآزمون حتمابایدلیسانس روگرفته باشی؟یاترم ۸باشی هم میشه

  • Avatar

   سلام دوست محترم باید دید در دفترچه زما فارغ التحصیلی چه تاریخی اعلام می شود

 12. Avatar

  سلام ثبت نام آزمون استخدامی چه زمانی شروع میشه

 13. Avatar

  سلام وقت بخیر این که میگن این اخرین ازمون استخدامی درسته؟یعنی سال ۱۴۰۰دیگه ازمون برقرار نمی شه؟

 14. Avatar

  سلام خسته نباشید. برای دبیری شیمی رشتهی مهندسی شیمی کلیه گرایش ها مجاز هست.رشته مهندسی شیمی گرایش پلیمر هم دارد. رشته بنده مهندسی پلیمر بوده که دقیقا درسهای مطابقت دارد. اسمی از شیمی توی مدرک بنده نیست. میتونم ثبتنام کنم؟

 15. Avatar

  سلام-26 سال سن دارم با مدرک فوق دیپلم-استخدام میشم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شرایط متناسب بامدرک در دفترچه قید خواهدشد

 16. Avatar

  سلام وعرض ادب
  بنده فارغ التحصیل کارشناسی علوم تربیتی هستم ولی هنوز مدرکم صادر نشده میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم اگر فارغ التحصیل شده اید وتاریخ فارغ التحصیلی دارید بله

 17. Avatar

  باسلام واحترام
  ببخشید آیا میتونم برای شهرستان های تهران آزمون بدم ولی خودم یه شهر دیگه باشم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم امسال احتمال بومی گزینی داشته باشیم منتظر باشید دفترچه20شهریورومطالعه نمایید

 18. Avatar

  سلام من رشته مشاوره و راهنمایی هستم مقطع کارشناسی ارشد، آیا می توانم برای مشاور مدرسه اقدام کنم یا خیر؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم باید منتظر دفترچه 15شهیور میاد بشیم احتمالا امکانش هست.چون هرسال لیست رشته های مجاز اعلام میشه

 19. Avatar

  سلام دوست محترم ابتدای مکالمه هزینه اعلام می شود

 20. Avatar

  سلام خسته نباشید ببخشید دفترچه راهنمای ثبت نام اموزش و پرورش۹۹داخل سایت سنجش منتشر نشده

 21. Avatar

  سلام لیسانس شهرسازی دارم در آزمون آموزش وپرورش میشه ثبت نام کنم

 22. Avatar

  با سلام و احترام سال ۹۹ رشته آموزش ابتدایی کاردانی پذیرش دارند در آزمون استخدامی یا اینکه مدارک کارشناسی به بعد هستند؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم دفترچه ازمون هفته سوم شهریور میاد چک نمایید

 23. Avatar

  سلام
  الان هفته سوم شهریوریم
  خبری از شروع ازمون و دانلود دفترچه نیست؟چرا اخه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم ان شاءالله به زود دفترچه بارگذاری میشه

 24. Avatar

  سلام چرا سوال منو کسی جواب نمیده؟؟؟
  ایها الناس هرچی میپرسم با۳۶سال سن و۵سال سابقه بیمه ومدرک لیسانس میتونم شرکت کنم تو آزمون استخدام آموزش پرورش ۹۹؟؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما منتظر دفترچه باشید در ان تبصره مربوط به سن اعلامیشه در سالهای گذشته سابقه ی بیمه حساب می شده

 25. Avatar

  امروز چهارشنبه اواخر هفته سوم شهریور ماه…لااقل تکلیف روشن کنید..میخوایم ببینیم رشته ما شهرما استان ما پذیرش داره یا نه..لااقل بگید هفته سوم شهریور۱۴۰۰ …که امثال من اهصابشون خرد نشه…لااقل به چیزی که میگید عمل کنید…اصلا فرضا استان ما پذیرش نداره…لااقل زود اعلام کنید..این چه وضعیه

  • Avatar

   سلام دوست محترم دفترچه 20شهریور روی سایت باگذاری می شود

 26. Avatar

  سلام دوست محترم 20شهریور دفترچه خواهدامد برای دبیری اقتصاد استان ورشته مورد پذیرش چک نمایید

 27. Avatar

  سلام دوست محترم ابتدای مکالمه اعلام میشود

 28. Avatar

  سلام وقت بخیر من دانشجوی ترم آخر کارشناسی رشته علوم تربیتی هستم می تونم درآزمون شرکت کنم .باتشکر

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما بایدتا تاریخ اعلام شد دردفترچه فارغ التحصیل بشید دفترچه20شهریور در سایت بارگذاری میشه

 29. Avatar

  سلام ببخشید من مدرک کارشناسی عمران دارم و هنوز در انجام خدمت بلاتکلیف هستم سن هم 22 سال دارم
  آیا میتونم واسه استخدامی آموزش پرورش99 ثبت نام کنم
  ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar

   سلام دوست محترم کارت پایان خدمت باید داشته باشید

 30. Avatar

  بزرگواران سهمیه چطوریه؟
  مثلا ما فقط می تونیم برای شهرستان محل اقامتمون ثبت نام کنیم
  یا می تونیم شهرستان های دیگر استان رو هم انتخاب کنیم.؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم امسال احتمالا بومی گزینی ااعمال بشه منتظردفترچه باشید که امروز روی سایت سازمان سنجش بارگذاری میشه

 31. Avatar

  سلام ببخشید دانشجوی ترم آخر می تواند در آزمون استخدامی آموزش وپرورش ثبت نام کند

 32. Avatar

  سلام در سالهای قبل کارشناسی علوم قرآن و حدیث بود ولی امسال ارشد میخواد باید از کجا پیگیری کنیم؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما باتوجه به دفترچه استخدام 99اقدام نمایید واز سازمان سنجش

 33. Avatar

  سلام خسته نباشید من رشته تحصیلیم کارشناسیم حسابداری هست نمیشه دبیری ابتدایی و برداشت ؟ برای دستگاه های اجرایی کدوم قسمت میشه ثبت نام کرد ؟معدل مهمه ایا؟؟؟

 34. Avatar

  باسلام من لیسانس زیست شناسی گرایش گیاهی دارم میتونم تو آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم برای دبیر علوم یاامورگاز ابتدایی، چون تو دفترچه اسمی از رشته من نیومده بود

 35. Avatar

  سلام وقت بخیر من فوق لیسانس مدیریت آموزشی دارم و در دفترچه فقط زده علوم تربیتی لیسانس و فوق لیسانس میخواد آیا میتونم شرکت کنم برای آموزگار ابتدایی

  • Avatar

   سلام دوست محترم رشته شما اگر از گرایشهای علوم تربیتی در مقطع ارشد هست ودر دفترچه نوشته همه گرایشها بله

 36. Avatar

  سلام در دفترچه چیزی در مورد بومی گزینی ندیدم . من شرایطم به گونه ای هست که شهری از استان دئگر در مجاورت ما قرار دارد ، و برای من راحت تر است که آنجا را انتخاب کنم . اما چون عضو آن استان نیستم آیا میتوانم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم در ازمون استخدامی امسال بومی گزینی اعمال نمی شود

 37. Avatar

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما من لیسانس زیست سلولی مولکولی -میکروبیولوزی دارم میتونم در دبیری علوم زیستی و بهداشتی یا علوم تجربی شرکت کنم ؟ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar

   سلام دردفترچه ثبت نام شرایط احراز هر رشته اعلام شد

 38. Avatar

  ببخشید
  یه سوال داشتم
  کارشناسی ناپیوسته برق قدرت برای عنوان زیر که تو سایت سنجش تو قسمت کد عنوان های شغلی مرتبط با رشته تحصیلی زده :

  { 3401 هنراموز الكتروتكنيك (الكتروتكنيك) 32805 مهندسي تكنولوژي برق -قدرت ليسانس

  14019||اداره ي كل آموزش و پرورش استان زنجان||زنجان-انگوران-||هنراموز الكتروتكنيك (الكتروتكنيك)(ازاد: 1 نفر مرد//)
  14020||اداره ي كل آموزش و پرورش استان زنجان||زنجان-بزينه رود-||هنراموز الكتروتكنيك (الكتروتكنيك)(ازاد: 1 نفر مرد//)
  14021||اداره ي كل آموزش و پرورش استان زنجان||زنجان-سجاسرود-||هنراموز الكتروتكنيك (الكتروتكنيك)(ازاد: 1 نفر مرد//) }

  الان من میتونم هر سه تا محل ( زنجان : انگوران-بزینه رود-سجاسرود) رو انتخاب کنم ؟
  یا اینکه فقط باید یدونه رو انتخاب کنم ؟

  چون فقط گفته شده تو یه دستگاه میتونیم ثبت نام کنیم- ولی آیا تو اون یدونه میتونیم چندین محل رو انتخاب کنیم یا فقط یک محل؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم فقط یک کدشغل محل می توانید انتخاب کنید فرم ثبت نام در انتها دفترچه هست

 39. Avatar

  سلام
  ممنون از پاسخ و کمکتون
  یه سوال دیگه هم داشتم
  برای

  كد و عنوان استان و شهرستان محل اقامت (جهت تعيين حوزه امتحاني) :

  باید این کد استان محل اقامتو از کجا پیدا کنیم
  و همچنین تو قسمت

  درخواست شغل:
  28- عنوان شغل: اولويت انتخابي:
  نام دستگاه: شغل مورد درخواست: محل مورد تقاضا:

  مثلا الویت انتخابی یا شغل مورد درخواست و محل مورد تقاضا اینارو چطوری پر کنیم؟
  مگه فقط یه کدشغل محل نمیتونیم انتخاب کنیم پس چه نیازیه اینارم پر کنیم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم در صورت تمایل بامشاوران ما در ارتباط باشید

 40. Avatar

  باسلام میخواستم ببینم بااین درصدا شانس قبولی دانشگاه سراسری در گرایش زبان انگلیسی دارم؟ ادبیات30 عربی70 دینی50 زبان عمومی78 زبان تخصصی 30 ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar

   سلام دوست محترم از چه منظقه ی؟ تراز8500به بالا خوبه

 41. Avatar

  سلام .من میخام رشته آموزگار ابتدایی انتخاب کنم.سهمیه ۵درصدم دارم . .شهرستانی ک مد نظرم هست ۸نفر ازاد میخاد .ویک نفر با سهمیه ۵درصد.بنظر شما کدوم رو انتخاب کنم .حیرونم

  • Avatar

   سلام دوست محترم واقعا مشخص نیست که سطح رقبا وتعداد شرکت کننده ها

 42. Avatar

  سلام،یاقمربنی هاشم(ع )-پس تکلیف ما که غیربومی هستیم وجاهای دیگه رشته یمان(زبان وادبیات فارسی )راخیلی کم میگیرند چی میشه.خواهش میکنم راهنمایی کنین.( چهارمحال وبختیاری،شهرستان کیار )

  • Avatar

   سلام دوست محترم در اطلاعیه سازمان سنجش توضیح داده شده

 43. Avatar

  سلام خسته نباشین ..یه سوال داشتم
  من خود اردبیل زندگی میکنم رشته ازمونم هم خود اردبیله ..حالا تیک بومی بودن رو بزنم یا خیر ؟کمک کنید لطفا

 44. Avatar

  سلام ببخشید من رشتم علوم مهندسی محیط زیست از دانشگاه فردوسی ام میتونم تو ازمون استخدامی اموزش و پرورش برای دبیری درس انسان و محیط زیست شرکت کنم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم بری اطلاع از احراز شرایط بامشاوران در ارتباط باشید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید