خانه / کاردانی پیوسته / اخبار کنکور کاردانی / دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال 1398
کارت آزمون فنی حرفه ای

دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال 1398

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال 1398

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال 1398 برای داوطلبانی که در رشته های با آزمون کاردانی نظام جدید ثبت نام نمودند . از روز سه شنبه مورخ 98/05/08 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد . آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون درج شده است .

داوطلبان لازم است مطابق با تاریخ ، ساعت و آدرس ذکر شده بر روی کارت شرکت در آزمون در محل برگزاری امتحان حضور یابند . برای شرکت در آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون ، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است . 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال 98

برای دریافت کارت ورود به جلسه لازم است به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه شود . از قسمت سمت راست گزینه مربوط به کاردانی فنی و حرفه ای را انتخاب نمایید . با ورود به صفحه کاردانی فنی و حرفه ای بر روی لینک کارت شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال 1398 کلیک نمایید .

از 4 روش می توانید کارت خود را دریافت نمایید . روش اول : داشتن شماره پرونده و سریال ثبت نام ، شماره پرونده در رسید ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان قید شده است . سریال ثبت نام موقع خرید کارت اعتباری ثبت نام به شما داده شده است .

روش دوم : دریافت کارت به وسیله شماره پرونده و کد پیگیری ، کد پیگیری نیز در رسید ثبت نام قید شده است .

روش سوم : شماره پرونده و شماره داوطلبی ، شماره داوطلبی نیز در رسید ثبت نام شما وجود دارد .

و روش چهارم : وارد کردن شماره پرونده و کدملی می باشد .

اگر اطلاعات ثبت نامی برای شما قابل دسترس نیست می توانید به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش مراجعه کنید . برای ورود به سیستم پاسخگویی لازم است عضویت داشته باشید . با عضویت در سیستم به شما نام کاربری و رمز عبور داده می شود . با نام کاربری و رمز عبور وارد سیستم شوید . و درخواست بازیابی اطلاعات ثبت نامی در آزمون کاردانی فنی و حرفه ای را درج نمایید . 

زمان اعلام نتایج آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای سال 98

آزمون کاردانی نظام جدید سال 98 در تاریخ 11 مرداد ماه برگزار می شود . و داوطلبانی که سر جلسه آزمون حضور داشتند ، می توانند در دهه آخر شهریور ماه نتایج خود را از طریق سایت سازمان سنجش پیگیری نمایند .

در دهه آخر شهریور ماه با اعلام نتایج مشخص می شود که هر داوطلب در کدام کد رشته محل پذیرفته شده است . و در دهه آخر مهر ماه سال 98 کارنامه نهایی بر روی سایت قرار می گیرد .

کارنامه نهایی مشخص می کند که داوطلب در انتخاب های بعد از کد رشته محل قبولی ، آیا نمره حد نصاب را داشته است یانه . و این امکان را پیدا می کند که در مهلت تعیین شده از جانب سایت سازمان سنجش در صورت تمایل درخواست بررسی اولویت بندی اشتباه در انتخاب رشتهرا بدهد . 

 

 

 

 

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای سال 1398

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری 98 اعلام شد. پیرو  اطلاعیه جدید سازمان سنجش مبنی بر تغییر مهلت ثبت نام بدون کنکور سراسری 98 پذیرش در مهر ماه خواهد بود. در این مقاله از مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور و پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی مطلع می شوید.  آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری 98 سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه اخیر خود، آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری و پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی را برای دانشگاه ها اعلام کرد. داوطلبان تا تاریخ 98/06/28 مهلت دارند، جهت ثبت نام بدون کنکور سراسری اقدام نمایند. توجه داشته باشید که ثبت نام بدون کنکور سراسری به صورت مجزا از کنکور سراسری 98 می باشد. دفترچه ثبت نام مجزا برای ثبت نام براساس سوابق تحصیلی و بدون ازمون سراسری منتشر شده است. پیش از انجام مراحل ثبت نام بدون کنکور ، دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری 98 را به دقت مطالعه نمایید.  برای دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور سراسری 98 کلیک کنید. پیشنهاد می دهیم ، برای مشاوره انتخاب بهترین و پولسازترین رشته های بدون کنکور سراسری در سال 98 از خدمات مشاوره کارشناسان تحصیلی سامانه صدای مشاور بهره ببرید. علاوه براین کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تمام مراحل ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور (صرفا براساس سوابق تحصیلی) را برای متقاضیان عزیز انجام می دهند. سازمان سنجش در اطلاعیه اخیر خود با اشاره به ثبت نام مجزای رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری 98 ، آخرین مهلت ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی را 28 شهریور ماه اعلام کرد. ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته های تحصیلی که پذیرش در آن ها صرفا براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم است ) منحصرا به صورت اینترنتی انجام می شود. داوطلبان به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 100 کد رشته) به روش اینترنتی اقدام نمایند. *** دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جدول کد رشته محل‌های مربوط به این پذیرش از ۱۷ بهمن ۹۷ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار گرفته است. کلیه داوطلبان و متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در این بازه زمانی ۶ ماهه (اسفند ۹۷ تا شهریور ۹۸)  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: فهرست کد رشته محل‌های مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع‌رسانی خواهد شد. توکلی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه برخی از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی بعد از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام ظرفیت‌های جدید یا اصلاحاتی را به این سازمان اعلام کرده‌اند، اطلاعیه‌ای در این خصوص در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۹۸ در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر خواهد شد و داوطلبان متقاضی می‌توانند با مطالعه اطلاعیه در صورت تمایل در زمان مقرر کد رشته محل‌های انتخابی خود را ویرایش کنند.

کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی حرفه ای و غیرانتفاعی 98 – 99

در این مقاله از نحوه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی نظام جدید …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *