دریافت کارت ورود به جلسه استخدام شرکت فرودگاه ها 99

13 سپتامبر 2020 بدون نظر
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت فرودگاه ها

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه استخدام شرکت فرودگاه ها 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در سال جدید شرکت فرودگاه ها اقدام به جذب 194 نفر نیروی متخصص در این زمینه می نماید. در این مقاله از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت فرودگاه ها صحبت شده و همچنین می توانید از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org  مطلع شوید. زمان دریافت کارت و همینطور زمان برگزاری آزمون را در این مقاله می توانید مشاهده نمایید. داوطلبان باید در زمان مشخص شده کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت فرودگاه ها را دریافت کرده و در آزمون شرکت نمایند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شرکت فرودگاه ها 99

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شرکت فرودگاه ها سال 99 در  سه شنبه مورخ 99/8/6 می باشد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمایند. در ادامه این مقاله می توانید نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شرکت فرودگاه ها در سایت سنجش را مشاهده نمایید. داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شرکت فرودگاه ها باید اطلاعات شخصی مندرج در کارت را مشاهده کرده و نسبت به صحت آن اطمینان پیدا نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شرکت فرودگاه ها

داوطلبان برای آگاهی از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی فرودگاه ها می توانند مراحل زیر را انجام دهند.

مرحله 1 : ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org 

مرحله 2 : انتخاب گزینه استخدام متمرکز دستگاه اجرایی از بین نوار سمت راست سایت سنجش مانند تصویر.

کارت ورود به جلسه استخدام شرکت فرودگاه ها

مرحله 3 : انتخاب گزینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت فرودگاه ها

 • در حال حاضر لینک دریافت کارت ورود به جلسه از سوی سازمان سنجش فعال نشده است به محض فعال شدن این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

مرحله 4 : با وارد کردن اطلاعات شخصی و کد ملی و یا رمز ورود به سامانه می توانید کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایید.

در صورت فراموشی اطلاعات و یا اختلال در سایت سنجش می توانید در همان روز های ابتدایی رمز و اطلاعات خود را توسط مشاوران ما بازیابی نمایید کافی ست با شماره های درج شده در انتهای مقاله تماس حاصل نموده و یا در صورت در دسترس نبودن تلفن ثابت از سایت صدای مشاوران بسته های تماسی را دریافت نمایید.

اطلاعیه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت فرودگاه ها

 1. در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكس دار الزامی است.
 2. در ورودی حوزه های امتحانی برای آزمون نوبت صبح راس‌ ساعت‌ 8:00 (هشت) و برای آزمون نوبت عصر رأس‌ ساعت‌ 14:00 (چهارده) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
 3. هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملی و یا اصل شناسنامه عكس دار، چند مداد سیاه نرم پر رنگ، مداد تراش، مداد پاک کن و یك سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
 4. داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله كیف دستی، ساك دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، كتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اكیداً خودداری نمایند. بدیهی است كه به همراه داشتن هر كدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری كه بخشی از آن در بند «ه‍» آمده است، رفتار خواهد شد.

باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شرکت فرودگاه ها

داوطلبان می توانند در صورت وجود هر گونه مشکل در کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شرکت فرودگاه ها و عدم تطابق اطلاعات روی کارت با اطلاعات شخصی، به باجه های رفع نقص سازمان سنجش از ساعت 8 صبح لغایت 18 بعد از ظهر مراجعه نموده و نسبت به ویرایش اطلاعات مندرج در کارت اقدام نمایید.

زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکت فرودگاه ها

زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکت فرودگاه ها در روز جمعه 99/8/9 در تهران و با توجه به آمار شركت كنندگان، حسب مورد در مراكز استانها  خواهد بود و ملاک تعيين حوزه امتحانی داوطلبان شهرستان محل اقامت فعلی می باشد كه در تقاضانامه درج خواهند نمود. لذا داوطلبان در این تاریخ می توانند به حوزه امتحانی محل مورد نظر مراجعه نمایند و در این آزمون شرکت کنند.

محل برگزاری آزمون استخدام شرکت فرودگاه ها

محل برگزاری آزمون استخدامی شرکت فرودگاه ها در کارت ورود به جلسه آزمون ذکر شده است و داوطلبان می توانند بعد از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی شرکت فرودگاه ها از محل برگزاری آزمون خود مطلع شوند. محل برگزاری آزمون با توجه به اولویت انتخابی خود فرد مشخص می شود. داوطلبان در ساعت مشخص شده باید در محل آزمون حضور داشته باشند در غیر اینصورت از شرکت در آزمون باز خواهند ماند.

مطالب مرتبط

استخدام شرکت فرودگاه ها در سال 99 (استخدام فرودگاه شوید)

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه استخدام شرکت فرودگاه ها 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

Avatar

سلام ، امیدوارم مطالب من براتون مفید بوده باشه. خوشحال میشم نظرات و سوالاتتون رو تو قسمت دیدگاه ها بیان کنید.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.