تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

تخمین قبولی تیزهوشان

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برای دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99 این مقاله را به دقت مطالعه نمایید. داوطلبان گرامی حتما در موعد تعیین شده برای دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اقدام نمایند. به همراه داشتن کارت ورود به جلسه در آزمون ارشد فراگیر الزامی می باشد.

دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99

دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99 از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org امکانپذیر است. کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر حاوی مشخصات فردی داوطلب و آدرس حوزه و محل برگزاری آزمون می باشد. برای ورود به سایت سنجش اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و کارت ورود به جلسه را دریافت نمایید.

داوطلبان عزیز می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند. به سادگی تنها با یک تماس تلفنی کارت ورود به جلسه خود را از طریق کارشناسان این سامانه دریافت کنید.

کارت ورود به جلسه حاوی مشخصات فردی ، داوطلب، شماره داوطلبی، مشخصات آزمون، زمان و محل برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور برای دوره های فراگیر می باشد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر حدود 3 الی 4 روز پیش از برگزاری آزمون است. احتمالا کارت ورود به جلسه در نیمه دوم اذر ماه 98 بر روی سایت سنجش منتشر می شود. برای اطلاع از زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان مشاور تحصیلی تماس بگیرید.

اگر از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر 98 جامانده اید، پیشنهاد می دهیم برای ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد اقدام نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 98 - 99

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 است و داوطلبان می بایست رشته محل های مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

پس از تعیین زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور داوطلبان به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و فرم ثبت نام را تکمیل می نمایند. فرم مذکور از بندهای مختلفی تشکیل شده که مطابق با آن درج رشته امتحانی و رشته محل های مورد علاقه داوطلب مشخص می شود.

داوطلبان بدون درنظر گرفتن رشته فارغ التحصیلی کارشناسی خود رشته امتحانی مورد علاقه خود را انتخاب می کنند. پس از آن رشته محل های مرتبط با این رشته امتحانی را مشخص کرده و به ترتیب اولویت بندی می کنند. برای مشاوره در زمینه بازار کار رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دوره های دانشگاه پیام نور

معرفی دوره های دانشگاه پیام نور

معرفی دوره های دانشگاه پیام نور موضوع مقاله پیش رو است. در ابتدا بهتر است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + چهارده =