تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

نمونه دولتی

دریافت کارت المپیاد دانشجویی 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت المپیاد دانشجویی 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برای دریافت کارت المپیاد دانشجویی ، منتخبین المپیاد می توانند از تاریخ 30 تیر ماه سال 98 الی 2 مرداد ماه سال 98 ، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی olympiad.sanjesh.org  ، به صورت اینترنتی کارت شرکت در آزمون را دریافت نمایند .

تاریخ برگزاری بیست و چهارمین مرحله المپیاد علمی دانشجویی در تاریخ 3 مرداد ماه سال 98 و 4 مرداد ماه سال 98 می باشد . و محل برگزاری آزمون پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی به نشانی تهران ، تهرانپارس ، فلکه چهارم ، بلوار وفادار شرقی ، بلوار شهید عباسپور  ، پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی می باشد . 

نکات شرکت در المپیاد دانشجویی سال 98 – 99

منتخبین حتما کارت ملی ، کارت دانشجویی و کارت شرکت در آزمون را به همراه داشته باشند . 

همراه داشتن ماشین حساب ساده مانعی نداد . اما داشتن ماشین حساب قابل برنامه ریزی در جلسه ممنوع است . 

همراه داشتن موبایل ، یا هرگونه وسایل الکترونیکی ، جزوه و یا کتاب و برگه چرک نویس ممنوع است . و درصورت مشاهده مطابق قوانین عمل می شود . 

داشتن کتاب قانون و کتاب قرآن مجید برای المپیاد الهیات و معارف اسلامی و حقوق ممنوع است . 

امکان اسکان و پذیرایی از همراهان دانشجویان وجود از طریق دانشگاه وجود ندارد . فقط راه یافتگانی که اسامی آنها بر روی سایت المپیاد قرار دارد توسط دانشگاه پذیرایی و اسکان داده می شوند . 

از 2 مرداد 98 الی 5 مرداد 98 دانشجویان می توانند اسکان و پذیرایی شوند . 

منتخبین المپیاد غیر متمرکز بایستی در نیمه دوم سال 97 – 98 دانشجو باشند ، و به مرکزیت دانشگاه مناطق ده گانه ، گواهی اشتغال به تحصیل را ارائه دهند . 

منتخبین المپیاد متمرکز بایستی گواهی اشتغال به تحصیل خود را به سایت سازمان سنجش آموزش کشور همراه با آزمون کارشناسی ارشد ارسال نمایند . 

نحوه دریافت کارت شرکت در المپیاد دانشجویی سال 98 – 99 

منتخبین المپیاد می توانند وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور شوند . و بر روی لینک كارت شركت دربيست و چهارمين آزمون المپياد دانشجويي كشور سال 1398 کلیک نمایند . از دو روش می توانند  اطلاعات خود را وارد نمایند .

روش اول ، با وارد کردن کد ملی و مشخص کردن رشته امتحانی می توانند کارت خود را دریافت نمایند . و یا روش دوم ، با وارد کردن شماره پرونده و شماره داوطلبی می توانید کارت خود را دریافت نمایید .

داوطلبانی که در دریافت کارت شرکت در المپیاد دانشجویی با مشکل مواجه شند ، می توانند با در دست داشتن کارت ملی و شناسنامه به باجه رفع نقص مراجعه نمایند . و شماره داوطلبی و شماره پرونده خود را دریافت نمایند . و از روش دوم در سایت سنجش کارت خود را دریافت نمایند . 

 

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت المپیاد دانشجویی 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شرایط تحصیل برای شاغلین را به شکل مناسبی فراهم نموده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 12 =