خانه / وزارت بهداشت / اخبار کنکور وزارت بهداشت / دریافت نتایج مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 98 – 99
آزمون دستیاری پزشکی

دریافت نتایج مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دریافت نتایج مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 98 – 99 ، برای سه رشته زنان و زایمان ، و روانپزشکی و پزشکی خانواده از طریق سایت سنجش پزشکی به نشانی Sanjeshp .ir  صورت می پذیرد . داوطلبانی که در مصاحبه مورد تایید قرار نگرفتند ، در اولین رشته محلی که پس از رشته های زنان و زایمان یا روانپزشکی حد نصاب قبولی را کسب کرده باشند ، معرفی می شوند .

این دسته از داوطلبان نیز می توانند برای مشاهده نتایج خود به سایت سنجش پزشکی مراجعه نمایند . کلیه پذیرفته شدگان مطابق با سال گذشته ، در دهه اول مهر ماه سال 98 به دانشگاه محل پذیرش خود مراجعه نمایند  و مدارک ثبت نام خود را تکمیل کنند .

زمان و شرایط ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی 98 – 99

ثبت نام آزمون دستیاری پزشکی سال 98 ، در نیمه دوم آذر ماه سال 97 از طریق سایت سنجش پزشکی به صورت اینترنتی انجام می شود . و افرادی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشدند ، در دی ماه زمان دیگری برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی در نظر گرفته شد . آزمون کتبی در 2 اسفند ماه سال 97 در دانشگاه های علوم پزشکی برگزار می شود .

تعداد سوالات این آزمون ، 200 سوال تستی چهار گزینه ای می باشد . هر پاسخ صحیح ، 3 امتیاز مثبت و هر پاسخ غلط ، یک امتیاز منفی دارد . کارنامه علمی تقریبا بعد از دو هفته بر روی سایت قرار گرفت . و داوطلبان با وارد نمودن کد ملی و شماره تلفن ، می تواستند کارنامه خود را مشاهده نمایند . کارنامه علمی شامل نمره خام از 600 و نمره کل تراز علمی و رتبه کل در پنج زیر گروه آموزشی که جایگاه داوطلبان را در مقایسه با سایر داوطلبان مشخص می نماید .

طبق سال های قبل اگر از 600 نمره خام آزمون ، نمره 150 را کسب نموده باشند مجاز به انتخاب رشته خواهند بود . دفترچه راهنمای انتخاب رشته در اواخر اسفند ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت . و مهلت ثبت کد رشته های انتخابی بر روی سایت سنجش پزشکی در نیمه دوم فروردین ماه بود . در انتخاب رشته داوطلب می تواند حداکثر 10 رشته تخصصی را اعلام علاقه مندی کند . و حداکثر مجاز به انتخاب 100 کد رشته محل می باشد .

در بین رشته های تخصصی ، رشته روانپزشکی و زنان و زایمان و پزشکی خانواده دارای مصاحبه می باشند . مصاحبه این رشته ها در روز 13 اردیبهشت الی 15 اردیبهشت سال 98 انجام شد . که ساعت و محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه تعیین شده است . و نتایج نهایی در نیمه دوم خرداد ماه سال 98 بر روی سایت سنجش پزشکی قرار گرفت . 

محل برگزاری مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 98 – 99 

مصاحبه رشته های روانپزشکی ، زنان و زایمان و پزشکی خانواده در 5 مرکز از جمله مرکز طبی کودکان ، مرکز مهارت های بالینی دانشگاه علوم پزشکی ایران ، مرکز سنجش آموزش پزشکی ، سازمان سنجش آموزش کشور ، مرکز مهارت های بالینی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می شود . 

 

جهت مشاوره در زمینه دریافت نتایج مصاحبه آزمون دستیاری پزشکی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آزمون دکتری داروسازی

ثبت نام مجدد ویرایش اطلاعات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98

ثبت نام مجدد و ویرایش اطلاعات آزمون ارشد وزارت بهداشت 98  در این اطلاعیه به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *