تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

درصدهای قبولی در تیزهوشان

درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان

جهت مشاوره در زمینه درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اطلاع از درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان سال تحصیلی 99 – 1400 برای دانش آموزان داوطلب آزمون تیزهوشان و والدین گرامی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد ، لذا قصد داریم داریم از طریق این مقاله، درصدهای لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان را اعلام نماییم.

اطلاع از درصدهای لازم برای هر درس می تواند کمک شایانی به قبولی داوطلبان در کنکور سراسری 99 نماید.

درصدهای قبولی در تیزهوشان 99

توصیه ما به داوطلبان این است که حتما از نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان که در اختیار دانش آموزان و والدین قرار گرفته است استفاده نمایند. برای دریافت نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان 99 – 1400 کلیک نمایید. با استفاده از این نرم افزار و با وارد نمودن تعداد سوالات درست، غلط و نزده در هر درس ، احتمال قبولی خود در آزمون تیزهوشان را بسنجید.

درصدهای قبولی در تیزهوشان

پذیرش دانش آموز برای ورود به مدارس تیزهوشان- استعدادهای درخشان ، برمبنای رتبه ی فضلی مبتنی بر نمره ی تراز شده آزمون ورودی می باشد و معدل سال قبل و سال جاری در قبولی و پذیرش دانش آموز در این مدارس بی اثر می باشد. لازم به ذکر است که در تعیین رتبه فضلی داوطلبان، نمره تراز شده ی آزمون ورودی با داوطلبان دیگر مدارس به ترتیب اولویت مقایسه می شود. درصدهای لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان از طریق این نرم افزار به سادگی قابل ملاحظه خواهند بود.

شرکت کنندگان در آزمون تیزهوشان در صورتی احتمال قبولی خواهند داشت که از هر 10 سوال درس فارسی به 8 سوال پاسخ صحیح داده و از هر 10 سوال هر یک از دروس علوم و ریاضی به 7 سوال پاسخ صحیح دهند. نکته مهم این است که تراز قبولی و درصدهای مورد نیاز برای قبولی در هر شهر متفاوت می باشد.

دانش آموزان عزیز و والدین گرامی می توانند جهت اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان و اطلاع از درصدهای لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان از شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان شروع مدارس

زمان شروع مدارس

سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ در حالی آغاز خواهد شد که گمان می رفت شیوع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 9 =