دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 98

21 می 2018 بدون نظر
دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 و اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته دکتری نیمه متمرکز (phd) ، از طریق این مقاله در اختیار متقاضیان انتخاب رشته دکتری سال 98 قرار گرفته است. توصیه ما عزیزان داوطلب این است که پیش از انتخاب رشته دکتری نیمه متمرکز ، حتما دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 را به دقت مطالعه نمایند و درصورت نیاز به رفع سوال و ابهام و یا مشاوره انتخاب رشته کنکور دکتری از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس حاصل فرمایند. برای اطلاع از زمان انتخاب رشته دکتری سال 98  ، اعلام اسامی چند برابر ظرفیت آزمون دکتری 98 و مشاهده کارنامه نتایج آزمون دکتری 98 و مدارک مورد نياز مصاحبه دکتری کلیک نمایید.

دفترچه انتخاب رشته دکتری سال 98

دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری سال 98 منتشر گردید همانطور که گفتیم قبل از انجام انتخاب رشته داوطلبان نیاز به مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته دارند، متقاضیان گرامی انتخاب رشته دکتری نیمه متمرکز می توانند برای کسب مشاوره تلفنی در رابطه با انتخاب رشته آزمون دکتری سال 98 از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس حاصل فرمایند کارشناسان پاسخگوی تمامی عزیزان در مقطع دکتری و از هر نقطه از کشور می باشند. دفترچه سال 98 هنوز منتشر نشده است برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 98 روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیمه متمرکز Ph.D سال 98

دانلود اصلاحیه دفترچه انتخاب رشته دکتری 98

نحوه گزینش دکتری 98

نحوه گزینش دکتری 98 به این صورت است که ، نتايج اوليه به صورت چند برابر ظرفيت پذيرش در هر كدرشته امتحاني و براساس نمره كل حاصل از ميانگين وزني نمرات خام تراز شده با توجه به ضرايب دروس امتحاني (زبان عمومي با ضريب 1، استعداد تحصيلي با ضريب 1 و دروس اختصاصي ) استاندارد همتراز با ضريب 4 و رتبه آنان با توجه به سهميه و كدرشته امتحاني كه داوطلب در آزمون آن شركت نموده است، اعلام خواهد شد.

پذیرش نهایی دکتری 98

پذیرش نهایی دکتری 98 و گزينش نهايي در هر يک از كدرشته محل هاي آزمون نيمه متمركز دكتري سال 1398 از بين داوطلباني كه واجد شرايط ذيل باشند:

1- براساس اعلام نتايج اوليه مجاز به انتخاب رشته شده باشند.

2- نسبت به انتخاب كدرشته مح ل ه اي تحصيلي در زمان مقرر اقدام نماين د .
3- حدنصاب نمره علمي لازم را در كدرشت ه محل هاي انتخابي دارا و براي مرحله دوم (مصاحبه و بررسي سوابق علمي و پژوهشي) آزمون توسط سازمان
سنجش آموزش كشور معرفي شده باشند.

4- در مرحله دوم آزمون (مصاحبه و بررسي سوابق علمي و پژوهشي) در يك يا چند دانشگاه شركت نمايند.
5- پذيرش نهايي در هر كدرشته محل مطابق ظرفيت در هر يك از سهميه هاي مصوب و پس از تأييد صلاحيت هاي عمومي انجام مي شود.

6- حدنصاب نمره مرحله دوم آزمون (مصاحبه و بررسي سوابق علمي و پژوهشي) كه توسط دانشگاه مربوطه تعيين مي شود را دارا باشند.

سهميه رزمندگان و ايثارگران در کنکور دکتری 98

1- بيست و پنج درصد ( 25 %) ظرفيت هر كدرشته محل به همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثر آزادگان و همسر و فرزندان آنان جانبازان 2درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان و رزمندگان اختصاص دارد.

2- پنج درصد ( 5%) ظرفيت هر كدرشته محل نيز به جانبازان زير 25 % و همسر و فرزندان آنان همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه »، حضور داوطلبانه در جبهه اختصاص داردتذكر:

تذكر: طبق تبصره بند الف ماده 90 قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي جمهوري اسلامي ايران، در صورتي كه سهميه 25
درصدي ايثارگران توسط داوطلبان مشمول سهميه فوق تكميل نشود، خالي مانده آن، ابتدا به مشمولين سهميه 5 درصدي ايثارگران كه شرايط و
حدنصاب لازم را داشته باشند، تخصيص يافته و اگر باز هم اين ظرفيت خالي ماند، باقيمانده آن به داوطلبان سهميه آزاد اختصاص مي يابد.

سهميه مربيان در کنکور دکتری 98

براساس قانون برقراري عدالت آموزشي در پذيرش دانشجو در دوره هاي تحصيلات تكميلي و تخصصي مصوب مورخ 89/01/29 مجلس شوراي اسلامي ( 10 %) سهميه مازاد بر ظرفيت درج شده در اين دفترچه (حداقل يك نفر در هر كدرشته محل) به مربيان رسمي قطعي و يا رسمي آزمايشي دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي وابسته به وزارت علوم، تحقيقات و فناوري (بجز مربيان دانشگاه آزاد اسلامي)، به شرط كسب حداقل هشتاد درصد %80 ) نمره آخرين فرد پذيرفته شده در گزينش آزاد در هر كدرشته محل، اختصاص مي يابد. )
تذكر 1: مربيان دانشگاه آزاد اسلامي كه واجد شرايط استفاده از سهميه مربيان و قانون برقراري عدالت آموزشي هستند دركدرشته محل هاي دانشگاه
آزاد مي توانند از سهميه مذكور استفاده كنند كه نحوه استفاده از آن در زمان انتخاب كدرشته مح ل هاي دانشگاه آزاد اسلامي از طرف دانشگاه مذكور در دفترچه راهنماي دانشگاه مذكور اطلاع رساني خواهد شد.
تذكر 2: داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه مربيان كه در كارنامه آنان بر اساس اطلاعات مندرج در زمان ثبت نام، مربي درج شده است لازم است
آخرين حكم كارگزيني خود را در زمان مراجعه براي مصاحبه و بررسي سوابق علمي و پژوهشي (مرحله دوم آزمون) براي تأييد به دانشگاه
پذيرنده ارائه نمايند.

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سلام ، امیدوارم مطالب من براتون مفید بوده باشه. خوشحال میشم نظرات و سوالاتتون رو تو قسمت دیدگاه ها بیان کنید.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید