تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

پاسخنامه آزمون نظام مهندسی

جواب اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی

جهت مشاوره در زمینه جواب اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

جواب اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن 98 در 25خرداد 98 اعلام شد. این مقاله راهنمای نحوه مشاهده نتایج اعتراض آزمون نظام مهندسی 98 است. داوطلبان به 4روش میتوانند اعتراض به آزمون نظام مهندسی بهمن 98 را پیگیری نمایند. نتایج این آزمون در 26 اردیبهشت ماه 98 منتشر شد. داوطلبانی که فرم مربوط به اعلام کتبی اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی 98 را تکمیل نموده اند، می توانند از نتایج بررسی مطلع شوند.

مشاهده جواب اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن 98

مشاهده جواب اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن 98 فقط برای داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب قبولی نشده اند و اعتراض کتبی خود را به صورت پستی ارسال نموده اند، امکانپذیر است. زمان مشاهده نتایج اعتراض به آزمون نظام مهندسی از تاریخ 98/03/25 آغاز شد.

نتایج درخواست بازنگری نسبت به نتایج آزمون نظام مهندسی به صورت کارنامه روی سایت inbr.ir اعلام نتایج قرار گرفت. به درخواست هایی که بعد از تاریخ مقرر تحویل پست داده شده است و یا اطلاعات کامل روی پاکت درج نگردیده بود ،رسیدگی نشده است.

برای مشاهده نتایج اعتراض آزمون مهندسی 98 ، از چهار روش می توانید اقدام نمایید. روش اول با استفاده از طلاعات شخصی داوطلب شامل نام خانوادگی ، شماره شناسنامه . سال تولد و روش دوم از طریق وارد کردن شماره ملی، شماره شناسنامه و سال تولد انجام می شود.

روش سوم جستجو براساس شماره داوطلبی و روش چهارم دریافت جواب اعتراضات نظام مهندسی 98 صورت تلفنی می باشد. داوطلبان در روش چهارم می توانند از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرند و از نتایج اعتراضات آزمون نظام مهندسی بهمن 98 مطلع شوند.

جواب اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن

داوطلبان آزمون نظام مهندسی برای اطلاع از جواب اعتراضات به نتایج آزمون نظام مهندسی میتوانند با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس حاصل فرمایند. کارنامه نتایج اعتراض به آزمون را از طریق تماس با کارشناسان این سامانه دریافت نمایید.

جهت مشاوره در زمینه جواب اعتراض به نتایج آزمون نظام مهندسی

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

پاسخنامه آزمون نظام مهندسی

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی آبان 97

ثبت نام آزمون نظام مهندسی آّبان 97 آغاز شد و امسال برای بار دوم در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 6 =