جذب افسر محصل در نیروی انتظامی

جذب افسر محصل در نیروی انتظامی

جهت مشاوره در زمینه جذب افسر محصل در نیروی انتظامی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در مقطع افسری اقدام به جذب افسر محصل در نیروی انتظامی، از بین داوطلبان مرد دارای مدرک تحصیلی دیپلم نماید. شرایط عمومی و اختصاصی واجدین شرایط ثبت نام و جذب افسر محصل در نیروی انتظامی و همچنین تاریخ آغاز و پایان ثبت نام متقاضیان و نحوه ثبت نام و پذیرش، در ادامه مقاله گفته می شود. با ما همراه باشید.

مهلت ثبت نام افسر محصل در نیروی انتظامی

متقاضیان مرد محصل در رشته های نظری ( علوم ریاضی، تجربی، انسانی و معارف اسلامی ) و در سال 1400 – 1401 که می خواهند جذب و استخدام نیروی انتظامی به عنوان افسر محصل شوند، می توانند از یکم مهر ماه تا تاریخ یک آبان ماه 1399 اقدام به ثبت نام نمایند. برای ثبت نام ابتدا باید تمامی شرایط عمومی و اختصاصی جذب افسر محصل در نیروی انتظامی را دارا باشید و سپس برای دریافت کد رهگیری مطابق توضیحات این مقاله، اقدام نمایید.

توجه: در صورتی که در مسیر ثبت نام به مشکلی برخوردید و یا در صورت نداشتن کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز، می توانید با کارشناسان مجموعه صدای مشاوران تماس بگیرید تا مراحل ثبت نام و دریافت کد رهگیری را به صورت تلفنی برای شما انجام دهند.

شرایط عمومی ثبت نام افسر محصل در نیروی انتظامی

افراد متقاضی ثبت نامو استخدام افسری نیروی انتظامی باید یک سری شرایط عمومی و اختصاصی را دارا باشند، در این بخش به توضیح شرایط ثبت نام افسر محصل در نیروی انتظامی می پردازیم. داشتن شرایط اعلام شده و همچنین دارا بودن کد رهگیری ثبت نام، ملاک پذیرفته شدن متقاضیان خواهد بود.

اعتقاد و التزام عملی به دین اسلام
اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی و ولایت فقیه و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن ها
تابعیت جمهوری اسلامی ایران ( داوطلب می بایست ایران الاصل باشد بدین مفهوم که دارای شناسنامه ایرانی و پدر ومادر ایرانی الاصل باشد )
عدم سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی و معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران
عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی در زمان تقاضای استخدام
عدم محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی
نداشتن سوء پیشینه کیفری
عدم اعتیاد به مواد مخدر
داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی لازم برای خدمت مورد نظر
داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نظر

داوطلبانی که موفق به تکمیل اطلاعات خود نشده اند، می توانند تا پایان مهلت ثبت نام با مراجعه به سامانه اطلاعات خود را تکمیل و ویرایش نمایند. ثبت نام صرفا برای داوطلبان مرد مجاز می باشد. تکمیل اطلاعات توسط متقاضی و دریافت کد رهگیری ملاک تایید ثبت نام می باشد بنابراین در ورود اطلاعات مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد، مدرک تحصیلی و معدل دقت نموده زیرا افرادی که اطلاعات آنان ناقص باشد فراخوان استخدام نخواهند شد.

شرایط اختصاصی جذب افسر محصل در نیروی انتظامی

تذکر: متقاضیان محصل در پایه دوازدهم رشته های نظری در صورتی که در خرداد ماه سال 1400 بتوانند مدرک تحصیلی دیپلم خود را بگیرند و به گزینش ارائه نمایند نیز مجاز به ثبت نام می باشند. حداقل سن 18 و خداکثر 25 سال می باشد.

شرایط ارفاقی: متقاضیانی که هر یک از شرایط زیر را دارا باشند، در اولویت جذب افسر محصل در نیروی انتظامی می باشند.

داشتن کارت پایان خدمت (به استثنا کارت معافیت از خدمت )
عضویت فعال در بسیج و پلیس افتخاری
خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و نخبگان علمی و ورزشی

داوطلبان باید در صورت فراموش کردن رمز عبور، کد ملی خود را از طریق تلفن به مدیریت گزینش استان محل سکونت خود اعلام نمایید. تمامی داوطلبان صرفا یک بار مجاز به ثبت نام در این سامانه هستند و داشتن کد رهگیری به منزله تکمیل فرآیند ثبت نام می باشد.
پس از اتمام ثبت نام و دریافت رسید ثبت نام از سامانه، دیگر نیاز به مراجعه حضوری نیست و پس از پایان مهلت ثبت نام برای واجدین شرایط و افراد دارای کد رهگیری، فراخوان صورت می گیرد. پس از پایان مهلت ثبت نام، ثبت نام جدید صورت نپذیرفته و سامانه برای تکمیل اطلاعات ثبت نام شدگان، فعال می باشد.

 • حداقل معدل لازم برای ثبت نام متقاضیان 14 می باشد.
 • حداقل قد برای متقاضیان 170 سانتی متر می باشد.
 • فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی و بالاتر مجاز به ثبت نام نیستند و چنانچه ثبت نام نمایند در مراحل بعدی امکان ثبت نام برای وجود نخواهد داشت
 • سامانه ثبت نام اینترنتی صرفا با سیستم عامل ویندوز سازگار می باشد، بنابراین توصیه می شود به منظور ورود اطلاعات صحیح و بدون نقص، صرفا از کامپیوتر های دارای سیستم عامل ویندوز استفاده نمایید.
  نکته: توجه کنید که در صورت استفاده از تبلت و تلفن های هوشمند، تبعات ناشی از عدم دریافت صحیح اطلاعات متوجه مرکز گزینش و استخدام نخواهد بود.
 • ثبت نام داوطلبان استخدام رایگان می باشد و نیاز به پرداخت وجهی از طریق درگاه الکترونیکی بانک ها نیست.
 • کدملی داوطلب هم برای نام کاربری و هم کلمه عبور، برای ورود سامانه ثبت نام اینترنتی در نظرگرفته شده است.
 • ثبت نام در این سامانه به منزله استخدام در ناجا نمی باشد.

در صورت بروز هرگونه مشکل، داوطلبان می بایست به مدیریت گزینش و استخدام استان محل سکونت خود مراجعه نمایند.

نحوه دریافت کد رهگیری ثبت نام در نیروی انتظامی

با توجه به این امر که ثبت نام بدون دریافت کد رهگیری فاقد اعتبار می باشد، نحوه دریافت صحیح کد رهگیری ثبت نام در نیروی انتظامی را توضیح می دهیم. داوطلبان ثبت نام جذب افسر محصل در نیروی انتظامی می توانند پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی درج شده در این مقاله، روی لینک زیر برای ورود به سایت کلیک کرده و در صفحه ای که باز می شود، گزینه پذیرش ثبت نام و ادامه را انتخاب نمایند.

نحوه دریافت کد رهگیری ثبت نام در نیروی انتظامی

 • در این بخش اطلاعات خواسته شده شامل کد ملی، نام و نام خانوادگی، شماره همراه و پست الکترونیکی و در انتها تصویر امنیتی را وارد نمایید. سپس گزینه ثبت نام و ورود به سامانه را انتخاب نمایید. در این بخش نام کاربری و کلمه عبور توسط سامانه برای شما ایجاد می شود و به صفحه ورود اطلاعات هدایت می شوید.

نحوه دریافت کد رهگیری ثبت نام در نیروی انتظامی

 • در این بخش نام کاربری و کلمه عبور خود که همان کد ملی شما می باشد را وارد نموده و گزینه ورود را انتخاب کنید. سپس با تغییر کلمه عبور مجددا وارد سامانه شوید.

نکته: کد رهگیری پس از کامل کردن تمامی اطلاعات در فرم ها و در انتهای فرآیند ثبت نام جذب افسری در نیروی انتظامی، در رسید ثبت نام نمایش داده می شود.

سوالات متداول

 1. مهلت ثبت نام جذب افسر محصل در نیروی انتظامی چقدر است؟
  یکم مهر ماه تا یکم آبان سال 1399
 2. نحوه دریافت کد رهگیری به چه صورت است؟
  در این مقاله به صورت تصویری راهنمایی شده است.
 3. شرایط ثبت نام در نیروی انتظامی چگونه است؟
  جذب شدن در نیروی انتظامی دارای یک سری شرایط می باشد که در این مقاله شرایط عمومی و اختصاصی جذب محصل در نیروی انتظامی به صورت کامل توضیح داده شد.
 4. در صورتی که کامپیوتر نداریم، برای ثبت نام چه کار کنیم؟
  می توانید به کافینت مراجعه کنید و یا این که با مجموعه صدای مشاوران تماس بگیرید تا ما مراحل ثبت نام و دریافت کد رهگیری شما را به صورت تلفنی برایتان انجام دهیم.

جمع بندی

در این مقاله در ارتباط با ثبت نام، پذیرش و جذب افسر محصل در نیروی انتظامی توضیحاتی داده شد. زمان ثبت نام افسری و نحوه ثبت نام و دریافت کد پیگیری تشریح شد. همچنین تمامی شرایط و ویژگی هایی که یک متقاضی جذب افسر محصل در نیروی انتظامی باید دارا باشد، به تفصیل شرح داده شد. در صورتی که هرگونه سوال یا ابهام در این باره دارید، می توانید سوالات خود را کامنت کنید یا با شماره های درج شده در ابتدا و انتهای صفحه با ما تماس بگیرید. همچنین آن دسته از متقاضیانی که کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز ندارند، می توانند با مجموعه صدای مشاوران تماس بگیرند تا ما مراحل ثبت نام و دریافت کد رهگیری شما را به صورت تلفنی برایتان انجام دهیم.

جهت مشاوره در زمینه جذب افسر محصل در نیروی انتظامی

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید