ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 – 1400

دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور 1400

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 – 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 – 1400 برای رشته ها و دانشگاه های مختلف در سطح کشور از جمله دانشگاه های سراسری دولتی، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس های بین الملل یا خودگردان انجام می شود. دارندگان مدرک کارشناسی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99-1400 را دارند، میتوانند برای ثبت نام کنکور مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های مذکور اقدام نمایند. ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از دو طریق شرکت در کنکور و بدون کنکور انجام می شود. در این مقاله به شرح ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد می پردازیم و اطلاعات مفید در این زمینه در اختیار داوطلبان قرار خواهیم داد:

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد تمامی دانشگاه ها در سال 99 – 1400

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد تمامی دانشگاه ها در سال 99 – 1400 نیز ماننده سال های گذشته انجام خواهد شد. دانشگاه های سراسری و دولتی برای جذب دانشجو در دوره های روزانه و نوبت دوم شبانه ، دانشگاه آزاد، غیرانتفاعی ، دانشگاه پیام نور و پردیس های خودگردان  در مقطع کارشناسی ارشد ، از طریق برگزاری کنکور دانشجو می پذیرند.

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد تمامی دانشگاه ها در سراسر کشور از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود. 

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

تعیین زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و زمانبندی این آزمون, از سوی سازمان سنجش آموزش کشور خواهد بود. این سازمان مجری برگزاری کنکور کارشنتسی ارشد 99 می باشد. زمان ثبت نام کارشناسی ارشد در مورخ ۹۸/۰۹/۱۶ تا ۹۸/۰۹/۲۵ است. آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد تمامی دانشگاه های سطح کشور شامل دانشگاه های سراسری روزانه, نوبت دوم شبانه, پیام نور, غیرانتفاعی, آزاد و پردیس خودگردان به صورت یک آزمون مشترک و هماهنگ است. بنابراین زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد برای تمام دانشگاه های دارای پذیرش , یکسان است.

برای مشاهده جدول زمانبندی کنکور کارشناسی ارشد کلیک نمایید. به محض اعلام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. در مهلت اعلام شده برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 ، دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد نیز منتشر خواهد شد. برای دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانلود دفترچه ثتب نام کنکور کارشناسی ارشد 99

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 مطابق با محتوای دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد به اطلاع داوطلبان می رسد. شرایط شامل شرایط عمومی و اختصاصی ، شرایط استفاده از سهمیه ها و تسهیلات ، مقررات نظام وظیفه و … می باشد. ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از طریق سایت سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود. بعد از آغاز زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال 99 ، دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد منتشر می شود. 

شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون ارشد، هر سال دارای تغییراتی می باشد که در دفترچه ثبت نام کنکور ارشد، درج می گردد. آزمون کارشناسی ارشد به صورت هماهنگ کشوری از سوی مجری برگزار کننده که سازمان سنجش است، برگزار می شود. کنکور کارشناسی ارشد با هدف جذب و ثبت نام دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد تمامی دانشگاه های دارای پذیرش از طریق کنکور برگزار می شود. 

به این معنی که برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری دولتی، روزانه، نوبت دوم شبانه، دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد، دانشگاه غیرانتفاعی و پردیس خودگردان لازم است ، در کنکور هماهنگ و کشوری کارشناسی ارشد ثبت نام نمایید. درصورت تمایل به تحصیل در دانشگاه پیام نور یا غیرانتفاعی لازم است در زمان ثبت نام کنکور ارشد 98، علاقمندی خود برای ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی را انتخاب کرده و خرید کارت اعتباری ثبت نام برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور ارشد 98 را انجام دهید.

درصورت وجود هرگونه مشکل در انجام مراحل ثبت نام اینترنتی کنکور کارشناسی ارشد، در سایت سنجش، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاورت تماس بگیرید. کارشناسان این سامانه تمام مراحل ثبت نام را برای متقاضیان انجام می دهند. 

شرایط عمومی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

جزئیات شرایط عمومی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 پیرو دفترچه ثبت نام کنکور ارشد به شرح ذیل می باشد:

برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید. ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد تمامی دانشگاه ها از جمله دانشگاه های سراسری روزانه، نوبت دوم شبانه، پیام نور، پردیس خودگردان، غیرانتفاعی و دانشگاه آزاد از طریق مجری برگزاری آزمون ارشد ، یعنی سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود. 

برای ورود به این سامانه و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، لازم است در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد، به سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، مراجعه کرده و نسبت به خرید کارت اعتباری ثبت نام اقدام نمایید. برای ثبت نام نیاز به کد 12رقمی ثبت نام مندرج در کارت اعتباری ثبت نام و کارت های اعتباری علاقمندی ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی خواهید بود. برای اطلاع از هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 همینجا کلیک کنید. 

 • اعتقاد به اسلام  و یا سایر ادیان آسمانی
 • نداشتن سابقه ارتکاب به اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی در طول تحصیل یا زمان اشتغال 
 • انجام دادن واجبات و پرهیز كردن از محرمات
 • عدم خصومت و دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم سابقه عضویت در ساواک و فراماسونری و گروه های ضد انقلاب اسلامی
 • نداشتن احراز فساد اخلاقی

شرایط ثبت نام کنکور ارشد، شامل شرایط عمومی و اختصاصی می باشد، جزئیات کامل شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد، شرایط مربوط به مقررات وظیفه عمومی ، شرایط و ضوابط ثبت نام اتباع خارجی و شرایط استفاده از سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد درج شده است. 

برای دانلود دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 همینجا کلیک کنید.

داوطلبان گرامی می توانند برای انجام تمام مراحل ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد، در تمامی دانشگاه های پذیرش براساس کنکور در مقطع ارشد، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند. کارشناسان این سامانه تمامی مراحل ثبت نام اینترنتی کنکور ارشد را برای متقاضیان عزیز انجام می دهند.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

از شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد می توان به الزامی بودن ارائه مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای اشاره کرد. مدارک مذکور باید مورد تایید وزرت علوم یا وزارت بهداشت باشند. از گروه دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی می باشید، برای مجاز شدن در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، فقط تا 31 شهریور ماه 99 فرصت فارغ التحصیلی خواهید داشت. 

شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 پیرو دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از سوی سازمان سنجش اعلام می شود. شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 شامل شرایط عمومی و شرایط اختصاصی می باشد. شرایط اختصاصی با توجه به محتوای مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد به اطلاع داوطلبان گرامی میرسد.

شرایط اختصاصی کنکور کارشناسی ارشد 99 با جزئیات کامل در دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد درج شده است. درصورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه ثبت نام می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

کنکور کارشناسی ارشد به صورت مشترک برای جذب دانشجو در تمامی دانشگاه های سطح کشور که پذیرش از طریق کنکور دارند, توسط سازمان سنجش برگزار میشود. تمامی دانشگاه ها از جمله دانشگاه های دولتی روزانه، شبانه، پیام نور ،دانشگاه آزاد، غیرانتفاعی و پردیس خودگردان از طریق کنکور کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرند. دانشجویانی که در حال تحصیل در مقطع دکتری و کارشناسی ارشد می باشند، اجازه ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد 99 را ندارند. صرفا دانشجویانی که انصراف قطعی از تحصیل داشته اند، می توانند در کنکور شرکت کنند.

برای اطلاع از شرایط اختصاصی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد برای دارندگان مدرک معادل ، شرایط ادامه تحصیل برای دارندگان مدرک استخدامی و … داوطلبان شاغل در سازمان ها و نهادهای دولتی و وزارتخانه ها، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

فارغ التحصیلان و دانشجویان در رشته های پزشکی که دارای تعهد به خدمت می باشند، لازم است قبل از ثبت نام وضعیت طرح تعهد خدمت خود را مشخص کنند.

اگر از طلاب و فضلای حوزه های علمیه می باشید، در صورت داشتن مدرک سطح 2 ، برای انجام مراحل ثبت نام کارشناسی ارشد، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه های روزانه که از طریق کنکور کارشناسی ارشد 98 مجاز شده اند، مجاز به ثبت نام مجدد در کنکور کارشناسی ارشد نمی باشند. برای اطلاع از شرایط لغو محرومیت از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

محرومیت از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99

محرومیت از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99 دلایل متعددی دارد. خلاص شدن از محرومیت کنکور امکانپذیر است. اگر از ثیت نام کنکور کارشناسی ارشد محروم شده اید, نگران نباشید. راهکارهایی برای رفع محرومیت کنکور سراسری 99 ارائه شده است. بنابراین این مقاله را به دقت مطالعه کرده و برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و اطلاع از راهکارهای رفع محرومیت با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

دلایل محرومیت از کنکور کارشناسی ارشد 99

علت های متعددی باعث ایجاد ممنوعیت و محرومیت از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد می شود. یکی از اصلی ترین دلایل محرومیت از کنکور که داوطلبان با آن روبرو میش شوند, قبولی در دانشگاه روزانه از طریق کنکور دوره قبل می باشد.

اگر دانشجوی یکی از دانشگاه های روزانه سراسری مقطع کارشناسی ارشد می باشید , باید بگوییم شما نیز از جمله داوطلبانی هستید که شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را نداشته و مشمول محرومیت از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد خواهید بود.

ورود اطلاعات و کدرشته های نادرست در زمان انتخاب رشته, باعث ابطال مراحل و محرومیت خواهد شد. 

توجه داشته باشید که اگر مشکل نظام وظیفه و خدمت سربازی دارید و یا به هر دلیل موفق به انجام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد نشده اید, حتما برای مشاوره و رفع محرومیت کنکور کارشناسی ارشد از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

فرصت شرکت در کنکور ارشد 99 را از دست ندهید و برای رفع محرومیت از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد, با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 – 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید