تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / دانشگاه ها / دانشگاه های فرهنگیان / ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98
نکات مهم قبولی در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان سال 98 - 99

ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 
ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی آغاز شد. داوطلبان از دی ماه 98 برای ثبت نام نهایی در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند. در این صفحه از جزئیات کامل نحوه ثبت نام نهایی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و مدارک لازم برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان مطلع می شوید. برای دریافت نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و انجام ثبت نام نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان به سابت سنجش مراجعه کنید و یا با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید ، کارشناسان مراحل ثبت نام نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان را نیز برای متقاضیان عزیز انجام می دهند.
برای مشاهده نتایج نهایی تکمیل ظرفیت به سایت سنجش مراجعه کنید و یا با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.
 
دانشگاه فرهنگیان
 

نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98

اطلاعیه‌ سازمان ‌سنجش ‌آموزش ‌کشور درخصوص اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان رشته‌‌های‌ تحصیلی پردیسهای دانشگاه فرهنگیان ودانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ سراسری‌ سال‌ 1398

 بدین‌وسیله توجه داوطلبانی را که اسامی آنها به عنوان پذیرفتهشده نهایی هر یک از رشتههای تحصیلی پردیسهای دانشگاه فرهنگیان ویا دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی  در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون سراسری سال 1398 در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان اعلام شده است، به موارد ذیل جلب می‌نماید:

کلیه پذیرفته‌شدگانمی توانند یک هفته بعد از اعلام اسامی پذیرفته شدگان در سایت این سازمان برای اطلاع از برنامه زمانی، مکان، مدارک مورد نیاز و نحوه ثبت نام اینتر نتی و یا مراجعه حضوری خود جهت ثبت‌نام، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور، تماس بگیرند. بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.

الف- مدارکی که پذیرفته‌شدگان لازم است به هنگام ثبت‌نام ارائه نمایند:

1- کلیه پذیرفته‌شدگان باید دارای یکی از مدارک پایان دوره کاردانی (فوق دیپلم) و یا گواهینامه دوره پیش‌دانشگاهی یا دیپلم چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه (دارای بخش و شهر محل اخذ مدرک) باشند و با در نظر داشتن ضوابط تاریخ اخذ مدرک تحصیلی که قبلاً در دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی (دفترچه شماره 2) به اطلاع رسیده برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی مراجعه نمایند.

2- اصل و تصویر مدرک دیپلم و یا گواهی تحصیلی پایان دوره متوسطه و دو سال ما قبل آن برای کلیه پذیرفته‌شدگان اعم از نظام جدید و یا  نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان یا هنرستان به انضمام تصویر آن که بخش و شهر محل اخذ مدرک تحصیلی در آن مشخص باشد. 

3- اصل و یا گواهی مدرک پایان دوره کاردانی پیوسته آموزشکدههای فنی و حرفهای برای پذیرفتهشدگان دارای مدرک مذکور با قید تاریخ اخذ مدرک کاردانی (حداکثر تا تاریخ 98/06/31) به انضمام تصویر آن، همچنین اصل و یا گواهی دیپلم متوسطه، سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان که بخش و شهر محل اخذ دیپلم و سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم در آن مشخص شده باشد، به انضمام یک برگ تصویر آن.

4- اصل شناسنامه و کارت ملی و دو سری تصویر از این مدارک.

5- شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ تهیه شده در سال جاری (پذیرفته شدگان مرد که برای آنان معافیت تحصیلی درخواست می‌گردد لازم است دوازده قطعه عکس همراه داشته باشند). 

6- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه شرایط مربوط به مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه 36 دفترچه راهنمای شماره یک آزمون سراسری سال 1398 مشخص کند (برای برادران).

7- با توجه به بخشنامه 221446/460 ریاست‌ محترم‌ مرکز سنجش آموزش ‌و پرورش کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویر گواهی پیش‌دانشگاهی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخواست تاییدیه‌ی تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصیل خود را نمایند و رسید مربوط را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند. کلیه پذیرفته‌شدگان حتماً عنوان رشته قبولی و عنوان و آدرس دانشگاه محل قبولی خود را در زمان تکمیل فرم در دفاتر پیشخوان اعلام نمایند.

8- ارائه اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام جدید با امضاء و ممهور به مهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش برای دیپلمه‌های نظام جدیدآموزش متوسطه (ریاضی‌فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی) سال‌های 1384 به بعد که امتحانات آنان به صورت کتبی و سراسری برگزار شده است در هنگام ثبت‌نام ضروری می‌باشد. 

9- اصل کارنامه تحصیلی دوره پیش‌دانشگاهی (ریاضی ‌فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر) در هر یک ‌از سال‌های 1391 الی 1398 با امضاء و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.

ب- تذکرات مهم در رابطه اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی:

1- داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک از رشته های تحصیلی پردیسهای دانشگاه فرهنگیان در مرحله تکمیل ظرفیت اعلام گردیده است، چنانچه جزء پذیرفته‌شدگان رشته متمرکز آزمون سراسری سال 1398 (اعلام اسامی شهریور ماه) باشند، برابر ضوابط اعلام شده قبولی آنان در رشته متمرکز لغو شده و منحصراً می‌بایست در رشته پذیرفته‌شده مرحله تکمیل ظرفیت ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند. این دسته از داوطلبان نیاز به انصراف از رشته قبولی قبلی ندارند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد. 

2- داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی مرحله تکمیل ظرفیت درج گردیده، خواه در مؤسسه آموزش عالی ذیربط ثبت‌نام نمایند و یا ننمایند، مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال 1398 بمنظور انتخاب رشته های تحصیلی دوره روزانه نمی باشند و در صورت شرکت در آزمون سراسری سال 1398، با رعایت شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام منحصراً در رشته‌های مربوط به دوره‌های غیر روزانه پذیرش خواهند شد.

3- داوطلبانیکه در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی این مرحله قرار گرفته‌اند، چنانچه در ردیف پذیرفته‌شدگان رشته نیمه‌متمرکز آموزش تربیت‌بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و یا آموزش علوم ورزشی دانشگاه تربیت دبیر شهیدرجایی نیز قبول شوند، ملزم به ثبت‌نام در رشته قبولی نیمه‌متمرکز بوده و قبولی مرحله تکمیل‌ظرفیت آنان کان لم یکن تلقی خواهد شد.

4- گزینش رشته‌های تحصیلی پردیسهای دانشگاه فرهنگیان در مرحله تکمیل ظرفیت از بین داوطلبانی که در مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش شرکت نموده‌اند و از سوی ارگان مربوط تایید شده اند با در نظر داشتن نمره علمی در زیر گروه رشته مذکور بررسی انجام شده است. لذا اسامی داوطلبانی که به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نشده است، یا مردود مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش بودند و یا در گزینش نهایی در مقایسه با سایر پذیرفته‌شدگان مردود علمی شناخته شده اند. 

داوطلبان گرامی می توانند برای انجام ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98 ، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 تماس بگیرند، کارشناسان راهنمای شما  خواهند و مراحل ثبت نام را برای داوطلبان عزیز انجام خواهند داد.

 

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

sanjesh.org فراگیر پیام نور

جزئیات رشته های دارای شرایط خاص کنکور 98

در این جزئیات رشته های دارای شرایط خاص کنکور 98 به اطلاع عموم داطلبان می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *