تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / آزمون استخدام / ثبت نام وام مسکن ایثارگران در سال 98
نحوه دریافت تسهیلات خرید و ساخت مسکن ایثارگران

ثبت نام وام مسکن ایثارگران در سال 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام وام مسکن ایثارگران در سال 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از جزئیات نحوه دریافت و ثبت نام وام مسکن ایثارگران در سال 98 مطلع می شوید. خبر جدید ثبت نام وام مسکن ایثارگران اعلام شد. تسهیلات جدید مسکن ایثارگران افزایش خواهد داشت. زمان اعطای وام مسکن جدید ایثارگران از تابستان آغاز می شود و از اوایل مهر ماه 98 پرداخت وام جدید ایثارگران انجام می شود. تاکنون 30هزار نفر از ایثارگران این تسهیلات را دریافت کرده اند. 

 مبلغ تسهیلات و ثبت نام وام مسکن ایثارگران در سال 98 

مدیر کل مسکن و امور گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران مبلغ تسهیلات و ثبت نام وام مسکن ایثارگران در سال 98 را مشخص کرد. بنیاد شهید و امور ایثارگران، هر سال با توجه به میزان افزایش تورم در کشور ، با هدف افزایش تسهیلات مسکن، به هیات دولت پیشنهاد می دهد. امسال نیز مطابق روال سال های قبل پیشنهاد افزایش 30 درصدی وام مسکن ایثارگران توسط هیات دولت مورد پذیرش قرار گرفت و تصویب شد.

ثبت نام وام مسکن ایثارگران در سال

مدیر کل مسکن و امور گلزاهای بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد، خانواده شهدا شامل همسر و فرزندان ، والدین ایثارگران، تمام آزادگان و جانبازان با اولویت درصد از کارافتادگی، فرزندان جانبازان 70درصد و همسر جانبازان متوفی با توجه به مفاد قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران مشمول دریافت وام مسکن ایثارگران می باشند. 

سقف تسهیلات وام ایثارگران در سال 98 : سقف تسهیلات به ازای هر واحد مسکونی

  • در شهرهایی با جمعیت بیش از یک میلیون نفر یک میلیارد و 300 میلیون ريال است. 
  • سایر شهرستان ها مبلغ 850میلیون ريال است
  • روستاها مبلغ 500 میلیون ريال است

ایثارگرانی که قبلا وام گرفته اند اگرتاکنون کمتر از 20 میلیون تومان تسهیلات دریافت کرده اند و تا پایان سال 95 آن را تسویه کرده اند می توانند دوباره وام بگیرند.

میزان سود وام مسکن ایثارگران 4درصد است. این وام به واجدین شرایط تعلق می گیرد. برای اطلاع از شرایط می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

هیات دولتی بعد از تصویب تسهیلات وام ایثارگران، آن را به دستگاه هایی مانند بنیاد شهید و امور ایثارگران ، بانک مرکزی ، وزارت راه و مسکن و شهرسازی نیز ابلاغ می کند. 

بعد از ابلاغ مصوبه وام مسکن به بانک مرکزی، باید از سوی شورای پول و اعتبار تصویب شود. بعد از تعیین بانک های وام دهنده و سهمیه مورد نظر اختصاص میابد و ایثارگران وام مسکن را دریافت می کنند. مراحل اعطای تسهیلات وام ایثارگران از تابستان آغاز می شود و از اوایل مهر ماه 98 پرداخت وام جدید ایثارگران انجام می شود.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام وام مسکن ایثارگران در سال 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

نحوه ثبت نام در سامانه مسکن فرهنگیان

نحوه ثبت نام در سامانه مسکن فرهنگیان

maskan.medu.ir,www.maskan.medu.ir,سامانه ثبت نام مسکن فرهنگیان,سایت ثبت نام مسکن فرهنگیان maskan.medu.ir,آدرس سایت ثبت نام فرهنگیان فاقد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − چهار =