ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن

02 دسامبر 2019 بدون نظر
مهلت ویرایش اطلاعات در سامانه ثبت نام فرهنگیان فاقد مسکن

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن در سال 98 مطلع میشوید. جدیدترین اخبار مربوط به آبان 98 است؛ ثبت نام طرح ملی مسکن در بازه های زمانی مختلف برای استان های متعدد انجام می شود. طرح مسکن در آبان و آذر ماه 98 در استان های کشور آغاز شد و در حال انجام است. در این مقاله از زمان آغاز ثبت نام طرح ملی مسکن در استان های کشور، نشانی سایت ثبت نام طرح ملی مسکن ، زمان آغاز ثبت نام در آذر ماه 98 و مهلت اعلام شده برای انجام مراحل ثبت نام اینترنتی ، مطلع می شوید. توجه داشته باشید که امکان ثبت نام به صورت تلفنی فراهم می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و برای انجام مراحل ثبت نام طرح ملی مسکن با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن سال 98

آغاز مرحله دوم ثبت نام طرح ملی مسکن سال 98 از استان های کردستان ، گلستان و کهکیلویه و بوبراحمد ،همدان ،یزد، خوزستان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری و ... انجام شد. این طرح در آبان ماه و آذر ماه 98 درحال اجراست. طرح ملی مسکن طی بازه های زمانی مختلف در استان های کشور اجرا می شود. به نقل از دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن از طریق نشانی tem.mrud.ir هم اکنون در حال انجام است. برای ثبت نام می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرید.

در حال حاضر مطابق با آمار بدست آمه از سه استان کشور ، در استان کردستان 803 نفر، در کهکیلویه و بویراحمد 46 نفر و در گلستان 143 نفر در طرح ملی مسکن ثبت نام کرده اند.

ثبت در استان های مذکور انجام شد. برای اطلاع از زمان ثبت نام طرح ملی مسکن در سایر استان ها، با سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است که در طرح اقدام ملی مسکن، 400 هزار واحد مسکونی، امسال و سال آینده در سراسر  کشور احداث خواهد شد. 200 هزار واحد آن در شهرهای جدید توسط شرکت عمران شهرهای جدید، 100 هزار واحد آن در بافت های فرسوده و 100 هزار واحد در شهرهای زیر 100 هزار نفر توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی احداث می شود.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن اعلام کرد، با توجه به فراهم شدن شرایط لازم برای ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن، اقدام مقتضی برای ثبت نام متقاضیان طرح مسکن در شهرهای ایران براساس ظرفیت های اعلام شده از سوی ادارات کل راه و شهرسازی به تفکیک شهرهای اعلام شده در سامانه انجام می شود. 

زمان اعلام شده از سوی معاونت شهرسازی ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 13 آذر 98 تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 16 آذر 98 است. با توجه به این موضوع در سامانه به شرح دستور اقدام مقتضی صادر می شود:

با توجه به قطعی سراسری نت در طی یک الی دو هفته ، انجام ثبت نام اینترنتی طرح ملی مسکن با اخلال روبرو شد. به همین دلیل در روزهای پس از برطرف شدن مشکل، ثبت نام ادامه داشت.

اگر از ثبت نام در طرح ملی مسکن جامانده اید و درصورتی که ثبت نام طرح ملی مسکن برای استان محل سکونت شما، هنوز آغاز نشده است، برای اطلاع از مهلت و زمان ثبت نام طرح ملی مسکن در شهرهای مختلف ایران، از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

ثبت نام طرح ملی مسکن سال 98 تاکنون در چه استان هایی انجام شده است؟
  • ثبت نام از ااستان های کردستان ، گلستان و کهکیلویه و بوبراحمد ،همدان ،یزد، خوزستان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری و ... آغاز شده است.
زمان اعلام شده برای طرح ملی مسکن از سوی معاونت شهرسازی چه زمانی است؟
  • ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 13 آذر 98 تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 16 آذر 98 است.
زمان ثبت نام طرح ملی مسکن در سایر استان ها ؟
  • اگر طرح ملی مسکن هنوز در استان محل سکونت شما آغاز نشده است، برای اطلاع از زمان آغاز طرح و شرایط ثبت نام طرح ملی مسکن در سال 98 با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

 

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سلام ، امیدوارم مطالب من براتون مفید بوده باشه. خوشحال میشم نظرات و سوالاتتون رو تو قسمت دیدگاه ها بیان کنید.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید