خانه / دانشگاه ها / اخبار دانشگاه ها / ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علم و فرهنگ 98 – 99
دانشگاه علم و فرهنگ

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علم و فرهنگ 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علم و فرهنگ 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علم و فرهنگ 98 – 99 ، از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh .org انجام می شود . متقاضیان ثبت نام در دانشگاه غیر انتفاعی علم و فرهنگ لازم است قبل از ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند . از قسمت سمت راست لینک سراسری را انتخاب نمایند . بر روی لینک دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته براي پذيرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصيلي در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (مرحله پذيرش سراسري – مهرماه سال 1398) کلیک نمایند .

دفترچه راهنمای ثبت نام را دانلود نمایند . شرایط ثبت نام ، مدارک لازم برای ثبت نام و لیست رشته های ارائه شده در این دانشگاه را مطالعه نمایند . و درصورت تمایل به ثبت نام برای نیمسال اول سال 98 مراحل ثبت نام اینترنتی را انجام دهند . 

زمان و شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علم و فرهنگ 98 – 99 

متقاضیان دانشگاه علم و فرهنگ برای ثبت نام اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش از 20 اسفندماه الی 6 شهریور ماه مهلت دارید مراحل ثبت نام را انجام دهید . دارا بودن دیپلم نظام آموزشی جدید (3-3-6) با اخذ حداکثر تاریخ 98/5/31 و یا مدرک پیش دانشگاهی ( نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی ) با اخذ حداکثر تاریخ 98/6/31 و یا دارا بون دیپلم نظام قدیم و یا مدرک کارادانی ( فوق دیپلم ) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و کارانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای برای کلیه داوطلبان الزامی است .

دارندگان دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان که فاقد مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می باشند حق ثبت نام و شرکت در این مرحله را ندارند و درصورت ثبت نام و انتخاب رشته به عنوان متخلف شناخته شده و برابر ضوابط با آنان برخورد خواهد شد . 

نحوه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علم و فرهنگ سال 98 

گزینش دانشجو در پذیرش بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی ، به روش متمرکز خواهد بود . فقط معدل کتبی داوطلبان ملاک پذیرش خواهد بود . با توجه به اینکه دروس امتحانی داوطلبان دیپلمه با توجه به نوع دیپلم متفاوت است . بنابراین اگر نوع دیپلم داوطلب با گروه تحصیلی که متقاضی آن می شود متفاوت باشد ، درصد اعمال معدل کتبی متفاوت خواهد بود .

متقاضیان ثبت نام می توانند بدون توجه به نوع مدرک دیپلم یا پیش داشگاهی از گروه های تحصیلی مختلف و رشته های مندرج در دفترچه راهنما ، کد رشته های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند . و حداکثر 100 کد رشته محل را می توانند به ترتیب اولویت وارد فرم ثبت نام اینترنتی نمایند . پذیرش متقاضیان با توجه به نوع مدرک دیپلم و رشته های انتخابی صورت خواهد پذیرفت .

داوطلبان می توانند قبل از انجام مراحل ثبت نام ، فرم پیش نویس تقاضا نامه ثبت نام را تکمیل نمایند و بعد وارد فرم ثبت نام اینترنتی نمایند . در پایان ثبت نام و انتخاب رشته ، شماره پرونده 7 رقمی و کد رهگیری 16 رقمی ثبت نام و انتخاب رشته از طریق سیستم داده می شود . که نشان دهنده تکمیل مراحل ثبت نام می باشد . 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علم و فرهنگ 98 – 99

دانشگاه علم و فرهنگ تهران در گروه علوم ریاضی و فنی رشته آمار و سنجش آموزشی ، از زیرگروه علوم انسانی رشته هتلداری و از زیر گروه هنر ، رشته هنر اسلامی را بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی برای ورودی مهر سال 98 ارائه کرده است . سایر رشته های این دانشگاه از طریق کنکور سراسری و براساس رتبه و نمره کل پذیرش دارد . 

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه علم و فرهنگ 98 -99

مهلت ثبت نام تا 6 شهریور سال 98 انجام می شود . ارسال اطلاعات داوطلبان به دانشگاه توسط سازمان سنجش در تاریخ 7 و 8 شهریور انجام می شود . درخواست ها و مدارک داوطلبان توسط دانشگاه بررسی می شود و در تاریخ 9 الی 21 شهریور پذیرفته شدگان تعیین می گردند. از دانشگاه در تاریخ 23 شهریور الی 28 شهریور ماه به پذیرفته شدگان اطلاع رسانی می شود . مراجعه حضوری به دانشگاه ها و تشکیل پرونده در تاریخ 30 شهریور ماه الی 2 مهرماه انجام می شود . 

 

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علم و فرهنگ 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

طرح آ ت ت برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه های برتر 98 - 99

طرح آ ت ت برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه های برتر 98 – 99

در این مقاله از جزئیات کامل طرح آ ت آ برای ثبت نام کارشناسی ارشد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *