ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 98 – 99

معاینات پزشکی استخدام سپاه

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این صفحه از جزئیات ثبت نام دانشگاه افسری ارتش، دانشگاه امام علی – شهید ستاری و … دانشگاه افسری سپاه و دانشگاه افسری نیروی انتظامی مطلع می شوید. و برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه های نظامی شامل دانشگاه های افسری ارتش، دانشگاه های افسری سپاه ، دانشگاه های انتظامی افسری نیروی انتظامی و سایر دانشگاه های وزارت دفاع ، ستاد کل و…روی لینک های آبی رنگ داخل جدول کلیک نمایید.

برای اطلاع از شرایط استخدام سپاه پاسدارن کلیک کنید.

مزایا و امتیازات دانشکده افسری دانشگاه افسری

 

لیست دانشگاه های نظامی در ایران :

برای کسب اطلاعات تکمیل روی لینک های آبی رنگ داخل جدول کلیک کنید:

ثبت نام دانشگاه افسری

ثبت نام دانشگاه های افسری دارای شرایط خاص می باشد. برای ثبت نام در هر یک از دانشگاه های نظامی ارتش، دانشگاه های نظامی سپاه، دنشگاه های نیروی انتظامی ، لازم است در زمان تعیین شده جهت ثبت نام اقدام نمایید. 

 دانشگاه افسری ارتش

پذیرش در دانشگاه های افسری و نظامی ، به دو صورت ورود از طریق شرکت در کنکور و آزمون داخلی افسری انجام می شود. دانشگاه های افسری که در دفترچه کنکور سراسری ذکر شده اند ، پذیرش از طریق کنکور دارند و دانشگاه های افسری که در دفترچه ثبت نام کنکور وجود ندارند، پذیرش از طریق آزمون داخلی افسری و بدون کنکور دارند. 

برای ورود از طریق کنکور سراسری به این دانشگاه ها لازم است در کنکور سراسری ثبت نام کنید و در انتخاب کد رشته های دانشگاه افسری مورد نظر خود قبول شوید، سپس برای گزینش و مصاحبه ، از سوی دانشگاه های افسری دعوت خواهید شد. پذیرفته شدگان نهایی ، داوطلبانی خواهند بود که در مرحله گزینش و مصاحبه قبول شوند.

واجدین شرایط ثبت نام دانشگاه افسری ، با توجه به چند مرحله ای بودن ثبت نام این دانشگاهها ، لازم است دارای شرایط ثبت نام عمومی کنکور سراسری، شرایط اختصاصی کنکور سراسری، شرایط عمومی دانشگاه افسری مورد نظر و شرایط اختصاصی آن دانشگاه باشند.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون داخلی افسری ، از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

دانشگاه افسری نیروی انتظامی

مزایای تحصیل در دانشگاه های افسری

، نظیر استفاده از بورسیه های تحصیلی و تحصیل رایگان، بهره مندی از حقوق دانشجویی از ابتدای ورود به دانشگاه ، استفاده از امکاتات آموزشی و رزمی ، خوابگاه ، وام و تسهیلات خاص نظامی و اشتغال به کار … باعث ایجاد رقابت برای قبولی و ورود به دانشگاه های نظامی در ایران شده است. علاقمندان به تحصیل در دانشگاه های نظامی افسری ارتش ، دانشگاه های افسری نیروی انتظامی ، دانشگاه های افسری سپاه پاسداران می توانند برای ثبت نام دانشگاه های افسری در سال 98 با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش 98 – 99

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید