تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

هزینه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99

ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقاله راهنمای ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99 است. برای ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو و اطلاع از زمان ثبت نام، نحوه ثبت نام، هزینه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو این مقاله و دفترچه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو را به دقت مطالعه کرده و برای ثبت نام به سامانه مبنا mabna.fatemi.ir مراجعه نمایید. امکان ثبت نام تلفنی برای داوطلبان مهیا شده است. کافیست برای ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو از طریق شماره تلفن های مندرج با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. اطلاعات لازم برای ثبت نام دوازدهمین جشنواره ریاضیات کانگورو در این مقاله به اطلاع متقاضیان می رسد:

ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو در دوازدهمین دوره سال 99

ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو در دوازدهمین دوره سال 99 ، از اول آبان ماه 98 آغاز شد. به اطلاع تمامی داوطلبان می رسانیم که دبیرخانه ریاضیات کانگورو از تمام مدارس ، مراکز آموزشی ، دانش آموزان و افراد علاقمند دعوت به حضور و ثبت نام می کند. جشنواره ریاضیات کانگورو یکی از رویدادهای علمی بین المللی است. 

مدارس تهران برای انتشار اطلاعات مربوط به جشنواره ، تا پایان آذرماه 98 ، دفترچه راهنما، تراکت و بسته فراخوان دوازدهمین بسته فراخوان را دریافت می کنند. البته داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات مذکور، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. کارشناسان سامانه صدای مشاور راهنما و پاسخگوی تمامی سوالات داوطلبان برای ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو می باشند. همچنین تمام مراحل ثبت نام اینترنتی در جشنواره ریاضیات کانگورو را برای متقاضیان عزیز انجام می دهند.

مدارس و مراكز آموزشی سایر استان های کشور که تمایل به دریافت بسته فراخوان جشنواره ریاضیات کانگورو در دوازهمین دوره سال 98 می باشند، می توانند،  با دبيرخانه ریاضیات كانگورو در استان خود تماس بگیرند.برای اطلاع از اسامی نمایندگان استانی با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. برای دریافت فایل‌ پوستر از طریق لینک‌ و تلگرام با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام جشنواره ریاضیات کانگورو 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

کارت جلسه آزمون دبیرستان انرژی اتمی

کارت ورود به جلسه آزمون دبیرستان انرژی اتمی

دانش آموزان گرامی حتما در موعد تعیین شده برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سه =