ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بهمن 98

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بهمن

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بهمن 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این صفحه از جزئیات اخبار ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بهمن98 مطلع می شوید. دانشگاه آزاد اسلامی در نیمسال دوم تحصیلی 98 -99 صرفا براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ثبت نام بدون کنکور دارد. دانشگاه آزاد هر سال در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور دارد.

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بهمن 98 ، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند، کارشناسان راهنمای متقاضیان در انجام مراحل ثبت نام بدون کنکور خواهند بود.

مطالب مرتبط:

دانشگاه آزاد بهمن ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن

دانشگاه آزاد بهمن ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب 

دانشگاه آزاد بهمن لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران مرکزی

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بهمن 98

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ، براساس مصوبات شانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو اعلام کرد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در نیمسال دوم سال تحصیلی جاری و براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته انجام می شود.

پذیرش دانشجوی بدون کنکور مطابق مصوبات شورای سنجش و پذیرش تنها در کد رشته محل هایی انجام می شود که ظرفیت آنها در مرحله قبلی پذیرش در سال تحصیلی جاری تکمیل نشده است.

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد مطابق اطلاعیه پذیرش دانشجو در نیمسال دوم تحصیلی مطابق زمان‌بندی اعلام‌ شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور برای مقاطع کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته به شرح زیر اعلام شد:

کلیه متقاضیان می‌توانند از روز شنبه 29دی ماه تا روز چهارشنبه 10 بهمن ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در خصوص انتخاب رشته ، در صورت تمایل و داشتن شرایط بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در 20 رشته/ محل از یک مجموعه و یک نظام آموزشی از میان رشته/شهرهای ارائه شده در سامانه اقدام کنند.

متقاضیان نکات زیر را در نظر داشته باشند:

1- نظر به اینکه گزینش دانشجو در این مرحله بر اساس سوابق تحصیلی(معدل دیپلم) صورت خواهد گرفت، لذا کلیه متقاضیان (دیپلمه های نظام قدیم ، نظام جدید و همچنین دیپلمه های فنی حرفه ای و کاردانش که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی هستند) لازم است معدل کل و یا معدل کتبی خود را به صورت صحیح در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج کنند. داوطلبان دیپلمه فنی حرفه ای و یا کاردانش که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی هستند و فاقد معدل کتبی در دیپلم ، باید معدل کل دیپلم متوسطه خود را عیناً درج کنند.

2- بر اساس ضوابط و مصوبات مربوط هر داوطلب می تواند بر اساس شرایط خود، متقاضی یکی از سهمیه های مصوب مندرج در دفترچه راهنما شود.

3- داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه و یا مدرک پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه و همچنین داشتن مدرک کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) برای ثبت نام داوطلبان در دوره پذیرش براساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی پیوسته الزامی است.

4- داشتن مدرک دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه و یا مدرک پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه برای ثبت نام داوطلبان در دوره پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کاردانی ناپیوسته الزامی است.

5- از آنجایی که پذیرش داوطلبان صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) صورت می پذیرد و نظر به اینکه دروس امتحانی داوطلبان دیپلمه با توجه به نوع دیپلم آنان ( ریاضی، تجربی و انسانی و…) متفاوت است لذا چنانچه نوع دیپلم داوطلب با گروه آزمایشی که متقاضی آن می شود متفاوت باشد ، درصد اعمال معدل کتبی متفاوت خواهد بود که داوطلبان می توانند در این خصوص جدول ضریب تاثیر معدل در دفترچه راهنما را مطالعه کنند.

6- داوطلبان لازم است معدل کتبی دیپلم خود را دقیقاً مطابق معدل مندرج در مدرک فارغ التحصیلی درج کنند، چرا که در صورت مغایرت اعلامی با معدل مندرج در مدرک فارغ التحصیلی از ثبت نام و ادامه تحصیل فرد جلوگیری خواهد شد و قبولی آنها لغو می شود.

7-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام برای هر رشته تحصیلی به عهده داوطلب است و موضوع خلاف یا عدم رعایت ضوابط و شرایط ( سهوی یا عمدی) حتی پس از قبولی فرد در این مرحله پذیرش و یا هر مرحله از تحصیل مشخص شود قبولی وی در دانشگاه ((کان لم یکن تلقی)) و از ادامه تحصیل او ممانعت به عمل می آید.

داوطلبان میتوانند با عضویت در پیام رسانهای داخلی به نشانی پیام رسان سروش: @iau.sanjesh و پیام رسان ایتا: @iau_sanjesh از آخرین اخبار مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مطلع شوند.

زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور و نحوه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته در تاریخ بهمن ماه و زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته در اواخر دی ماه در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

مدارک ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد 98

متقاضیان ثبت نام رشته های بدون کنکور آزاد می توانند، با در دست داشتن مدارک زیر به دو صورت حضوری و اینترنتی، جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، اقدام نمایند. برای مشاهده مدارک ثبت نام بدون کنکور كارشناسی ناپيوسته- کاردانی به کارشناسی آزاد 98 و   مدارک ثبت نام بدون کنکور كاردانی پيوسته و كارشناسی پيوسته آزاد 98 روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانشگاه آزاد بهمنمدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن

دانشگاه آزاد بهمن دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – azmoon.org

انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org انجام می شود و این سایت ثبت نام و پذیرش بدون کنکور داوطلبان در مقاطع و رشته های مختلف فراهم می نماید. هم اکنون دانشگاه آزاد در بیش از 95 درصد رشته های ارائه شده، ثبت نام بدون کنکور دارد و پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی انجام می شود. در زمان ثبت نام بدون کنکور به نشانی مذکور مراجعه کرده و کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور آزاد برای مقطع مورد نظر خود خریداری کنید.

برای خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98 لینک زیر را انتخاب کنید:

بدون کنکور دانشگاه آزاد خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

 

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98

اعلام نتایج مرحله دوم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه بهمن 98 اعلام می شود.  برای مشاهده راهنمای اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 روی لینک زیر کلیک کنید:

بدون کنکور دانشگاه آزاد نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بهمن 98 ، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند، کارشناسان راهنمای متقاضیان در انجام مراحل ثبت نام بدون کنکور خواهند بود.

 

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بهمن 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاه ها
2 دیدگاه برای “ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد بهمن 98”
  1. سلام خسته نباشید . الان زمان ثبت نام کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته اعلام شده س چرا کاذشناسی ناپیوسته رو اعلام نمیکنن

    • سلام.براساس اخرین خبرکارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد14بهمن اطلاع رسانی خواهدشدپیگیرسایت دانشگاه ازادباشید.

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید