تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

تحصیل دانشگاه بدون کنکور دندانپزشکی ترکیه

ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه های علوم پزشکی آزاد مهر 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه های علوم پزشکی آزاد مهر 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از شرایط ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه های علوم پزشکی آزاد مهر 98 مطلع می شوید. واجدین شرایط می توانند برای ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه های علوم پزشکی آزاد مهر 98 اقدام نمایند. دانشگاه های علوم پزشکی آزاد پذیرش بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی از میان اتباع غیر ایرانی در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی و سایر رشته های پیراپزشکی در مقاطع مختلف کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری عمومی و دکتری تخصصی دارد. لازم به ذکر است که امکان ثبت نام در سایر رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی نیر برای اتباع غیرایرانی فراهم میباشد.

ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه های علوم پزشکی دانشگاه آزاد مهر 98

ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه های علوم پزشکی دانشگاه آزاد مهر سال 98 ، برای افراد دارای اقامت قانونی معتبر با مدرک دیپلم از مدارس ایران و مدارس بین المللی در داخل ایران فارغ التحصیل شده اند، مجاز است.

اگر بعد از پذیرش دانشجوی اتباع خارجی مشخص شود که دانشجو دارای مدرک کارشناسی بوده و مجددا در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد ثبت نام کرده است، از ادامه تحصیل ایشان ممانعت خواهد شد. دانشگاه های علوم پزشکی دانشگاه آزاد برای تحصیل اتباع خارجی ، ملزم به اخذ تعهد از دانشجو می باشند. (در مرحه پذیرش و ثبت نام اولیه).

ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه های علوم پزشکی آزاد مهر 98

برای اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی برای اتباع خارجی در دانشگاه های علوم پزشکی دانشگاه آزاد مهر 98 با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

ثبت نام اتباع خارجی در نظام آموزشی نیمه وقت مشروط به رعایت حداکثر سقف مجاز سنوات تحصیل که 10 ترم است، مجاز می باشد.

با هدف تسریع انجام مراحل کنسولی متقاضیان اتباع خارجی ، تمام داوطلبان خارجی متقاضی تحصیل در واحدها و مراکز دانشگاه آزاد باید، بعد از ثبت نام در سایت سنجش ، اطلاعات خود را در وب سایت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ثبت نمایند. اداره کل بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی مسئولیت امور مذکور را به عهده دارد. برای ثبت نام و اطلاع از مراحل تکمیل اطلاعاتت و اخذ کد پیگیری و پیگیری نمودن امور کنسولی، با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. 

تحصیل در برخی از رشته ها برای اتباع خارجی در ایران ممنوع است ، برای اطلاع از رشته های مذکور با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور اتباع خارجی در دانشگاه های علوم پزشکی آزاد مهر 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد

زمان برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد

این روزها یکی از اصلی ترین سوالات دانشجویان، زمان و نحوه برگزاری امتحانات است. در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =