تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / مدارس / ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 98-99
ثبت نام آزمون دبیرستان البرز 98-97

ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 98-99

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون دبیرستان البرز هر ساله برای داوطلبان ورود به پایه هفتم و دهم برگزار می گردد. دبیرستان البرز یاهمان دبیرستان ماندگار البرز پسرانه از جمله دبیرستان های معتبر و قدیمی شهر تهران می باشد پیشینه آن به سال 1250شمسی بر میگردد. موسس این دبیرستان دانش آموختگان فراوانی به جامعه علمی و فرهنگی ایران و جهان تحویل داده است که از آن جمله می توان چهره همیشه ماندگار ایران دکتر مصطفی چمران را اشاره داشت.این دبیرستان هم اکنون دارای امکاناتی چون سالن های ورزشی مجتمع های آزمایشگاهی و کارگاهی سالن همایش سالن امتحانات کتابخانه و غذاخوری می باشد که در بین چهار راه ولیعصر و خیابان حافظ پایین داشگاه امیرکبیر قرار دارد. آزمون ثبت نامی 98-99 دبیرستان شرایط و نحوه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز توضیح دهیم. برای اطلاع از بهترین مدارس تهران و همچینین ثبت نام تیزهوشان و ثبت نام نمونه دولتی کلیک کنید.

برای ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان البرز می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاوران با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

 

زمان و نحوه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز98-99

زمان ثبت نام برای آزمون ورودی دبیرستان البرز ثبت نام پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز مطابق بخشنامه آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان دوره دوم ماندگار البرز مطابق شیوه نامه اجرایی ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز 98 – 99 در خصوص زمان ثبت نام ، شرایط ، زمان برگزاری آزمون و سایر جزئیات این آزمون به تمامی مناطق شهر تهران ارسال شد.

click برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز کلیک کنید.

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیش ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی ایران آغاز می گردد:
این دبیرستان در پایه های دهم و یازدهم در رشته های ریاضی فیزیک،علوم تجربی و علوم انسانی، و پایه دوازدهم رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی برای آزمون ورودی سال تحصیلی 99-98 با شرایط ذیل ثبت نام بعمل می آورد:

شیوه نامه اجرایی ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز 98 – 99 با بخشنامه شماره 73/188893 -97/11/06 به تمامی مناطق شهر تهران ارسال شد .
جهانشاهی سرپرست اداره آموزش متوسطه نظری گفت زمان آغاز ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز 98 – 99 از 97/11/23 اعلام کرد . ضمنا شرایط لازم تابعیت جمهوری اسلامی ایران، اشتغال به تحصیل در پایه نهم سال تحصیلی 98-97 و کسب حداقل معدل 18 در امتحانات نوبت اول پایه نهم است ، متقاضیان می توانند از طریق درگاه خدمات الکترونیکی در قسمت سامانه ثبت نام آزمون مدارس در سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی ثبت نام به عمل آورده و رشته مورد درخواست خود را هنگام ثبت نام انتخاب نمایند . دانش آموزان درصورت پذیرش در آزمون صرفاً می بایست در همان رشته پذیرفته شده ثبت نام و ادامه تحصیل دهند و مجاز به تغییر رشته نخواهند بود .
سوال های آزمون به صورت چهارگزینه ای بوده و به پاسخ های نادرست نمره منفی تعلق می گیرد.
جهانشاهی درخصوص دانش آموزان پایه نهم دبیرستان البرز گفت تمامی آنان برای ثبت نام در پایه دهم این دبیرستان باید در آزمون ورودی شرکت نمایند و به شرط کسب حداقل 80 درصد نمره تراز شده آزمون آخرین فرد پذیرفته شده، مجاز به ثبت نام در پایه دهم دبیرستان البرز خواهند بود .

ثبت نام به صورت اینترنتی می باشد. داوطلبان می بایست در قدم اول به سامانه  tehranedu.ir وارد شده و با پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت رمز ورود به سامانه اینترنتی و با پر کردن تقاضانامه ثبت نام و وارد کردن اطلاعات شخصی  و بارگزاری تصویر اسکن شده خود نسبت به ثبت نام اقدام کنند. فایل تصویر ارسالی داوطلب می بایست در ابعاد 4*3،با پس زمینه سفید و فرمت jpgباشد و حجم فایل تصویر ارسالی نباید از 300کیلو بایت بیشتر باشد. امکان ثبت نام تلفنی نیز فراهم می باشد، برای ثبت نام در مقاطع تحصیلی دبیرستان البرز از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس حاصل فرمایید.

 

شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان البرز98-99

شرایط ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگارالبرز 98-99 شامل دارا بودن تابعیت جمهوری اسلامی ایران و اشتغال به تحصیل در پایه نهم برای ورود به پایه دهم و اشتغال به تحصیل در پایه ششم برای ورود به پایه هفتم می باشد. معدل داوطلبان ورود به دبیرستان البرزدر امتحانات نوبت اول پایه نهم باید حداقل 18 باشد و در مورد دانش آموزان پایه ششم کسب امتیاز خیلی خوب در تمام دروس و حداقل کسب امتیاز خوب  فقط در یک درس و خیلی خوب در سایر دروس ضروری می باشد.

 الف– پذیرش در پایه دهم رشته ریاضی فیزیک،علوم تجربی و علوم انسانی:
کلیه داوطلبان پسر پایه نهم دوره متوسطه اول با معدل بالاتر از 19 می توانند از طریق وب سایت از 23 بهمن ماه امسال تا اردیبهشت ماه 1398 پیش ثبت نام آزمون بعمل آورند.
با انجام مراحل ثبت نام اینترنتی جلسه توجیهی آشنایی با امکانات و اهداف دبیرستان مخصوص خانواده های محترم دانش آموزان گرامی برگزار خواهد شد.

دروس آزمون مرحله اول:
رشته ریاضی فیزیک : دروس ریاضی و فیزیک مرتبط با دوره اول متوسطه
رشته علوم تجربی : دروس ریاضی،فیزیک،شیمی و زیست مرتبط با دوره اول متوسطه
رشته علوم انسانی : کتاب های ادبیات،عربی،قرآن،مطالعات اجتماعی و تاریخ دوره متوسطه اول
کتاب های گلستان و بوستان سعدی(تصحیح غلام حسین یوسفی)-غم نامه رستم و سهراب و رزم نامه رستم و اسفندیار (نشر قطره)-سوره فتح به همراه ترجمه-جزوه علوم اجتماعی(که در سایت بارگذاری خواهد شد)-ریاضی پایه نهم
مرحله دوم:آزمون مرحله دوم برای پذیرفته شدگان مرحله اول در رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی بصورت تشریحی از دروس مرحله اول برگزار خواهد شد.
ضمناً آزمون مرحله دوم برای پذیرفته شدگان مرحله اول رشته علوم انسانی بصورت مصاحبه علمی خواهد بود
ب– آزمون ورودی پایه یازدهم رشته ریاضی فیزیک ،علوم تجربی و علوم انسانی:
کلیه داوطلبان پسر با معدل بالاتر از 19می توانند از طریق وب سایت پیش ثبت نام بعمل آورند.
آزمون ورودی یازدهم در رشته انسانی از کلیه دروس پایه دهم می باشد.
آزمون ورودی یازدهم در رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی از دروس پایه دهم می باشد.
برای دریافت منابع آزمون ورودی پایه دوازدهم کلیک نمائید

ج- آزمون ورودی پایه دوازدهم رشته ریاضی فیزیک وعلوم تجربی :
کلیه داوطلبان پسر با معدل بالاتر از 19می توانند از طریق وب سایت پیش ثبت نام بعمل آورند.
آزمون ورودی دوازدهم در رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی از کلیه دروس پایه یازدهم و از کل کتاب.
برای دریافت منابع آزمون ورودی پایه دوازدهم کلیک نمائید.

د- داوطلبان باشگاه المپیاد:
کلیه داوطلبان باشگاه المپیاد که در سال های گذشته در یک رشته المپیادی مطالعه داشته اند می بایست در سایت فرم مخصوص المپیاد را با دقت تکمیل فرمایند.
پس از تکمیل این فرم از باشگاه المپیاد جهت شرکت در جلسه توجیهی و آزمون ورودی باشگاه المپیاد دعوت خواهد شد.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون دبیرستان البرز 98-99

زمان برگزاری آزمون دبیرستان ماندگار البرز رأس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 98/02/12 به صورت هماهنگ کشوری خواهد بود. داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون یک هفته قبل از آزمون با مراجعه به سامانه azmoon.tehranedu.ir  اقدام کنند. زمان اعلام نتایج از تاریخ 98/04/10 آغاز شد. و داوطلبان میتوانند با مراجعه به سامانه گفته شده نتایج خود را مشاهده نمایند. امکان دریافت نتایج از طریق تماس با شماره تلفن های موجود در همین صفحه فراهم شده است.

برای دریافت کارت ورود به جلسه می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور (شماره تلفن های موجود در همین صفحه) تماس بگیرید.

زمان برگزاری آزمون:
آزمون ورودی پایه دهم رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی روز جمعه 1398/3/24ساعت 8:30 برگزار می گردد.
آزمون ورودی پایه دهم علوم انسانی روز پنج شنبه 1398/3/23برگزار می گردد.
آزمون ورودی پایه یازدهم و دوازدهم روز جمعه 1398/2/13ساعت 8:30 برگزار می گردد.

سوالات آزمون دبیرستان البرز 98-99

سوالات در پایه ششم از 5 کتاب درسی مطرح می شود که عبارتند از: آموزش قرآن و هدیه های آسمانی، فارسی ( مهارت های خواندن و نوشتن )، مطالعات اجتماعی،علوم تجربی و ریاضیات بوده و شامل 80سوال تستی(چهارگزینه ای) می باشد که می بایست در مدت 100دقیقه به آنها پاسخ داده شود

سوالات پایه نهم از 7 کتاب درسی طرح میگردد که عبارتند از : پیام های آسمانی،فارسی،عربی،مطالعات اجتماعی ( تاریخ ، جغرافیا ، اجتماعی )، زبان انگلیسی،علوم تجربی و ریاضیات  می باشد  که مجموعا 120سوال را شامل میشود و مدت پاسخگویی به سوالات 100دقیقه است.

سوالات دارای نمره منفی بوده لذا به داوطلبان توصیه میشود سوالاتی مطمئن نیستند را پاسخ ندهند در غیر اینصورت به ازاء هر پاسخ اشتباه یک امتیاز منفی برای داوطلب منظور می شود. در آخر ذکر یک نکته حائز اهمیت می باشد که بهترین منبع برای آمادگی جهت آزمون ورودی مدارس نمونه کتب درسی می باشد به همین جهت به داوطلبان توصیه می شود نسبت به مطالعه دقیق و مفهومی کتب درسی خود تلاش کافی را داشته باشند .

 

برای ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان البرز می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاوران با شماره 9099071614 تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط و نحوه تغییر رشته در پایه یازدهم

منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی نجوم و اختر فیزیک 98 – 99

در این مقاله لیست منابع آزمون المپیاد علمی دانش آموزی نجوم و اختر فیزیک 98 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =