تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

مراحل ثبت نام در آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم

ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99 ، طبق اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، راس ساعت 9 صبح روز جمعه 8 شهریور ماه 98 همزمان با سراسر کشور در فارس برگزار می گردد. نحوه ثبت نام به صورت اینترنتی از طریق سایت hoosh8.medu.ir انجام می شود .

متقاضیان ثبت نام می توانند از روز شنبه 12 مرداد ماه تا پنج شنبه 17 مرداد ماه به سایت مذکور مراجعه نمایند و مراحل ثبت نام خود را انجام دهند . برای ورود به سایت لازم است کد ملی و رمز ورود همگام وارد شود . فرم ثبت نام اینترنتی نیز تکمیل شود . هزینه ثبت نام از طریق درگاه پرداخت موجود در سایت مذکور قابل پرداخت می باشد . 

شرایط ثبت نام در آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم سال 98 

دانش آموزانی که پایه هفتم دوره اول متوسطه را به اتمام رساندند . و برای پایه هشتم قصد ثبت نام در مدارس تیزهوشان را دارند بایستی دارای معدل کل سالانه 19 به بالا در پایه هفتم باشند .

ثبت نام در مدارس تیزهوشان برای آن دسته از دانش آموزانی که علاقه مند به یادگیری دروس در سطح علمی بالاتری هستند و دارای ضریب هوشی بالاتری هستند ، مناسب می باشد . 

منابع آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99 

در آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم ، دروس فارسی ، هدیه های آسمانی ، استعداد تحلیلی و ریاضی مورد سوال قرار می گیرند . به دلیل اینکه سوالات آزمون ورودی مدارس تیزهوشان به نسبت کتاب درسی در سطح علمی بالاتری قرار دارد ، پیشنهاد می شود برای آمادگی بهتر از کتاب های تست و کمک آموزشی که در مدارس تیزهوشان پایه هفتم استفاده می شود ، بهرهمند شوید . کتاب هایی مانند IQ و کتاب های مبتکران 

تعداد سوالات و زمان پاسخگویی آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم سال 98 

دانش آموزان در مدت زمان 110 دقیقه بایستی به سوالات دروس فارسی ، هدیه های آسمانی ، استعداد تحلیلی و ریاضی پاسخ دهند . تعداد کل سوالات ، 40 سوال می باشد .

10 سوال هدیه های آسمانی با ضریب 2 ، 10 سوال زبان و ادبیات فارسی با ضریب 2 ، 10 سوال علوم با ضریب 3 و 10 سوال ریاضی با ضریب 3 . 60 درصد نمره آزمون مربوط به استعداد تحلیلی و 40 درصد نمره مربوط به آزمون استعداد تحصیلی می باشد . 

نتایج آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم سال 98 – 99

یک هفته پس از برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان ، کلید آزمون در سایت hoosh8.medu.ir قرار میگیرد . افرادی که در این آزمون پذیرفته نشدند ، کارنامه آن ها یک هفته بعد از برگزاری آزمون بر روی سایت قرار می گیرد . 

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت تیزهوشان پایه هشتم 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

نحوه برگزاری امتحانات مدارس شبانه روزی

نحوه برگزاری امتحانات پایانی پایه نهم مدارس شبانه روزی

نحوه برگزاری امتحانات پایانی پایه نهم مدارس شبانه روزی در سال 1399 توسط وزارت آموزش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =