تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / آزمون ادواری / ثبت نام آزمون ادواری 97
ثبت نام آزمون ادواری

ثبت نام آزمون ادواری 97

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون ادواری 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون ادواری سال 97 آغاز شد. بخش معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و سنجش مهارت سازمان، اعلام نمود ثبت نام چهارمین مرحله آزمون ادواری شروع شده است. نحوه انجام ثبت نام در آزمون ادواری به صورت اینترنتی خواهد بود.

داوطلبان گرامی می توانند جهت کسب راهنمایی و یا تهیه کارت اعتباری و انجام ثبت نام در آزمون ادواری توسط کارشناسان ، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایند.

ثبت نام آزمون ادواری

ثبت نام آزمون ادواری تحت عنوان چهارمین مرحله آزمون برای متقاضیان در گروه صنعت ساختمان ، فرش، تفاهم نامه های صنایع دستی و … در سال 97 از 97/05/30 ساعت 8:00 صبح آغاز شد و تا 97/06/06 ادامه خواهد داشت. آزمون هر حرفه عبارت است از دو مرحله کتبی و عملی که متقاضیان بخش های صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها (صنایع دستی، فرش و نان و غله و …) ملزم به انجام ثبت نام در آزمون از 97/06/12 الی 97/06/14 می باشند و با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت خواهند نمود.

داوطلبان می توانند جهت کسب راهنمایی درمورد نحوه خرید کارت اعتباری ، انجام ثبت نام و اطلاع از حوزه های برگزاری آزمون عملی از طریق شماره تلفن های موجود در این صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

زمان برگزاری آزمون ادواری

زمان برگزاری آزمون مرحله چهارم آزمون ادواری سنجش مهارت در حوزه های تفاهم نامه های (صنایع دستی، نان و غله ، فرش و …) و بخش های صنعت ساختمان، در تاریخ 97/06/16 می باشد.

سایت ثبت نام آزمون ادواری

برای انجام ثبت نام آزمون ادواری چهارمین مرحله آزمون سنجش مهارت د رحوزه های صنعت ساختمان و تفاهم نامه در سال 97 به آدرس Advari.Irantvto.Ir مراجعه نمایید و بعد از خرید کارت اعتباری ، در حرفه مورد نظر خود ثبت نام نمایند و یا از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071614 با کارشناسان تماس بگیرند تا ثبت نام در آزمون ادواری را برای شما انجام دهند.

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون ادواری 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مهلت ثبت نام آزمون ادواری

تاریخ و زمان ثبت نام آزمون ادواری کتبی/ مهلت ثبت نام آزمون کتبی ادواری 97

تاریخ و زمان ثبت نام آزمون ادواری کتبی / آزمون کتبی ادواری آغاز گردیده است …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 3 =