خانه / آزمون استخدام / تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98-99
پذیرش بومی استانی دانشگاه فرهنگیان یعنی چه؟

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98-99

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 98 در آذر اعلام می شود. در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98 مجوز استخدام 17 هزار معلم از طریق ماده 28 اعلام شد. اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان، در دی ماه آغاز میشود. در این صفحه اطلاعات کامل مربوط به تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان را مطالعه می نمایید. نتایج پذیرش تکمیل ظرفیت کنکور 98 در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی از سوی سازمان سنجش اعلام می شود. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانشگاه فرهنگیان زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن 98

ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 98 حدود 25 الی30 هزار نفر خواهد بود.
 

برای دریافت نتایج به سایت سنجش مراجعه کرده و یا با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. مشاور عالی سازمان سنجش اعلام کرد، بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده اسامی ۴4749 نفر از پذیرفته شدگان نهایی هر یک از رشته های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور منتشر می شود.

برای مشاهده نتایج نهایی تکمیل ظرفیت روی کادر زیر کلیک کنید:

اعلام نتایج نهایی فرهنگیان

اگر به هر دلیل موفق یبه دریافت نتایج نهایی تکمیل ظرفیت فرهنگیان نشده اید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

 

از میان پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی 2581 نفر زن و 2168 نفر مرد هستند.پذیرفته شدگان باید بعد از اعلام اسامی ، برای اطلاع از برنامه زمانی و نحوه ثبت نام اینترنتی با سایت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی مراجعه کنند و یا از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرند در غیر این صورت به منزله انصراف قطعی افراد تلقی می شود.

مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در کنکور 98 احتمالا از آذر98 انجام میشود. داوطلبان حاضر در کنکور 98 با نمره کل بالای 6500 ،با توجه به کارنامه نتایج اولیه، می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب 25 کد رشته اقدام کنند.

برای اطلاع از حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم کلیک نمایید.

جزئیات کامل تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان سال 98 با توجه به اخذ مجوز استخدام 17000 نفر معلم از طریق ماده 28 و به نقل از رئیس دانشگاه فرهنگیان جذب 4200 دانشجو معلم در مرحله تکمیل ظرفیت انجام شد. در حال حاضر حدود 12000 نفر جذب گردیده اند و تعداد نفرات باقی مانده و مورد نیاز در مرحله تکمیل ظرفیت جذب می گردند. مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان از تاریخ 98/08/21 آغاز شد. ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 98 حدود 25 الی30 هزار نفر خواهد بود.

سازمان سنجش طی اطلاعیه ای زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر و زمان مصاحبه و گزینش را مشخص کرد برای مشاهده لینک زیر را انتخاب کنید:

دانشگاه فرهنگیان زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98

دانشگاه فرهنگیانبرای اطلاع از زمان مصاحبه تکمیل ظرفیت کلیک کنید.

 

پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت فقط برای پردیس دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر  شهید رجایی است. پذیرفته شدگان کنکور در هر یک از کد رشته های تحصیلی بورسیه، شرایط خاص و دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که متعهد به خدمت به وزارت آموزش و پرورش خواهند بود و مجاز به ثبت نام و شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت نیستند.

متقاضیان گرامی استخدام دانشگاه فرهنگیان ، می توانند برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

مرحله تکمیل ظرفیت منوط به پرداخت مبلغ 55 هزار ریال منحصرا به صورت الکترونیکی و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب است.

افراد جذب شده در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم به مدت یک سال دوره آموزشی می گذرانند، در سال تحصیلی 98-99 حدود 9200 نفر فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان جهت استخدام و همکاری جذب مدارس شده اند، در حال حاضر 25000 نفر استخدامی که 4200 نفر جامانده هنوز وجود دارد.

از معرفی شدگان مصاحبه اختصاصی به عمل خواهد آمد و سایر شرایط اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته برای پردیس های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تغییر نخواهد کرد.

استخدام در مقطع ابتدایی:

لازم به ذکر است که آموزش و پرورش اعلام نموده است، که از 25000 نفر نیروی استخدامی حدود 14000 نفر برای دوره ابتدایی جذب می شوند و از 17000 نفر نیروی استخدامی دانشگاه فرهنگیان مطابق با ماده 28 ، حدود 12000 نفر جذب گردیده اند، تکمیل ظرفیت با جذب 4000 نفر انجام خواهد شد.

استخدام و جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان :

هم اکنون حدود 800 نفر عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم می باشند، و تعداد نیروی مورد نیاز جهت استخدام 400 نفر برای هیئت علمی در سال تحصیلی 98-98 می باشد، زیرا در سال 1404 تعداد اعضای هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان به 2080 نفر خواهد رسید.

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

سازمان سنجش شرایط ثبت نام در کدرشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به شرح زیر به اطلاع داوطلبان رساند:

داوطلبان حاضر در کنکور  بعد از اعلام نتایج نهایی، علاوه بر ظرفیت های مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی -دفترچه شماره 2، و اصلاحیه های بعدی آن، جهت پذیرش دانشجو اعلام ظرفیت کرده یا متقاضی تکمیل ظرفیت در بعضی از کدرشته محل های پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران شده است و با تأیید پذیرش توسط دفتر گسترش آموزش عالی،  تمام داوطلبان حاضر در کنکور، با نمره کل بالای 6500 ، با توجه به کارنامه نتایج علمی اولیه، می‌توانند با توجه به شرایط و ضوابط موجود در صفحات 2 و 3 بخش پیوست هاای دفترچه راهنمای انتخاب رشته ، به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و جهت ثبت نام دانشگاه فرهنگیبان تربیت معلم و تکمیل فرم انتخاب رشته ، حداکثر تا 25 کدرشته محل ، انتخاب رشته کننده و یا برای انجام انتخاب رشته از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرند.

برای دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور 98 ( مشاهده صفحات 2 و 3 بخش پیوست ها) و انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر رجایی شهر لینک زیر را انتخاب کنید:
 

 • پذیرفته شدگان متمرکز کنکور در هر یک از کد رشته های تحصیلی بورسیه یا شرایط خاص که دارای تعهد خدمت به دستگاه های اجرایی هستند.
 • برای اطلاع از شرایط سنی ثبت نام فرهنگیان با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید.
 • داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته علاقمندی خود را به رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی اعلام نکرده‌اند و واجد شرایط هستند می توانند برای انجام ثبت نام با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.
 • دامنه پذیرش و محل خدمت در تمام کدرشته محل های مربوط به مرحله تکمیل ظرفیت براساس دامنه پذیرش و محل خدمت مندرج در دفترچه شماره (2) است.
 • اگر قبلاً در یکی از کدرشته محل های پردیس دانشگاه فرهنگیان یا دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی معرفی شده اید ولی واجد شرایط نبوده اید، مجاز به شرکت در مرحله (تکمیل ظرفیت)نخواهید بود.
 • داوطلبانی که در مصاحبه تخصصی حضور داشته اند و دلیل مردود شدن ایشان، نداشتن حدنصاب در مصاحبه تخصصی بوده، مجاز به انتخاب رشته مجدد در این مرحله (تکمیل ظرفیت) خواهند بود.
 • در گزینش نهایی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی افرادی به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام می‌ شوند که در مراحل فرآیند مصاحبه یا سایر مراحل گزینش شرکت کرده و صلاحیت عمومی و تخصصی آنان نیز مورد تأیید آموزش و پرورش قرار گرفته باشد.
 • شیوه پذیرش و گزینش در مرحله تکمیل ظرفیت، مانند رشته های متمرکز با شرایط خاص انجام خواهد شد.
 • حداقل معدل و حداکثر سن، تحت هر شرایطی تغییر نخواهد کرد.
 • پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که متعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش می باشند، مجاز به ثبت نام و شرکت در گزینش رشته های موجود در این اطلاعیه نیستند. سایر پذیرفته‌شدگان رشته‌های متمرکز اعم از قبولین دوره‌های روزانه، نوبت دوم، پردیس خودگردان، پیام نور، غیرانتفاعی می توانند برای انتخاب رشته اقدام کنند و درصورت قبولی در مرحله تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی قبولی قبلی آنها باطل خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

پردرآمدترین شغل های دنیا در سال 2019

پردرآمدترین شغل های دنیا در سال 2019

در این مقاله از پردرآمدترین شغل های دنیا در سال 2019 مطلع می شوید. اطلاع …

130 دیدگاه

 1. Avatar

  سلام. من برای مصاحبه‌ی دانشگاه فرهنگیان دعوت شده بودم اما نتیجه مردود شدم حالا برای تکمیل ظرفیت با رتبه‌ی ۱۱۰۰۰ و تراز ۶۸۸۲و معدل دیپلم ۱۶/۳۵ منطقه ۳ آموزش ابتدایی قبول میشوم؟

  • Avatar

   سلام

   با توجه به اعلام تکمیل ظرفیت از سوی دانشگاه فرهنگیان شما باید انتخاب رشته کنید و بعد دعوت به مصاجبه شوید.

   قبولی خیلی به مصاحبه شما بستگی خواهد داشت

 2. Avatar

  آیا با تراز ۶۰۰۰ احتمال قبولی وجود داره در صورتی که تعداد نفرات ثبت کننده کم باشه

 3. Avatar

  ببخشید نمیتونید حدودا ب تقریب بگید ک نتایج انتخاب رشته ی فرهنگیان چ زمان مشخص میشه؟

 4. Avatar

  سلام خواهش میکنم سوال من هم جواب بدید چون خیلی مهمه واسم .
  من رشته ریاضی ام با رتبه۲۲۰۰و تراز ۷۰۱۰منطقه۳ ولی با اینکه فرهنگیان رو در انتخاب رشتم زده بودم ولی حتی دعوت نشدم به نظرتون الان میتونم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟؟؟ برای انتخاب دبیر شهید رجایی تهران کدام کد رو باید بزنم از کدام قسمت دفترچه؟؟؟؟
  لطفا جواب بدید چون وقت زیادی نمونده واسم .
  ممنون

 5. Avatar

  سلام اعلام نتایج حداکثر تا کی هست؟

 6. Avatar

  باسلام ،آیا باتراز 7032تجربی منطقه سه چند درصد ممکنه برای مصاحبه تربیت معلم دعوت بشوم، ؟ممنون از پاسختون.

 7. Avatar

  سلام ببخشید چرا وقتی کد رشته های دانشگاه فرهنگیان را وارد می کنیم مقابلش می نویسه آزاد .می خواستم ببینم منظور از آزاد چیه ؟خواهشا جواب بدید

 8. Avatar

  سلام من دررشته زبان ترازبالای 6500اوردم برای تکمیل ظرفیت میتوانم دردانشگاه فرهنگیان شرکت کنم لطفاراهنمایی کنید

 9. Avatar

  سلام من انتخاب رشته کردم تایید هم شده ولی ترازم حدود 5000 است ممکنه که منو قبول کنن؟

 10. Avatar

  باسلام خسته نباشی
  میخواستم بپرسم من درآزمون کتبی قبول شدم ومصاحبه هم انجام دادم (آزمون پیمانی آموزش پرورش97 جدید)ولی به علت امتیازرقیبم درمحل تقاضا قبول نشدم
  نمره کل نهایی5087بود ولی بهم گفتندخوب بود وامکان قبولیتون بالاس اما متاسفانه قبول نشدم
  اکنون میتونم درتکمیل ظرفیت شرکت کنم؟
  سپاس

 11. Avatar

  سلام من با رتبه ۱۴ هزار دعوت به مصاحبه نشدم ولی رتبه ی ۱۳ هزار استان و شهرمون قبول شدن من ترازم ۶۵۰۰ هستش امکان قبولی دلرم؟

 12. Avatar

  سلام
  نتایج تکمیل طرفیت دانشگاه فرهنگیان چه زمانی اعلام میشه؟
  با ترازعلمی6680دررشته ی انسانی منطقه 2چقدر احتمال قبولی هس؟

 13. Avatar

  باسلام
  نتایج تکمیل طرفیت دانشگاه فرهنگیان چه زمانی اعلام میشه؟
  با ترازعلمی6680دررشته ی انسانی منطقه 2چقدر احتمال قبولی هس؟

 14. Avatar

  سلام.من ترازم 9016هست با رتبه منطقه سه 3668.ولی انتخاب رشته تو بار اولم دعوت به مصاحبه نشدم.آیا امکانش هست در تکمیل ظرفیت دعوت بشم؟

 15. Avatar

  باسلام، من در انتخاب رشته مردادماه کنکورسراسری97 تربیت معلم را انتخاب کردم با اینکه نمره کل7036تجربی منطقه سه بود برای مصاحبه دعوت نشدم، به نظر شما علتش چیست؟ ممنون ازپاسخیگیتون

 16. Avatar

  سلام …من تو انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان رو انتخاب کرده بودم ولی متاسفانه به مصاحبه دعوت نشدم …..آیا امکانش هست ک در تکمیل ظرفیت قبول بشم؟…در ضمن چند هزار نفر در تکمیل ظرفیت شرکت کرده اند؟…ترازم ۶۰۹۰۸ منطقه ۳ هست

 17. Avatar

  سلام
  ببخشید من ترازم 5300 هس و انتخاب رشته هم کردم برای ابتدایی
  ایا ممکنه قبول شم ؟؟؟

 18. Avatar

  سلام.توروخدا جواب بدیم خیلی ضروریه .من کنکور هنر و تجربی دادم.تجربی رتبه ام بد شد ولی هنرم خیلی خوب شد.علاقه مندی ب دانشگاه فرهنگیانو نزده بودم.الان برا تکمیل ظرفیت.رشته اموزش ابتدایی رو میتونم انتخاب کنم ولی رشته های هنر رو میگن مجاز نیستین.من امیدم ب رتبه هنرم بود فقط.این یعنی رتبه تجربیمو میبینن ؟پ هنرم چی؟یا اموزش ابتدایی برا همه رشته هاس؟

  • Avatar

   آن دسته از داوطلباني كه در زمان انتخاب رشته علاقمندي خود را به رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه‌هاي فرهنگيان و تربيت دبير شهيد رجايي اعلام ننموده‌اند و واجد شرايط مي باشند در اين مرحله براي ﺷﺮﻛﺖ در ﮔﺰﻳﻨﺶ اﻳﻦ رﺷﺘﻪ ﻫﺎ، ﻻزم اﺳﺖ ﻗﺒﻞ از اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ، ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﭘﺮداﺧﺖ ﻣﺒﻠﻎ 55.000 (پنجاه و پنج و ﻫـﺰار) رﻳـﺎل ﻣﻨﺤﺼـﺮاً ﺑﺼﻮرت اﻟﻜﺘﺮوﻧﻴﻜﻲ، از ﻃﺮﻳﻖ ﻛﺎرت‌ﻫﺎي ﺑﺎﻧﻜﻲ ﻋﻀﻮ ﺷﺒﻜﻪ ﺷﺘﺎب اﻗﺪام ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.

   6- در گزينش نهايي رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي منحصراً كساني به عنوان پذيرفته شده نهايي اعلام مي‌گردند كه برابر برنامه زماني، در مراحل فرآيند مصاحبه و يا ساير مراحل گزينش شركت نموده و صلاحيت عمومي و تخصصي آنان نيز مورد تأييد آموزش و پرورش قرار گرفته و همچنين حدنصاب نمره‌ علمي نهايي لازم را در مقايسه با ساير داوطلبان دركدرشته محل انتخابي كسب نمايند.

   7- شيوه پذيرش و گزينش در مرحله تكميل ظرفيت، همانند رشته‌هاي متمركز با شرايط خاص در آزمون سراسري سال 97 انجام خواهد شد.

   8- داوطلباني كه در فرايند تكميل ظرفيت، در رديف پذيرفته شدگان نهايي قرار بگيرند و متعاقب آن در رشته‌هاي نيمه‌متمركز دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي نيز قبول شوند، ملزم به ثبت‌نام و تحصيل در رشته نيمه متمركز بوده و قبولي متمركز آنان كان‌لم يكن تلقي خواهد شد.

 19. Avatar

  سلام و خسته نباشید.من ترازم 6930منطقه 3 بومی فارس هستم به نظر شما با توجه به اینکه30هزار نفر انتخاب رشته کرده اند دعوت به مصاحبه میشوم./ممنون از پاسخگوییتون./پسر

 20. Avatar

  سلام ،وقت بخیر
  من مجاز به انتخاب رشته نشدم شهریور ماه،ولی الان که امتحان کردم ببینم میتونم انتخاب رشته کنم یا نه دیدم میتونم انتخاب رشته کنم و انتخاب رشته کردم؛من از سه شرط دانشگاه فرهنگیان دو شرط معدل لازم و سن رو دارم،اما ترازم کمتر از۶۵۰۰میباشد،آیا با توجه به اینکه تونستم انتخاب رشته کنم،امیدی به قبولی من هست؟با توجه به تعداد کم داوطلبان
  ممنون از پاسخ گویی شما

 21. Avatar

  سلام ،وقت بخیر
  من مجاز به انتخاب رشته نشدم شهریور ماه،ولی الان که امتحان کردم ببینم میتونم انتخاب رشته کنم یا نه دیدم میتونم انتخاب رشته کنم و انتخاب رشته کردم؛من از سه شرط دانشگاه فرهنگیان دو شرط معدل لازم و سن رو دارم،اما ترازم کمتر از۶۵۰۰میباشد،آیا با توجه به اینکه تونستم انتخاب رشته کنم،امیدی به قبولی من هست؟با توجه به تعداد کم داوطلبان
  ممنون از پاسخ گویی شما

 22. Avatar

  سلام به نظرتون با تراز 8036منطقه 2 به مصاحبه دعوت میشوم معدلمم 19.58است؟

 23. Avatar

  سلام تراز من 7600هست ومعدل کتبی دیپلم هم19/15هست به نظرتون به مصاحبه دعوت میشم

 24. Avatar

  سلام.من ترارم7600ومعدل دیپلمم19.14ومنطقه3 به نظرتون آموزش ابتدایی قبول میشم

 25. Avatar

  سلام ببخشید بالاترین تراز برای دانشگاه فرهنگیان چه قدر است

 26. Avatar

  سلام شما گفتید ک شرط اصلی برای دعوت به مصاحبه تراز بالای ۶۵۰۰ هست اما من دیدم ک با تراز های کمتر مثلا ۶۱۰۰ دعوت به مصاحبه شدن واقعا احتمالش هست؟

 27. Avatar

  سلام..من خیلی دیدم که با ترازهای کمتر مثل ۶۳۰۰ دعوت به مصاحبه شدن واقعا همچین چیزی میشه؟

 28. Avatar

  باسلام .آیا بنده از منطقه ۳با تراز ۷۹۶۳ و معدل کتبی ۱۷/۵۶ دعوت به مصاحبه میشم .اتنخاب رشته مرداد ماه که دعوت نشدم ولی الان چی؟ در ضمن معدل رو از کجا میدونن چنده چون که تو ثبت نام اولیه ازما معدل دوره متوسطه نخواستن

 29. Avatar

  سلام خسته نباشید
  چقدر احتمال داره با تراز ۶۹۸۱ زبان و معدل ۱۹/۱۷ بومی تهران دعوت به مصاحبه بشم؟خواهش میکنم جواب بدید

 30. Avatar

  سلام خسته نباشید ،تورو بخدا جوابمون بدین،من رتبه در سهمیه 5درصدی 12000شده رشتم تجربی و معدل گلم 18شده تراز 7100است منطقه 3هستم تکمیل ظرفیت فرهنگیان شرکت کردم به منتظرتون چقدر احتمال داره دعوت به مصاحبه بشم ،چه تاریخی دعوت به مصاحبه میکنن

 31. Avatar

  سلام خسته نباشید ،تورو بخدا جوابمون بدین،من رتبه در سهمیه 5درصدی 12000شده رشتم تجربی و معدل کلم 18شده تراز 7100است منطقه 3هستم تکمیل ظرفیت فرهنگیان شرکت کردم به منتظرتون چقدر احتمال داره دعوت به مصاحبه بشم ،چه تاریخی دعوت به مصاحبه میکنن

 32. Avatar

  سلام.من ترازم 8900هست رشته تجربی دختر از استان خراسان رضوی {کاشمر}.ولی انتخاب رشته تو بار اولم دعوت به مصاحبه نشدم.آیا امکانش هست در تکمیل ظرفیت دعوت بشم

 33. Avatar

  سلام.با تراز6533زبان و 6800تجربی چقدر احتمال داره به مصاحبه دعوت بشم؟تو کارنامه سبز در رشته اموزش زبان انگلیسی با نفری ک قبول شده بود 3تا فاصله داشتم و با قبولی های تجربی هم اکثرا 8تا فاصله داشتم.بومی استان هرمزگان.خواهشا جواب بدین

 34. Avatar

  سلام خسته نباشید
  درسته که اسامی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت ششم آذر اعلام میشه ؟
  و اینکه من با تراز ۶۹۸۱ زبان بومی تهران چقدر شانس قبولی دارم؟
  خواهش میکنم جواب بدید

 35. Avatar

  سلام.با تراز6800تجربی و 6533زبان چقدر احتمال داره به مصاحبه دعوت بشم؟در ضمن نفر 4ذخیره زبان بودم تو کارنامه سبز

 36. Avatar

  سلام.اگر تومرحله تکمیل ظرفیت برای مصاحبه قبول بشیم قبولی قبلیمون باطل میشه؟یا اگر مصاحبه روهم قبول بشیم قبولی قبلیمون باطل میشه

 37. Avatar

  ببخشید خیلی از دویتام با تراز کمتر از ۶۵۰۰ دعوت به مصاحبه شدن..آیا امکانش هست؟ملاک اصلی برای دعوت به مصاحبه رتبه هست؟

 38. Avatar

  میخواستم بدونم ترازهای کمتر از ۶۵۰۰ توی کارنامه اولیه امکان داره بزنه مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان یا فقط تراز های بالای ۶۵۰۰ مجاز به انتخاب رشته هستن؟

 39. Avatar

  سلام خسته نباشید ببخشید با تراز 7600و معدل 19.15و منطقه 2 بومی اردبیل چه قدر احتمال داره به مصاحبه دعوت بشم

 40. Avatar

  سلام خسته نباشید اسامی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه و از کجا بدونیم

 41. Avatar

  سلام خسته نباشید اسامی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه و ازکجا بدونیم

 42. Avatar

  سلام خسته نباشین من رشته تجربی ام و نمره زیرگروه یکم۷۳۸۹شده ومنطقه۲شهرقم هستم بامعدل کتبی۱۷/۱۵میخواستم بدونم شانس قبولی رو درتکمیل ظرفیت دارم؟آخه انتخاب رشته شهریور رو قبول نشدم و حدود پنجاه شصت نفر باآخرین قبولی فاصله داشتم و شهرمن هم فقط هشت نفر رشته تجربی برای آموزش ابتدایی میخواد،امکانش هست تعدادنفرات بیشتری بگیره؟

 43. Avatar

  باسلام وخسته نباشید خدمت مشاورین محترم.من باتراز ۶۰۵۸ رشته انسانی ورتبه ۴۱۶۲ وسهمیه ۵درصد ومعدل ۱۵/۲۵وسن ۱۹ ایا احتمال داره که به مصاحبه دعوت بشم.چون برای دانشگاه فرهنگیان برام مجاز زده بود .باتشکرازراهنمایی عزیزان.

 44. Avatar

  سلام دختری از استان گلستانم با تراز 7200 تجربی منطقه 3 .شرط سن و معدل رو دارم.شهریورماه حتی به مصاحبه فرهنگیان دعوت نشدم.در کارنامه سبزم با آخرین نفر قبولی 200 تا فاصله دارم.بومی گرگان -گمیشان-بندرترکمن-بندرگز-کردکوی هستم .ظرفیت پذیرش تکمیل آموزش ابتدایی 10 تا خانم بومی میگیرن و 10 تا خانم غیر بومی (منظورم داخل استانی) میگیرن. اصلا شانس قبولی ندارم ن؟

 45. Avatar

  سلام ببخشید اون افرادی که قبلا در تابستان مصاحبه رفتن لازمه که دوباره مصاحبه بروند؟

 46. Avatar

  سلام،باتوجه به به اینکه ۳۰هزارنفر انتخاب رشته کردن و ۴۲۰۰نفر قبولی هست و هرشهر تعدادکمی پذیرش داره،و تراز های ۸۰۰۰و۷۰۰زیادی هست که تراز به ۶۵۰۰ها کمتر برسه ، اما چون خیلی ها توی مصاحبه رد میشن و شرایط رو ندارن(شهریور ۳۴هزارنفر مصاحبه دادن ولی ۱۲هزارنفر پذیرش داشتن درحالیکه ۱۷هزارنفر میخواستن و بقیه شرایط رو نداشتن، و اگر تراز زیر۶۵۰۰میبود همون اول سازمان سجنش غیرمجاز اعلام میکردپس توی مصاحبه رد شدن،احتمالش هست که با تراز کمتر از ۶۵۰۰ دعوت ب مصاحبه شد؟بالاخره مصاحبه رد شدن زیادی داره پس تعداد پذیرشو بیشتر بزنن تا توی مصاحبه معلوم بشه؟احتمالش هست؟؟؟؟

 47. Avatar

  سلام من دررشته تجربی شهر اصفهان بامعدل 15 وتراز 5800 وسهمیه 5درصدی برای مصاحبه دعوت شدم ومصاحبه هم عالی دادم .ولی زمان اعلام نتایج کارنامه سبزتوچندتا از شهرها نفر دوم یا سوم بودم برا تکمیل ظرفیت ا شرکت کردم احتمال قبولی هست به نظرتون؟؟

 48. Avatar

  سلام وقت بخیر من رتبه ام ۹۹۶ شده ولی ترازم ۶۰۰۰ شده امکانش هست تو تکمیل ظرفیت قبول شم ؟؟؟؟
  ممنون میشم هر چه زود تر پاسخ بدین

 49. Avatar

  سلام خسته نباشین هنوز زمان اعلام نتایج مشخص نشده؟
  چجوری یهویی از دو هزارنفرثبت نامی شدن سیو یک هزار نفر ینی اونایی که نمره کمتراز۶۵۰۰داشتن هم تونستن ثبت نام کنن؟

 50. Avatar

  سلام.من ترازم 8900هست رشته تجربی دختر از استان خراسان رضوی {کاشمر}.ولی انتخاب رشته تو بار اولم دعوت به مصاحبه نشدم.آیا امکانش هست در تکمیل ظرفیت دعوت بشم وبا توجه به اینکه شهرمون 2تا اموزش بتدایی می خواد و کل استان 51 نفر ومن همه جا رو زدم

 51. Avatar

  سلام پسری از استان خراسان رضوی هستم با تراز 7262 تجربی منطقه سه.شهریور مصاحبه رفتم و با اخرین نفر قبول شده 5نفر فاصله داشتم در مرحله تکمیل ظرفیت هم منطقه ی ما 4 نفر میگیره.به نظر شما شانس بنده در قبولی چقدر هست؟در ضمن تمام شرایط فرهنگیان رو هم دام

 52. Avatar

  سلام خسته نباشید دقیقا چه زمانی نتایج اعلام میشه

 53. Avatar

  سلام فردا نتایج رو از کجا بدونیم

 54. Avatar

  سلام درسایت سازمان سنجش اسامی رو کجا مینویسن

 55. Avatar

  سلام خسته نباشین من خودم الان دارم اموزش ریاضی میخونم تو فرهنگیان ولی کی از دوستام داره ابتدایی میخونه بعدش اونم انتخاب رشته کرده و بیری ریاضی رو زده و واس مصاحبه هم پذیرفته شده..الان تکلیفش چیه میتونه بیاد دانشگاه ما و دبیری بخونه یا چون تو فرهنگیانه دیگ نمیشه تغیر رشته بده؟

 56. Avatar

  با سلام لطفا جواب بدین اگه کسی‌مصاحبه‌تخصصی‌راخیلی‌افتضاح
  داده‌باشه‌امامصاحبه‌عقیدتی‌راعالی.
  ایا‌باکارت.ایثارگری‌میتونه‌کاهش‌نمره‌راجبران‌کنه
  چراواسه‌من‌تحقیقات‌نیومدند‌یعنی‌نمره‌ام‌کم‌بوده؟
  کارتبسیج‌عادی(8ماه) راالان‌ببرم‌فایده‌داره‌

  • Avatar

   سلام نگران نباشید همه چی بستگی به رقبای شما ونمره شما داره که جمع بندی میشه بامصاحبه.با گزینش استانتون برای بسیج تون تماس بگیرید.شماره هادرسایت سنجش هست.

 57. Avatar

  سلام .بنده دعوت به مصاحبه شدم وحتی نمره مصاحبه هم عالی بود .الان جوابا اومده نوشته مردود .چجوری اعتراض کنم تا مشکل رو حل کنن .ودرضمن اصلا امیدی هست که دوباره قبولشم

  • Avatar

   سلام.گزينش رشته‌هاي تحصيلي پرديسهاي دانشگاه فرهنگيان در مرحله تكميل ظرفيت از بين داوطلباني كه در مراحل مصاحبه و ساير مراحل گزينش شركت نموده‌اند و از سوي ارگان مربوط تاييد شده اند با در نظر داشتن نمره علمي در زير گروه رشته مذكور بررسي انجام شده است. لذا اسامي داوطلباني كه به عنوان پذيرفته‌شده نهايي اعلام نشده است، يا مردود مراحل مصاحبه و ساير مراحل گزينش بودند و يا در گزينش نهايي در مقايسه با ساير پذيرفته‌شدگان مردود علمي شناخته شده اند.

   داوطلبان گرامي مي‌توانند سوالات خود را درخصوص موضوعات فوق حداكثر تا تاريخ 97/10/19 از سيستم پاسخگويي اينترنتي مندرج در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان ارسال نموده و يا با شماره‌ تلفن 42163 (پيش شماره 021) تماس حاصل نمايند و از مراجعه حضوري خودداري گردد.از طریق سازمان سنجش پیگیری کنید

 58. Avatar

  درود من مدرک دیپلم راگم کردم ایا برای ثبت نام غیر حضوری فرهنگیان لازمه؟
  برای ثبتنام حضوری اگر فقط کارنامه سوم دبیرستان ببرم کافیه
  یا مدرک دیپلم هم اجباریه؟؟؟؟
  چه کنم؟ مدرک ویاالمثنی به این زودی حاضر نمیشه.

  • Avatar

   به اطلاعیه مدارک ثبت نام دانشگاه درسایت وبا مسئول اموزش دانشگاه سوال وپیگیری کنید.درخواست دیپلم المثنی به اموزش وپرورش ارائه دهید.

 59. Avatar

  سلام من تکمیل ظرفیت پردیس نسیبه تهران اموزش ابتدایی قبول شدم دانشگاه گفته اگه تعدادبچهای کلاس به ۲۰ نفر نرسه کلاس تشکیل
  نمیده وما به پردیس های دیگر کشور می فرسته.
  من در دفترچه انخاب رشته دیدم که از سه رشته نظری ۲۴ نفر اموزش ابتدایی پردیس نسیبه تهران میخوان .ایا ممکنه با این اوصاف بازهم
  دانشگاه ما را به پردیس شهرهای دیگر بفرستد؟؟؟
  ممنون.

  • Avatar

   سلام.براساس انچه درشرایط اختصاصی این دانشگاه هست بله.) محل تحصيل پذيرفته شدگان پس از ثبت نام قطعي، توسط پرديس ها
   براساس جدول ذيل (جدول شماره 1) در واحدهاي تابعه (مراكز آموزش عالي) سطح استان تعيين خواهد شد. تبصره 1: كلاس هايي كه به حدنصاب لازم (حداقل 20 نفر ) براي
   تشكيل در پرديس محل قبولي نرسد، سازمان مركزي دانشگاه فرهنگيان به تشخيص خود نسبت به جابجايي پذيرفته شدگان در سطح پرديس هاي كشور اقدام خواهد نمود.
   پذيرفته شدگان حق هيچگونه اعتراضي را نخواهند داشت در غير اين صورت قبولي آنان کان لم يكن »تلقي خواهد شد. ولی احتمال این افرادبرای ثبت نام مراجعه می کنن خوبه چون مرحله تکمیل ظرفیت بوده.بادانشگاه درارتباط وپیگیرباشید.

 60. Avatar

  تو تکمیل ظرفیت هم تراز باید بالای ۶۵۰۰باشه؟امسال ۹۸رشته زبانم میگیرن؟

 61. Avatar

  سلام من اگر مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان نشدم می تونم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم

 62. Avatar

  سلام
  این حرفی که می زنم عین حقیقته و خیلی ها اینو نمی دونن .
  در تکمیل ظرفیت چه “مجاز” چه “غیر مجاز” و حتی اون هایی که تو کنکور شرکت نکردند قطعا می تونند انتخاب رشته کنند. پس برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مجاز بودن و رتبه ملاک نیست .این افراد به مصاحبه دعوت می شن فقط شانس شون توی قبولی کمتره ولی اگه نتیجه مصاحبه شون نسبت به بقیه بهتر باشه می شه جبران کرد.
  من خودم کسی رو دیدم با رتبه ۲۱ هزار که فرهنگیان هم غیر مجاز شده با تکمیل ظرفیت وارد دانشگاه فرهنگیان شده پس امیدتون رو از دست ندید.
  ما رو هم دعا کنید امسال بریم فرهنگیان.

 63. Avatar

  سلام من امسال مجاز به انتخاب رشته در فرهنگیان نشدم امکان داره در تکمیل ظرفیت دعوت بشم

  • Avatar
   صدای مشاور

   سلام درسال گذشته این اتفاق افتاده مسال هنوز مشخص نیست که تکیل ظرفیت میگیره یانه

 64. Avatar

  سلام چرا بنده با تراز ۵۷۰۰مجاز به انتخاب رشته شودم بنده دارایه سهمیه ایثار گری هستم ۵درصد ایا امید هست تکمیل ظرفیت قبول شم اگر نیست خوب چرا مجاز زدند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *