تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / آزمون استخدام / تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98-99
نکات مهم قبولی در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان سال 98 - 99

تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98-99

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 98 در آذر اعلام می شود. در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98 مجوز استخدام 17 هزار معلم از طریق ماده 28 اعلام شد. اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان، در دی ماه آغاز میشود. در این صفحه اطلاعات کامل مربوط به تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان را مطالعه می نمایید. نتایج پذیرش تکمیل ظرفیت کنکور 98 در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی از سوی سازمان سنجش اعلام می شود. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان روی لینک زیر کلیک نمایید:

دانشگاه فرهنگیان زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن 98

ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 98 حدود 25 الی30 هزار نفر خواهد بود.
 

برای دریافت نتایج به سایت سنجش مراجعه کرده و یا با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. مشاور عالی سازمان سنجش اعلام کرد، بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده اسامی ۴4749 نفر از پذیرفته شدگان نهایی هر یک از رشته های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور منتشر می شود.

برای مشاهده نتایج نهایی تکمیل ظرفیت روی کادر زیر کلیک کنید:

اعلام نتایج نهایی فرهنگیان

اگر به هر دلیل موفق یبه دریافت نتایج نهایی تکمیل ظرفیت فرهنگیان نشده اید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

 

از میان پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی 2581 نفر زن و 2168 نفر مرد هستند.پذیرفته شدگان باید بعد از اعلام اسامی ، برای اطلاع از برنامه زمانی و نحوه ثبت نام اینترنتی با سایت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی مراجعه کنند و یا از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرند در غیر این صورت به منزله انصراف قطعی افراد تلقی می شود.

مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در کنکور 98 احتمالا از آذر98 انجام میشود. داوطلبان حاضر در کنکور 98 با نمره کل بالای 6500 ،با توجه به کارنامه نتایج اولیه، می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب 25 کد رشته اقدام کنند.

برای اطلاع از حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم کلیک نمایید.

جزئیات کامل تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان سال 98 با توجه به اخذ مجوز استخدام 17000 نفر معلم از طریق ماده 28 و به نقل از رئیس دانشگاه فرهنگیان جذب 4200 دانشجو معلم در مرحله تکمیل ظرفیت انجام شد. در حال حاضر حدود 12000 نفر جذب گردیده اند و تعداد نفرات باقی مانده و مورد نیاز در مرحله تکمیل ظرفیت جذب می گردند. مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان از آذر ماه آغاز می شود. ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 98 حدود 25 الی30 هزار نفر خواهد بود.

سازمان سنجش طی اطلاعیه ای زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر و زمان مصاحبه و گزینش را مشخص کرد برای مشاهده لینک زیر را انتخاب کنید:

دانشگاه فرهنگیان زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98

دانشگاه فرهنگیانبرای اطلاع از زمان مصاحبه تکمیل ظرفیت کلیک کنید.

 

پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت فقط برای پردیس دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر  شهید رجایی است. پذیرفته شدگان کنکور در هر یک از کد رشته های تحصیلی بورسیه، شرایط خاص و دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که متعهد به خدمت به وزارت آموزش و پرورش خواهند بود و مجاز به ثبت نام و شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت نیستند.

متقاضیان گرامی استخدام دانشگاه فرهنگیان ، می توانند برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

مرحله تکمیل ظرفیت منوط به پرداخت مبلغ 55 هزار ریال منحصرا به صورت الکترونیکی و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب است.

افراد جذب شده در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم به مدت یک سال دوره آموزشی می گذرانند، در سال تحصیلی 98-99 حدود 9200 نفر فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان جهت استخدام و همکاری جذب مدارس شده اند، در حال حاضر 25000 نفر استخدامی که 4200 نفر جامانده هنوز وجود دارد.

از معرفی شدگان مصاحبه اختصاصی به عمل خواهد آمد و سایر شرایط اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته برای پردیس های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تغییر نخواهد کرد.

استخدام در مقطع ابتدایی:

لازم به ذکر است که آموزش و پرورش اعلام نموده است، که از 25000 نفر نیروی استخدامی حدود 14000 نفر برای دوره ابتدایی جذب می شوند و از 17000 نفر نیروی استخدامی دانشگاه فرهنگیان مطابق با ماده 28 ، حدود 12000 نفر جذب گردیده اند، تکمیل ظرفیت با جذب 4000 نفر انجام خواهد شد.

استخدام و جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان :

هم اکنون حدود 800 نفر عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم می باشند، و تعداد نیروی مورد نیاز جهت استخدام 400 نفر برای هیئت علمی در سال تحصیلی 98-98 می باشد، زیرا در سال 1404 تعداد اعضای هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان به 2080 نفر خواهد رسید.

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

سازمان سنجش شرایط ثبت نام در کدرشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به شرح زیر به اطلاع داوطلبان رساند:

داوطلبان حاضر در کنکور  بعد از اعلام نتایج نهایی، علاوه بر ظرفیت های مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی -دفترچه شماره 2، و اصلاحیه های بعدی آن، جهت پذیرش دانشجو اعلام ظرفیت کرده یا متقاضی تکمیل ظرفیت در بعضی از کدرشته محل های پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران شده است و با تأیید پذیرش توسط دفتر گسترش آموزش عالی،  تمام داوطلبان حاضر در کنکور، با نمره کل بالای 6500 ، با توجه به کارنامه نتایج علمی اولیه، می‌توانند با توجه به شرایط و ضوابط موجود در صفحات 2 و 3 بخش پیوست هاای دفترچه راهنمای انتخاب رشته ، به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و جهت ثبت نام دانشگاه فرهنگیبان تربیت معلم و تکمیل فرم انتخاب رشته ، حداکثر تا 25 کدرشته محل ، انتخاب رشته کننده و یا برای انجام انتخاب رشته از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرند.

برای دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور 98 ( مشاهده صفحات 2 و 3 بخش پیوست ها) و انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر رجایی شهر لینک زیر را انتخاب کنید:
 

 • پذیرفته شدگان متمرکز کنکور در هر یک از کد رشته های تحصیلی بورسیه یا شرایط خاص که دارای تعهد خدمت به دستگاه های اجرایی هستند.
 • برای اطلاع از شرایط سنی ثبت نام فرهنگیان با شماره ده رقمی 9099071613 تماس بگیرید.
 • داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته علاقمندی خود را به رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی اعلام نکرده‌اند و واجد شرایط هستند می توانند برای انجام ثبت نام با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.
 • دامنه پذیرش و محل خدمت در تمام کدرشته محل های مربوط به مرحله تکمیل ظرفیت براساس دامنه پذیرش و محل خدمت مندرج در دفترچه شماره (2) است.
 • اگر قبلاً در یکی از کدرشته محل های پردیس دانشگاه فرهنگیان یا دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی معرفی شده اید ولی واجد شرایط نبوده اید، مجاز به شرکت در مرحله (تکمیل ظرفیت)نخواهید بود.
 • داوطلبانی که در مصاحبه تخصصی حضور داشته اند و دلیل مردود شدن ایشان، نداشتن حدنصاب در مصاحبه تخصصی بوده، مجاز به انتخاب رشته مجدد در این مرحله (تکمیل ظرفیت) خواهند بود.
 • در گزینش نهایی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی افرادی به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام می‌ شوند که در مراحل فرآیند مصاحبه یا سایر مراحل گزینش شرکت کرده و صلاحیت عمومی و تخصصی آنان نیز مورد تأیید آموزش و پرورش قرار گرفته باشد.
 • شیوه پذیرش و گزینش در مرحله تکمیل ظرفیت، مانند رشته های متمرکز با شرایط خاص انجام خواهد شد.
 • حداقل معدل و حداکثر سن، تحت هر شرایطی تغییر نخواهد کرد.
 • پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که متعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش می باشند، مجاز به ثبت نام و شرکت در گزینش رشته های موجود در این اطلاعیه نیستند. سایر پذیرفته‌شدگان رشته‌های متمرکز اعم از قبولین دوره‌های روزانه، نوبت دوم، پردیس خودگردان، پیام نور، غیرانتفاعی می توانند برای انتخاب رشته اقدام کنند و درصورت قبولی در مرحله تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی قبولی قبلی آنها باطل خواهد شد.

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 98-99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانلود دفترچه آزمون کارشناس رسمی دادگستری 98

دانلود دفترچه آزمون کارشناس رسمی دادگستری 98

در این مقاله لینک دانلود دفترچه آزمون کارشناس رسمی دادگستری 98 در اختیار داوطلبان قرار …

۲۵۷ دیدگاه

 1. Avatar

  سلام. من برای مصاحبه‌ی دانشگاه فرهنگیان دعوت شده بودم اما نتیجه مردود شدم حالا برای تکمیل ظرفیت با رتبه‌ی ۱۱۰۰۰ و تراز ۶۸۸۲و معدل دیپلم ۱۶/۳۵ منطقه ۳ آموزش ابتدایی قبول میشوم؟

  • Avatar

   سلام

   با توجه به اعلام تکمیل ظرفیت از سوی دانشگاه فرهنگیان شما باید انتخاب رشته کنید و بعد دعوت به مصاجبه شوید.

   قبولی خیلی به مصاحبه شما بستگی خواهد داشت

 2. Avatar

  آیا با تراز ۶۰۰۰ احتمال قبولی وجود داره در صورتی که تعداد نفرات ثبت کننده کم باشه

  • Avatar

   برای انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ترازشما باید بالای ۶۵۰۰ باشد.

   • Avatar

    سلام من یه دونه با اخرین قبولی فاصله داشتم احتمالش چقدره در تکمیل ظرفیت قبول شم ؟

    • Avatar

     سلام دوست محترم به این فاصله ارتباطی نداره باید دیدچه تعدادنمیرن ثبت نام دانشگاه رو انجام نمی دهند بعئ باتوجه به تراز زیرگروه انتخاب رشته می کنید

 3. Avatar

  ببخشید نمیتونید حدودا ب تقریب بگید ک نتایج انتخاب رشته ی فرهنگیان چ زمان مشخص میشه؟

 4. Avatar

  سلام خواهش میکنم سوال من هم جواب بدید چون خیلی مهمه واسم .
  من رشته ریاضی ام با رتبه۲۲۰۰و تراز ۷۰۱۰منطقه۳ ولی با اینکه فرهنگیان رو در انتخاب رشتم زده بودم ولی حتی دعوت نشدم به نظرتون الان میتونم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟؟؟ برای انتخاب دبیر شهید رجایی تهران کدام کد رو باید بزنم از کدام قسمت دفترچه؟؟؟؟
  لطفا جواب بدید چون وقت زیادی نمونده واسم .
  ممنون

 5. Avatar

  سلام اعلام نتایج حداکثر تا کی هست؟

 6. Avatar

  باسلام ،آیا باتراز ۷۰۳۲تجربی منطقه سه چند درصد ممکنه برای مصاحبه تربیت معلم دعوت بشوم، ؟ممنون از پاسختون.

 7. Avatar

  سلام ببخشید چرا وقتی کد رشته های دانشگاه فرهنگیان را وارد می کنیم مقابلش می نویسه آزاد .می خواستم ببینم منظور از آزاد چیه ؟خواهشا جواب بدید

 8. Avatar

  سلام من دررشته زبان ترازبالای ۶۵۰۰اوردم برای تکمیل ظرفیت میتوانم دردانشگاه فرهنگیان شرکت کنم لطفاراهنمایی کنید

 9. Avatar

  سلام من انتخاب رشته کردم تایید هم شده ولی ترازم حدود ۵۰۰۰ است ممکنه که منو قبول کنن؟

 10. Avatar

  باسلام خسته نباشی
  میخواستم بپرسم من درآزمون کتبی قبول شدم ومصاحبه هم انجام دادم (آزمون پیمانی آموزش پرورش۹۷ جدید)ولی به علت امتیازرقیبم درمحل تقاضا قبول نشدم
  نمره کل نهایی۵۰۸۷بود ولی بهم گفتندخوب بود وامکان قبولیتون بالاس اما متاسفانه قبول نشدم
  اکنون میتونم درتکمیل ظرفیت شرکت کنم؟
  سپاس

 11. Avatar

  سلام من با رتبه ۱۴ هزار دعوت به مصاحبه نشدم ولی رتبه ی ۱۳ هزار استان و شهرمون قبول شدن من ترازم ۶۵۰۰ هستش امکان قبولی دلرم؟

 12. Avatar

  سلام
  نتایج تکمیل طرفیت دانشگاه فرهنگیان چه زمانی اعلام میشه؟
  با ترازعلمی۶۶۸۰دررشته ی انسانی منطقه ۲چقدر احتمال قبولی هس؟

 13. Avatar

  باسلام
  نتایج تکمیل طرفیت دانشگاه فرهنگیان چه زمانی اعلام میشه؟
  با ترازعلمی۶۶۸۰دررشته ی انسانی منطقه ۲چقدر احتمال قبولی هس؟

 14. Avatar

  سلام.من ترازم ۹۰۱۶هست با رتبه منطقه سه ۳۶۶۸.ولی انتخاب رشته تو بار اولم دعوت به مصاحبه نشدم.آیا امکانش هست در تکمیل ظرفیت دعوت بشم؟

 15. Avatar

  باسلام، من در انتخاب رشته مردادماه کنکورسراسری۹۷ تربیت معلم را انتخاب کردم با اینکه نمره کل۷۰۳۶تجربی منطقه سه بود برای مصاحبه دعوت نشدم، به نظر شما علتش چیست؟ ممنون ازپاسخیگیتون

 16. Avatar

  سلام …من تو انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان رو انتخاب کرده بودم ولی متاسفانه به مصاحبه دعوت نشدم …..آیا امکانش هست ک در تکمیل ظرفیت قبول بشم؟…در ضمن چند هزار نفر در تکمیل ظرفیت شرکت کرده اند؟…ترازم ۶۰۹۰۸ منطقه ۳ هست

 17. Avatar

  سلام
  ببخشید من ترازم ۵۳۰۰ هس و انتخاب رشته هم کردم برای ابتدایی
  ایا ممکنه قبول شم ؟؟؟

 18. Avatar

  سلام.توروخدا جواب بدیم خیلی ضروریه .من کنکور هنر و تجربی دادم.تجربی رتبه ام بد شد ولی هنرم خیلی خوب شد.علاقه مندی ب دانشگاه فرهنگیانو نزده بودم.الان برا تکمیل ظرفیت.رشته اموزش ابتدایی رو میتونم انتخاب کنم ولی رشته های هنر رو میگن مجاز نیستین.من امیدم ب رتبه هنرم بود فقط.این یعنی رتبه تجربیمو میبینن ؟پ هنرم چی؟یا اموزش ابتدایی برا همه رشته هاس؟

  • Avatar

   آن دسته از داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته علاقمندی خود را به رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی اعلام ننموده‌اند و واجد شرایط می باشند در این مرحله برای ﺷﺮﻛﺖ در ﮔﺰﻳﻨﺶ اﻳﻦ رﺷﺘﻪ ﻫﺎ، ﻻزم اﺳﺖ ﻗﺒﻞ از اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ، ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﭘﺮداﺧﺖ ﻣﺒﻠﻎ ۵۵.۰۰۰ (پنجاه و پنج و ﻫـﺰار) رﻳـﺎل ﻣﻨﺤﺼـﺮاً ﺑﺼﻮرت اﻟﻜﺘﺮوﻧﻴﻜﻲ، از ﻃﺮﻳﻖ ﻛﺎرت‌ﻫﺎی ﺑﺎﻧﻜﻲ ﻋﻀﻮ ﺷﺒﻜﻪ ﺷﺘﺎب اﻗﺪام ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.

   ۶- در گزینش نهایی رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی منحصراً کسانی به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام می‌گردند که برابر برنامه زمانی، در مراحل فرآیند مصاحبه و یا سایر مراحل گزینش شرکت نموده و صلاحیت عمومی و تخصصی آنان نیز مورد تأیید آموزش و پرورش قرار گرفته و همچنین حدنصاب نمره‌ علمی نهایی لازم را در مقایسه با سایر داوطلبان درکدرشته محل انتخابی کسب نمایند.

   ۷- شیوه پذیرش و گزینش در مرحله تکمیل ظرفیت، همانند رشته‌های متمرکز با شرایط خاص در آزمون سراسری سال ۹۷ انجام خواهد شد.

   ۸- داوطلبانی که در فرایند تکمیل ظرفیت، در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار بگیرند و متعاقب آن در رشته‌های نیمه‌متمرکز دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی نیز قبول شوند، ملزم به ثبت‌نام و تحصیل در رشته نیمه متمرکز بوده و قبولی متمرکز آنان کان‌لم یکن تلقی خواهد شد.

 19. Avatar

  سلام و خسته نباشید.من ترازم ۶۹۳۰منطقه ۳ بومی فارس هستم به نظر شما با توجه به اینکه۳۰هزار نفر انتخاب رشته کرده اند دعوت به مصاحبه میشوم./ممنون از پاسخگوییتون./پسر

 20. Avatar

  سلام ،وقت بخیر
  من مجاز به انتخاب رشته نشدم شهریور ماه،ولی الان که امتحان کردم ببینم میتونم انتخاب رشته کنم یا نه دیدم میتونم انتخاب رشته کنم و انتخاب رشته کردم؛من از سه شرط دانشگاه فرهنگیان دو شرط معدل لازم و سن رو دارم،اما ترازم کمتر از۶۵۰۰میباشد،آیا با توجه به اینکه تونستم انتخاب رشته کنم،امیدی به قبولی من هست؟با توجه به تعداد کم داوطلبان
  ممنون از پاسخ گویی شما

 21. Avatar

  سلام ،وقت بخیر
  من مجاز به انتخاب رشته نشدم شهریور ماه،ولی الان که امتحان کردم ببینم میتونم انتخاب رشته کنم یا نه دیدم میتونم انتخاب رشته کنم و انتخاب رشته کردم؛من از سه شرط دانشگاه فرهنگیان دو شرط معدل لازم و سن رو دارم،اما ترازم کمتر از۶۵۰۰میباشد،آیا با توجه به اینکه تونستم انتخاب رشته کنم،امیدی به قبولی من هست؟با توجه به تعداد کم داوطلبان
  ممنون از پاسخ گویی شما

 22. Avatar

  سلام به نظرتون با تراز ۸۰۳۶منطقه ۲ به مصاحبه دعوت میشوم معدلمم ۱۹.۵۸است؟

 23. Avatar

  سلام تراز من ۷۶۰۰هست ومعدل کتبی دیپلم هم۱۹/۱۵هست به نظرتون به مصاحبه دعوت میشم

 24. Avatar

  سلام.من ترارم۷۶۰۰ومعدل دیپلمم۱۹.۱۴ومنطقه۳ به نظرتون آموزش ابتدایی قبول میشم

 25. Avatar

  سلام ببخشید بالاترین تراز برای دانشگاه فرهنگیان چه قدر است

 26. Avatar

  سلام شما گفتید ک شرط اصلی برای دعوت به مصاحبه تراز بالای ۶۵۰۰ هست اما من دیدم ک با تراز های کمتر مثلا ۶۱۰۰ دعوت به مصاحبه شدن واقعا احتمالش هست؟

 27. Avatar

  سلام..من خیلی دیدم که با ترازهای کمتر مثل ۶۳۰۰ دعوت به مصاحبه شدن واقعا همچین چیزی میشه؟

 28. Avatar

  باسلام .آیا بنده از منطقه ۳با تراز ۷۹۶۳ و معدل کتبی ۱۷/۵۶ دعوت به مصاحبه میشم .اتنخاب رشته مرداد ماه که دعوت نشدم ولی الان چی؟ در ضمن معدل رو از کجا میدونن چنده چون که تو ثبت نام اولیه ازما معدل دوره متوسطه نخواستن

 29. Avatar

  سلام خسته نباشید
  چقدر احتمال داره با تراز ۶۹۸۱ زبان و معدل ۱۹/۱۷ بومی تهران دعوت به مصاحبه بشم؟خواهش میکنم جواب بدید

 30. Avatar

  سلام خسته نباشید ،تورو بخدا جوابمون بدین،من رتبه در سهمیه ۵درصدی ۱۲۰۰۰شده رشتم تجربی و معدل گلم ۱۸شده تراز ۷۱۰۰است منطقه ۳هستم تکمیل ظرفیت فرهنگیان شرکت کردم به منتظرتون چقدر احتمال داره دعوت به مصاحبه بشم ،چه تاریخی دعوت به مصاحبه میکنن

 31. Avatar

  سلام خسته نباشید ،تورو بخدا جوابمون بدین،من رتبه در سهمیه ۵درصدی ۱۲۰۰۰شده رشتم تجربی و معدل کلم ۱۸شده تراز ۷۱۰۰است منطقه ۳هستم تکمیل ظرفیت فرهنگیان شرکت کردم به منتظرتون چقدر احتمال داره دعوت به مصاحبه بشم ،چه تاریخی دعوت به مصاحبه میکنن

 32. Avatar

  سلام.من ترازم ۸۹۰۰هست رشته تجربی دختر از استان خراسان رضوی {کاشمر}.ولی انتخاب رشته تو بار اولم دعوت به مصاحبه نشدم.آیا امکانش هست در تکمیل ظرفیت دعوت بشم

 33. Avatar

  سلام.با تراز۶۵۳۳زبان و ۶۸۰۰تجربی چقدر احتمال داره به مصاحبه دعوت بشم؟تو کارنامه سبز در رشته اموزش زبان انگلیسی با نفری ک قبول شده بود ۳تا فاصله داشتم و با قبولی های تجربی هم اکثرا ۸تا فاصله داشتم.بومی استان هرمزگان.خواهشا جواب بدین

 34. Avatar

  سلام خسته نباشید
  درسته که اسامی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت ششم آذر اعلام میشه ؟
  و اینکه من با تراز ۶۹۸۱ زبان بومی تهران چقدر شانس قبولی دارم؟
  خواهش میکنم جواب بدید

 35. Avatar

  سلام.با تراز۶۸۰۰تجربی و ۶۵۳۳زبان چقدر احتمال داره به مصاحبه دعوت بشم؟در ضمن نفر ۴ذخیره زبان بودم تو کارنامه سبز

 36. Avatar

  سلام.اگر تومرحله تکمیل ظرفیت برای مصاحبه قبول بشیم قبولی قبلیمون باطل میشه؟یا اگر مصاحبه روهم قبول بشیم قبولی قبلیمون باطل میشه

 37. Avatar

  ببخشید خیلی از دویتام با تراز کمتر از ۶۵۰۰ دعوت به مصاحبه شدن..آیا امکانش هست؟ملاک اصلی برای دعوت به مصاحبه رتبه هست؟

 38. Avatar

  میخواستم بدونم ترازهای کمتر از ۶۵۰۰ توی کارنامه اولیه امکان داره بزنه مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان یا فقط تراز های بالای ۶۵۰۰ مجاز به انتخاب رشته هستن؟

 39. Avatar

  سلام خسته نباشید ببخشید با تراز ۷۶۰۰و معدل ۱۹.۱۵و منطقه ۲ بومی اردبیل چه قدر احتمال داره به مصاحبه دعوت بشم

 40. Avatar

  سلام خسته نباشید اسامی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه و از کجا بدونیم

 41. Avatar

  سلام خسته نباشید اسامی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه و ازکجا بدونیم

 42. Avatar

  سلام خسته نباشین من رشته تجربی ام و نمره زیرگروه یکم۷۳۸۹شده ومنطقه۲شهرقم هستم بامعدل کتبی۱۷/۱۵میخواستم بدونم شانس قبولی رو درتکمیل ظرفیت دارم؟آخه انتخاب رشته شهریور رو قبول نشدم و حدود پنجاه شصت نفر باآخرین قبولی فاصله داشتم و شهرمن هم فقط هشت نفر رشته تجربی برای آموزش ابتدایی میخواد،امکانش هست تعدادنفرات بیشتری بگیره؟

 43. Avatar

  باسلام وخسته نباشید خدمت مشاورین محترم.من باتراز ۶۰۵۸ رشته انسانی ورتبه ۴۱۶۲ وسهمیه ۵درصد ومعدل ۱۵/۲۵وسن ۱۹ ایا احتمال داره که به مصاحبه دعوت بشم.چون برای دانشگاه فرهنگیان برام مجاز زده بود .باتشکرازراهنمایی عزیزان.

 44. Avatar

  سلام دختری از استان گلستانم با تراز ۷۲۰۰ تجربی منطقه ۳ .شرط سن و معدل رو دارم.شهریورماه حتی به مصاحبه فرهنگیان دعوت نشدم.در کارنامه سبزم با آخرین نفر قبولی ۲۰۰ تا فاصله دارم.بومی گرگان -گمیشان-بندرترکمن-بندرگز-کردکوی هستم .ظرفیت پذیرش تکمیل آموزش ابتدایی ۱۰ تا خانم بومی میگیرن و ۱۰ تا خانم غیر بومی (منظورم داخل استانی) میگیرن. اصلا شانس قبولی ندارم ن؟

 45. Avatar

  سلام ببخشید اون افرادی که قبلا در تابستان مصاحبه رفتن لازمه که دوباره مصاحبه بروند؟

 46. Avatar

  سلام،باتوجه به به اینکه ۳۰هزارنفر انتخاب رشته کردن و ۴۲۰۰نفر قبولی هست و هرشهر تعدادکمی پذیرش داره،و تراز های ۸۰۰۰و۷۰۰زیادی هست که تراز به ۶۵۰۰ها کمتر برسه ، اما چون خیلی ها توی مصاحبه رد میشن و شرایط رو ندارن(شهریور ۳۴هزارنفر مصاحبه دادن ولی ۱۲هزارنفر پذیرش داشتن درحالیکه ۱۷هزارنفر میخواستن و بقیه شرایط رو نداشتن، و اگر تراز زیر۶۵۰۰میبود همون اول سازمان سجنش غیرمجاز اعلام میکردپس توی مصاحبه رد شدن،احتمالش هست که با تراز کمتر از ۶۵۰۰ دعوت ب مصاحبه شد؟بالاخره مصاحبه رد شدن زیادی داره پس تعداد پذیرشو بیشتر بزنن تا توی مصاحبه معلوم بشه؟احتمالش هست؟؟؟؟

 47. Avatar

  سلام من دررشته تجربی شهر اصفهان بامعدل ۱۵ وتراز ۵۸۰۰ وسهمیه ۵درصدی برای مصاحبه دعوت شدم ومصاحبه هم عالی دادم .ولی زمان اعلام نتایج کارنامه سبزتوچندتا از شهرها نفر دوم یا سوم بودم برا تکمیل ظرفیت ا شرکت کردم احتمال قبولی هست به نظرتون؟؟

 48. Avatar

  سلام وقت بخیر من رتبه ام ۹۹۶ شده ولی ترازم ۶۰۰۰ شده امکانش هست تو تکمیل ظرفیت قبول شم ؟؟؟؟
  ممنون میشم هر چه زود تر پاسخ بدین

 49. Avatar

  سلام خسته نباشین هنوز زمان اعلام نتایج مشخص نشده؟
  چجوری یهویی از دو هزارنفرثبت نامی شدن سیو یک هزار نفر ینی اونایی که نمره کمتراز۶۵۰۰داشتن هم تونستن ثبت نام کنن؟

 50. Avatar

  سلام.من ترازم ۸۹۰۰هست رشته تجربی دختر از استان خراسان رضوی {کاشمر}.ولی انتخاب رشته تو بار اولم دعوت به مصاحبه نشدم.آیا امکانش هست در تکمیل ظرفیت دعوت بشم وبا توجه به اینکه شهرمون ۲تا اموزش بتدایی می خواد و کل استان ۵۱ نفر ومن همه جا رو زدم

 51. Avatar

  سلام پسری از استان خراسان رضوی هستم با تراز ۷۲۶۲ تجربی منطقه سه.شهریور مصاحبه رفتم و با اخرین نفر قبول شده ۵نفر فاصله داشتم در مرحله تکمیل ظرفیت هم منطقه ی ما ۴ نفر میگیره.به نظر شما شانس بنده در قبولی چقدر هست؟در ضمن تمام شرایط فرهنگیان رو هم دام

 52. Avatar

  سلام خسته نباشید دقیقا چه زمانی نتایج اعلام میشه

 53. Avatar

  سلام فردا نتایج رو از کجا بدونیم

 54. Avatar

  سلام درسایت سازمان سنجش اسامی رو کجا مینویسن

 55. Avatar

  سلام خسته نباشین من خودم الان دارم اموزش ریاضی میخونم تو فرهنگیان ولی کی از دوستام داره ابتدایی میخونه بعدش اونم انتخاب رشته کرده و بیری ریاضی رو زده و واس مصاحبه هم پذیرفته شده..الان تکلیفش چیه میتونه بیاد دانشگاه ما و دبیری بخونه یا چون تو فرهنگیانه دیگ نمیشه تغیر رشته بده؟

 56. Avatar

  با سلام لطفا جواب بدین اگه کسی‌مصاحبه‌تخصصی‌راخیلی‌افتضاح
  داده‌باشه‌امامصاحبه‌عقیدتی‌راعالی.
  ایا‌باکارت.ایثارگری‌میتونه‌کاهش‌نمره‌راجبران‌کنه
  چراواسه‌من‌تحقیقات‌نیومدند‌یعنی‌نمره‌ام‌کم‌بوده؟
  کارتبسیج‌عادی(۸ماه) راالان‌ببرم‌فایده‌داره‌

  • Avatar

   سلام نگران نباشید همه چی بستگی به رقبای شما ونمره شما داره که جمع بندی میشه بامصاحبه.با گزینش استانتون برای بسیج تون تماس بگیرید.شماره هادرسایت سنجش هست.

 57. Avatar

  سلام .بنده دعوت به مصاحبه شدم وحتی نمره مصاحبه هم عالی بود .الان جوابا اومده نوشته مردود .چجوری اعتراض کنم تا مشکل رو حل کنن .ودرضمن اصلا امیدی هست که دوباره قبولشم

  • Avatar

   سلام.گزینش رشته‌های تحصیلی پردیسهای دانشگاه فرهنگیان در مرحله تکمیل ظرفیت از بین داوطلبانی که در مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش شرکت نموده‌اند و از سوی ارگان مربوط تایید شده اند با در نظر داشتن نمره علمی در زیر گروه رشته مذکور بررسی انجام شده است. لذا اسامی داوطلبانی که به عنوان پذیرفته‌شده نهایی اعلام نشده است، یا مردود مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش بودند و یا در گزینش نهایی در مقایسه با سایر پذیرفته‌شدگان مردود علمی شناخته شده اند.

   داوطلبان گرامی می‌توانند سوالات خود را درخصوص موضوعات فوق حداکثر تا تاریخ ۹۷/۱۰/۱۹ از سیستم پاسخگویی اینترنتی مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان ارسال نموده و یا با شماره‌ تلفن ۴۲۱۶۳ (پیش شماره ۰۲۱) تماس حاصل نمایند و از مراجعه حضوری خودداری گردد.از طریق سازمان سنجش پیگیری کنید

 58. Avatar

  درود من مدرک دیپلم راگم کردم ایا برای ثبت نام غیر حضوری فرهنگیان لازمه؟
  برای ثبتنام حضوری اگر فقط کارنامه سوم دبیرستان ببرم کافیه
  یا مدرک دیپلم هم اجباریه؟؟؟؟
  چه کنم؟ مدرک ویاالمثنی به این زودی حاضر نمیشه.

  • Avatar

   به اطلاعیه مدارک ثبت نام دانشگاه درسایت وبا مسئول اموزش دانشگاه سوال وپیگیری کنید.درخواست دیپلم المثنی به اموزش وپرورش ارائه دهید.

 59. Avatar

  سلام من تکمیل ظرفیت پردیس نسیبه تهران اموزش ابتدایی قبول شدم دانشگاه گفته اگه تعدادبچهای کلاس به ۲۰ نفر نرسه کلاس تشکیل
  نمیده وما به پردیس های دیگر کشور می فرسته.
  من در دفترچه انخاب رشته دیدم که از سه رشته نظری ۲۴ نفر اموزش ابتدایی پردیس نسیبه تهران میخوان .ایا ممکنه با این اوصاف بازهم
  دانشگاه ما را به پردیس شهرهای دیگر بفرستد؟؟؟
  ممنون.

  • Avatar

   سلام.براساس انچه درشرایط اختصاصی این دانشگاه هست بله.) محل تحصیل پذیرفته شدگان پس از ثبت نام قطعی، توسط پردیس ها
   براساس جدول ذیل (جدول شماره ۱) در واحدهای تابعه (مراکز آموزش عالی) سطح استان تعیین خواهد شد. تبصره ۱: کلاس هایی که به حدنصاب لازم (حداقل ۲۰ نفر ) برای
   تشکیل در پردیس محل قبولی نرسد، سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان به تشخیص خود نسبت به جابجایی پذیرفته شدگان در سطح پردیس های کشور اقدام خواهد نمود.
   پذیرفته شدگان حق هیچگونه اعتراضی را نخواهند داشت در غیر این صورت قبولی آنان کان لم یکن »تلقی خواهد شد. ولی احتمال این افرادبرای ثبت نام مراجعه می کنن خوبه چون مرحله تکمیل ظرفیت بوده.بادانشگاه درارتباط وپیگیرباشید.

 60. Avatar

  تو تکمیل ظرفیت هم تراز باید بالای ۶۵۰۰باشه؟امسال ۹۸رشته زبانم میگیرن؟

 61. Avatar

  سلام من اگر مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان نشدم می تونم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم

 62. Avatar

  سلام
  این حرفی که می زنم عین حقیقته و خیلی ها اینو نمی دونن .
  در تکمیل ظرفیت چه “مجاز” چه “غیر مجاز” و حتی اون هایی که تو کنکور شرکت نکردند قطعا می تونند انتخاب رشته کنند. پس برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مجاز بودن و رتبه ملاک نیست .این افراد به مصاحبه دعوت می شن فقط شانس شون توی قبولی کمتره ولی اگه نتیجه مصاحبه شون نسبت به بقیه بهتر باشه می شه جبران کرد.
  من خودم کسی رو دیدم با رتبه ۲۱ هزار که فرهنگیان هم غیر مجاز شده با تکمیل ظرفیت وارد دانشگاه فرهنگیان شده پس امیدتون رو از دست ندید.
  ما رو هم دعا کنید امسال بریم فرهنگیان.

 63. Avatar

  سلام من امسال مجاز به انتخاب رشته در فرهنگیان نشدم امکان داره در تکمیل ظرفیت دعوت بشم

 64. Avatar

  سلام چرا بنده با تراز ۵۷۰۰مجاز به انتخاب رشته شودم بنده دارایه سهمیه ایثار گری هستم ۵درصد ایا امید هست تکمیل ظرفیت قبول شم اگر نیست خوب چرا مجاز زدند

 65. Avatar

  سلام ببخشید میخاستم بدونم امسال تکمیل ظرفیت میگیرن برا فرهنگیان؟من ترازم ۶۹۰۰ اومد ولی دعوت نشدم شانسی دارم تو تکمیل ظرفیت؟

 66. Avatar

  سلام ببخشید من با تراز۶۷۵۰ با معدل کل ۱۹.۰۳ و معدل کتبی ۱۵.۵۰ امکانش هست تو تکمیل ظرفیت قبول شم؟

 67. Avatar

  سلام من رشته ریاضی منطقه یکم.رتبم با سهمیه ۵ درصد شده ۴۴۲۹ و ترازم ۵۹۰۰ هست و مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان و شهید رجایی شدم.اما به مصاحبه دعوت نشدم با اینکه اموزش ابتدایی و کودکان استثنایی هم زده بودم .می خواستم ببینم احتمالش هست که بتونم تو تکمیل ظرفیت وارد دانشگاه بشم؟

 68. Avatar

  سلام من ترازم ۷۱۴۵و رتبم ۱۲۸۵۴ انسانی منطقه ۳ بوده ولی متاسفانه دعوت به مصاحبه نشدم اگه امسالم تکمیل ظریف داشته باشه امکانش هست برای گزینش دعوتم کنند

 69. Avatar

  من با رتبه ی ۱۱هزار دعوت نشدم ولی دوستم با رتبه ی ۱۳هزار دعوت به گزینش شده میخواستم بپرسم چجوری یه نفر رو انتخاب میکنن من که همه ی شرایط رو داشتم ترازمم از دوستم بیشتر بود و رتبمم کمتر بود ولی انتخاب نشدم دوستم انتخاب شده

 70. Avatar

  ببخشید شما میدونید ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان امسال چند هزار نفره یعنی چند نفر رو از افراد کنکوری انتخاب میکنه؟

 71. Avatar

  ببخشید میشه الان که جواب دانشگاه فرهنگیان اومده کسایی که دعوت به مصاحبه نشدن اعتراض بدم؟ اگه اعتراض بدن امکان بررسی هست؟ چون خیلیاا رتبه ی بالاتری داشتن دعوت شدن ولی من متاسفانه دعوت نشدم.

  • Avatar

   سلام دوست محترم سازمان سنجش اعلام کرده که دراین مرحله اعتراضی بررسی نمیشه وبعداز اعلام نتایج باتوجه به کارنامه سبز از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش شما می تواند اعتراض تون ثبت کنید

 72. Avatar

  سلام ببخشید معدل کل تاثیری در قبولی فرهنگیان دارع یا فقط معدل کتبی؟

 73. Avatar

  سلام.خسته نباشید.خواهر من انسانی منطقه ۲ با رتبه ۳۴۰۰ برای مصاحبه فرهنگیان دعوت نشده بود.امکان داره امسال طی تکمیل ظرفیت قبول بشه؟

 74. Avatar

  سلام آیا با رتبه ی ۵۰۰۰ و تراز ۶۳۲۰میشه از تکمیل ظرفیت قبول شد چون تو انتخاب رشته مردود شدم

 75. Avatar

  سلام.من فرهنگ یان با تراز ۷۵۰۰ مجاز شدم اما برای مصاحبه انتخاب نشدم و اسمم تو لیست نبود.سایت سنجش خواستم انتقاد بنویسم با اینکه ۲۴ ساعت شده رمز عبور رو نمیدن .چیکار کنم که صدام بهشون برسه.
  خواهش میکنم راهنمایی کنین
  میتونم تکمیل ظرفیت برم؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم رمز به ایمیلتون بلافاصله میادبارمز عبور وکاربری می تونید واردبشید.تکمیل ظرفیت می تونید شرکت کنید با کارنامه سبز هم می تونید اعتراض بزنید

 76. Avatar

  سلام سال پیش دعوت ب مصاحبه شدم ولی رد شدم تو تکمیل ظرفیتش دیگه شرکت نکردم و امسال ترازم ۷۶۰۰ رتبم ۷۵۰۰ استان قزوین منطقه ۲ چقد احتمال داره تکمیل ظرفیت دعوت شم؟ مصاحبه دعوت نشدم

 77. Avatar

  الان میشه برای تکمیل ظرفیت ثبت نام کرد یا باید منتظر بود؟ ۱۰۰ درصد برای مصاحبه دعوت میشم؟ کی هست؟

 78. Avatar

  سلام دوست محترم بله شانس دارید پیگیراخبار باشید

 79. Avatar

  سلام وقتتون بخیر
  من رشته تجربی سهمیه ۵ درصد با تراز ۶۴۹۹😭 مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان شدم اما دعوت نشدم
  تکمیل ظرفیت به نظرتون دعوت میشم؟ و اینکه برای تکمیل ظرفیت هم باید ثبت نام کنیم؟؟
  باتشکر

 80. Avatar

  سلام رشته تجربی سهمیه ۵ درصد تراز ۶۴۹۹😢 مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان شدم اما برای مصاحبه دعوت نشدم ایا تکمیل ظرفیت امید هست؟؟؟

 81. Avatar

  سلام ووقت بخیر.من انسانی منطقه۳ام وترازم۸۹۵۰ و۱۴۰۰منطقه۳ام.ا
  ولویت۲۷زده بودم دعوت نشدم.چقدربراتکمیل ظرفیت فرهنگیان شانس دارم؟؟؟

 82. Avatar

  سلخسته نباشید من رتبه ام ۱۰۰۰انسانی دعوت ب مصاحبه ام شدم و برای مصاحبه ام رفتم ولی با در نظر گرفتن احتمالات اگه قبول نشم میتونم دوباره برای تکمیل ظرفیت اقدام کنم؟ و شانس قبولی دارم ؟ و من رشته راهنمایی مشاوره رو توس انتخاب هام زدم و برای مصاحبه رفتم ایا برای تکمیل ظرفیت کد این رشته هم قرار میگیره یا صرفا رشته های دیگر؟

 83. Avatar

  سلام وقت بخیر.بعضی سایتااعلام کردن امسال تمیل ظرفیت فرهنگیان داریم.درسته آیا؟قطعی شد؟

 84. Avatar

  سلام – من به مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان دعوت شدم اما با توجه به رتبه ۱۳۹۰۰ منطقه ۲ رشته جغرافیا دانشگاه ارومیه روزانه قبول شدم و اسمم برای فرهنگیان اعلام نشد. آیا با این وضع مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت فرهنگیان که گویا در آبان یا آذر ماه سال ۹۸ اعلام خواهد شد می باشم؟ با تشکر

 85. Avatar

  سلام خسته نباشید . من امسال با تراز ۴۰۰۰ برا مصاحبه ی دانشگاه رجایی دعوت شدم اما توی مصاحبه رد شدم . سوال من اینه که توی آذر ماه که دانشگاه تکمیل ظرفیت میکنه اونا خودشون اسامی رو دعوت میکنن یا در مرحله تکمیل ظرفیت هم باید ثبت نام کنیم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم ابتدا شما باتوجه به کارنامه سبز ببیند که درمصاحبه ردشده اید یا براساس نمره رد شده ایدبعد می تونید اعتراض بزنید.در تکمیل ظرفیت شما دوباره انتخاب رشته می کنید وبعد دعوت به مصاحبه می شید

 86. Avatar

  سلام خسته نباشید، من با رتبه ۴۰۰۰ منطقه سه دعوت به مصاحبه نشدم اما دوستم با ۶۲۰۰ منطقه دو به مصاحبه دعوت شد،هر دومون ریاضی فیزیکیم، انتخاب رشتمم درست بود
  چرا من که رتبم بهتر بود قبول نشدم؟

 87. Avatar

  الان کارنامه سبزو میتونیم ببینیم؟ و کجا میتونم ببینم؟ لطفا راهنمایی کنید
  آخه سازمان سنجش گفته بود که هیچ اعتراضی در مورد معرفی نشدن قبول نمیکنن منم بخاطر همین اعتراض نزدم، ممنون میشم کمکم کنید

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما الان حق اعتراض دارید وازطریق سایت سازمان سنجش انجام دهید .کارنامه سبز ۲۸شهریور درسایت قرارمی گیرد شما می توانید باتوجه به توضیحات کارنامه سبز از دلیلی که سازمان سنجش شما رو به مصاحبه دعوت نکرد اگاه شوید وباتوجه به ان اعتراض کنید

 88. Avatar

  سلام من امسال وارد دانشگاه ملی میشم ایا ترم اول میتونم برای دانشگاه ملی شهر خودم انتقالی بگیرم؟

 89. Avatar

  خواهر من رتبش ۷۵۰۵هس و ترازشم ۷۶۳۴ هس ایا شانس قبولی در تکمیل ظرفیت رو داره؟؟؟ اخه دوستاش ک رتبه و ترازشون بیشتر از این بود برا ورودی مهر قبول شدن ولی خواهر من نه

  • Avatar

   سلام دوست محترم بله شانس دارن وشما می توانید باتوجه کارنامه سبز به عدم دعوت به مصاحبه ایشون اعتراض نمایید

   • Avatar

    سلام
    ببخشید کارنانه سبز اومد فاصله رتبه با اخرین رتبه قبولی ۱۷ نفره تو بعضی رشته ها(دانشگاه فرهنگیان) ایا شانسی برا تکمیل ظرفیت هس برا استان اذربایجان شرقی منطقه ۲

    • Avatar

     سلام دوست محترم کارنامه سبز ربطی به تکمیل ظرفیت نداره باید دید ظرفیت خالی دانشگاه فرهنگیانتون داره یانه

 90. Avatar

  سلام خسته نباشین
  ببخشید من رتبم. ۸هزار هس ترازمم بیشتر از ۶۵۰۰ هسو از منتطقه ۲ نمره های نهاییمم متوسط بود. برا مصاحبه فرهنگیان دعوت شده بودم ولی نمیدونم چرا قبول نشدم ولی دوستم ک رتبه و ترازش خیلی بیشتر از منه موفق شده و اسمش تو لیست قبولی ها بود و از مهر میره دانشگاه فرهنگی . میخاستم بدونم اگه اعتراض بدم نتیجه میده احتمال این هس ک مشکل حل بشه و ورودی مهر بشم برا فرهنگیان. و اگه قبول نشد تو تکمیل ظرفیت شانسم چقدره واس فرهنگیان استان اذربایجان شرقی اصلا واس تکمیل ظرفیت تقریبا تا رتبه چن برمیدارن
  ممنون از زحماتتون

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما باتوجه به کارنامه نهایی که۲۸شهریور میاد متوجه میشید که دلیل قبول نشدنتون میشید ومی تونید از طریق سازمان سنجش اعتراض بزنید وهمچنین به هسته گزینش استان هم اعتراض کنید. علاوه براین شانستون رو برای تکمیل ظرفیت هم امتحان کنید

 91. Avatar

  سلام .نتایج پیراپزشکی ارتش اومده یا باید منتظر باشیم؟

 92. Avatar

  سلام
  آیابا تراز ۶۶۰۰تجربی منطقه دو استان اصفهان در تکمیل ظرفیت دعوت به مصاحبه میشم؟؟فرهنگیان مجازم و همه شرایط رو دارم

 93. Avatar

  سلام خسته نباشین
  من رتبم ۷۶۵۰بود از منطقه ۲رشته انسانی و ترازمم از ۶۵۰۰بیشتره میخاستم بدونم شانسی برا تکمیل ظرفیت فرهنگیان دارم؟درضمن با اخرین قبولی های ورودی مهر ۱۷ نفر فاصله داشتم ایا شانسی دارم

 94. Avatar

  سلام من میخواستم بدونم آیا با اینکه تو مصاحبه فرهنگیان رد دوباره برای تکمیل ظرفیت دعوت به مصاحبه میشم رتبه من ۸۱۱۶و تلاطم ۷۵۰۰و منطقه ۳هستم ممنون

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما الان هم اگه باتوجه به کد های کارنامه سبز درمرحله مصاحبه ردشدید می توانید به هسته گزینش اعتراض بزنید .برای تکمیل ظرفیت هم بله

 95. Avatar

  سلام اگر کسی تراز ۶۵۰۰۰ کمتر باشه یعنی مثلا ۴۰۰۰ مجاز هم نشده بوده برای فرهنگیان ایا می تونه تکمیل ظرفیت میتونه ثبت نام کنه و حتما دعوت میشه

 96. Avatar

  سلام
  قسمت نتیجه کارنامه سبز من خالیه معنیش چیه؟برای مصاحبه فرهنگیان قبول شده بودم اما مردود شدم

 97. Avatar

  سلام.دوست من بارتبه ۲۰۳ فرهنگیان ابتدایی قبول شده ولی دوست داره اولیت های بعدی رو بره.امکانش هست که به جای ابتدایی روانشناسی تهران قبول بشه؟ میشه الان درخواست بده؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم تغییر اولویت روباید از طریق سازمان سنجش ودانشگاه مقصد پیگیری نمایید

 98. Avatar

  سلام
  این حقیقت داره که میگن امسال دانشگاه فرهنگیان ظرفیت خالی نداره و تکمیل ظرفیت برگزار نمیشه؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم هرساله این صحبت ها بوده باید دیدچه تعدادظرفیت خالی می مونه.پیگیراخبارباشید

 99. Avatar

  سلام من با تراز ۶۵۹۶ زبان و معدل ۱۸.۲۹ به مصاحبه دعوت میشم

 100. Avatar

  سلام میگم تکمیل ظرفیت فرهنگیان نیست پس تکلیف کد ۷ها چی میشه

 101. Avatar

  پس کد ۷ها چیکار کنن امیدی نیست ممنون

  • Avatar

   سلام دوست محترم این کد یعنی شما بریدهسته گزینش استان تون اعتراض تون ثبت کنید چون نشون می دهد که شما در گزینش رد شدید

 102. Avatar

  سلام اگه بخاطر رتبه تو دانشگاه فرهنگیان رد بشیم ایا کارنامه سبز کد میخوره؟

 103. Avatar

  من اعتراض یه ۲هفته ای هست زدم اما خبری نیست

 104. Avatar

  سلام اگه بخاطر تراز علمی رد بشیم بازم کارنامه سبزکدمیخوره؟

 105. Avatar

  سلام ترخدا جواب بدین من موقع انتخاب رشته همش فرهنگیان زدم نمره مصاحبه و گزینشمم چون اشناداشتیم فهمیدم ۹۶ شد ولی جواب ک اومد دیدم زد مردود و تو کارنامه سبزم هیچ کدی نزده میشه بگین علت مردودیم چیه

 106. Avatar

  سلام من میخواستم بدونم که تکلیف نظام قدیما در کنکور ۹۹چیست آیا دو نوع کنکور داریم یا نه

 107. Avatar

  از کجا مطمئن بشم آخه میخوام بخونم ممنون

 108. Avatar

  من میخوام مطمئن بشم که دو نوع کنکور داریم یا نه آخه میخوام بخونم

  • Avatar

   سلام دوست محترم تا به این لحظه امسال دونوع سوال مطرح وافرادحق انتخاب نظام اموزشی خود روبرای ازمون دارند

 109. Avatar

  من از هرکی می پرسم یه چیز میگه من فکرم مشغوتوروخدا اگه مطمئن هستید بگید دو نوع کنکور داریم یا نه

 110. Avatar

  سلام من که سال ۹۸کنکور دادم الان نظام قدیم کنکور بدم یعنی کتابای خدم که دهم چاپ۹۵ویازدهم چاپ۹۶ودوازدهم چاپ ۹۷را بخونم این میشه نظام قدیم کنکور ۹۹

  • Avatar

   سلام دوست محترم نظام قدیم میشه نظامی که دیپلم وپیش دانشگاهی هست. نظام جدیدپایه دهم یازدهم وداوزدهم می باشدشما برای مشاوره بهتر ه بامشاوران مرکز درارتباط باشید

 111. Avatar

  پس تکلیف دوازدهمی پارسالی چی میشه اخ کتابا تغییر کردن و اگه کتابا خودمون یعنی دوازدهم ۹۸را بخونم میتونم کنکور بیارم

 112. Avatar

  سلام روز بخیر من امسال با تراز ۷۶۰۰ تجربی دعوت ب مصاحبه شدم وهمه مراحل رو خیلی خوب پشت سر گذاشتم و امتیاز نخبگان هم داشتم و چن تا مقام دیگ ولی متاسفانه برای دبیری ۲ نفر فاصله داشتم چیز دیگ ای انتخاب رشته نکردم امیدوار بودم ب تکمیل ظرفیت که میگن امکان برگزار شدنش کمه یعنی الان برگزار میشه یا ن؟چون گفتن که از ۲۴ هزار نفر ۲۳ هزار و ۳۹۲ نفر ثبت نام کردن

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما بهترهست خودتون برای کنکورسال بعد اماده کنید.اگه تکمیل ظرفیت بیادشرکت واگه نیاد شما چیزی رو از دست ندادیدوامادگی روبرای سال بعد دارید.تراز بالایی ۸۵۰۰برای سال اینده خیلی خوبه

 113. Avatar

  سلام ایا در تکمیل ظرفیت همه به مصاحبه دعوت میشوند شاید کسی درازش کم اما مصاحبه قوی داشته باشد

 114. Avatar

  سلام من ترازم۸۹۰۰انسانی هست.دعوت به مصاحبه شدم ولی در نهایت مردود شدم.مصاحبه هم مشکلی نداشتم.میخوام بدونم ایا درسته تکمیل ظرفیت نیست؟من خیییلی واسم مهمه همه امیدم به تکمیل ظرفیته ینی امیدی نیست؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما بهتره برای کنکورسال بعد خودتون اماده کنید که چیزی رو از دست ندید واگه تکمیل ظرفیت باشه شرکت داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *