تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 – 1400

22 مارس 2019 370 نظر
دانلود سوالات مصاحبه دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 – 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم 99 در آذر اعلام می شود. در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 مجوز استخدام 17 هزار معلم از طریق ماده 28 اعلام شد. اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان، در دی ماه آغاز میشود. در این صفحه اطلاعات کامل مربوط به تکمیل ظرفیت فرهنگیان را مطالعه می نمایید. نتایج پذیرش تکمیل ظرفیت کنکور 99 در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی از سوی سازمان سنجش اعلام می شود. برای اطلاع از زمان اعلام نتایج نهایی دانشگاه فرهنگیان روی لینک زیر کلیک نمایید:

 زمان اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان بهمن 99

ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99 حدود 25 الی30 هزار نفر خواهد بود.

برای دریافت نتایج به سایت سنجش مراجعه کرده و یا با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید. مشاور عالی سازمان سنجش اعلام کرد، بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده اسامی 4749 نفر از پذیرفته شدگان نهایی هر یک از رشته های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور منتشر می شود.

برای مشاهده نتایج نهایی تکمیل ظرفیت روی کادر زیر کلیک کنید:

اعلام نتایج نهایی فرهنگیان

اگر به هر دلیل موفق یبه دریافت نتایج نهایی تکمیل ظرفیت فرهنگیان نشده اید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

 

از میان پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی 2581 نفر زن و 2168 نفر مرد هستند.پذیرفته شدگان باید بعد از اعلام اسامی ، برای اطلاع از برنامه زمانی و نحوه ثبت نام اینترنتی با سایت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی مراجعه کنند و یا از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 تماس بگیرند در غیر این صورت به منزله انصراف قطعی افراد تلقی می شود.

مرحله تکمیل ظرفیت برای رشته های تحصیلی پردیس های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در کنکور 99 احتمالا از آذر99 انجام میشود. داوطلبان حاضر در کنکور 99 با نمره کل بالای 6500 ،با توجه به کارنامه نتایج اولیه، می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب 25 کد رشته اقدام کنند.

برای اطلاع از حداقل رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم کلیک نمایید.

جزئیات کامل تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان سال 99 با توجه به اخذ مجوز استخدام 17000 نفر معلم از طریق ماده 28 و به نقل از رئیس دانشگاه فرهنگیان جذب 4200 دانشجو معلم در مرحله تکمیل ظرفیت انجام شد. در حال حاضر حدود 12000 نفر جذب گردیده اند و تعداد نفرات باقی مانده و مورد نیاز در مرحله تکمیل ظرفیت جذب می گردند. مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان از آذر ماه آغاز می شود. ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99 حدود 25 الی30 هزار نفر خواهد بود.

سازمان سنجش طی اطلاعیه ای زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر و زمان مصاحبه و گزینش را مشخص کرد برای مشاهده لینک زیر را انتخاب کنید:

 زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99

برای اطلاع از زمان مصاحبه تکمیل ظرفیت کلیک کنید.

پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت فقط برای پردیس دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر  شهید رجایی است. پذیرفته شدگان کنکور در هر یک از کد رشته های تحصیلی بورسیه، شرایط خاص و دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که متعهد به خدمت به وزارت آموزش و پرورش خواهند بود و مجاز به ثبت نام و شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت نیستند.

متقاضیان گرامی استخدام دانشگاه فرهنگیان ، می توانند برای شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان ، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

مرحله تکمیل ظرفیت منوط به پرداخت مبلغ 55 هزار ریال منحصرا به صورت الکترونیکی و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب است.

افراد جذب شده در دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم به مدت یک سال دوره آموزشی می گذرانند، در سال تحصیلی 99 – 1400 حدود 9200 نفر فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان جهت استخدام و همکاری جذب مدارس شده اند، در حال حاضر 25000 نفر استخدامی که 4200 نفر جامانده هنوز وجود دارد.

از معرفی شدگان مصاحبه اختصاصی به عمل خواهد آمد و سایر شرایط اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته برای پردیس های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تغییر نخواهد کرد.

برای اطلاع از رتبه لازم برای دانشگاه فرهنگیان و همچنین کارنامه قبولی دانشگاه فرهنگیان می‌توانید روی لینک های موجود کلیک کنید.

استخدام در مقطع ابتدایی:

لازم به ذکر است که آموزش و پرورش اعلام نموده است، که از 25000 نفر نیروی استخدامی حدود 14000 نفر برای دوره ابتدایی جذب می شوند و از 17000 نفر نیروی استخدامی دانشگاه فرهنگیان مطابق با ماده 28 ، حدود 12000 نفر جذب گردیده اند، تکمیل ظرفیت با جذب 4000 نفر انجام خواهد شد.

استخدام و جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان :

هم اکنون حدود 800 نفر عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان تربیت معلم می باشند، و تعداد نیروی مورد نیاز جهت استخدام 400 نفر برای هیئت علمی در سال تحصیلی 99 – 1400 می باشد، زیرا در سال 1404 تعداد اعضای هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان به 2080 نفر خواهد رسید.

شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان

سازمان سنجش شرایط ثبت نام در کدرشته محل‌های جدید و تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی را به شرح زیر به اطلاع داوطلبان رساند:

داوطلبان حاضر در کنکور  بعد از اعلام نتایج نهایی، علاوه بر ظرفیت های مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته تحصیلی -دفترچه شماره 2، و اصلاحیه های بعدی آن، جهت پذیرش دانشجو اعلام ظرفیت کرده یا متقاضی تکمیل ظرفیت در بعضی از کدرشته محل های پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران شده است و با تأیید پذیرش توسط دفتر گسترش آموزش عالی،  تمام داوطلبان حاضر در کنکور، با نمره کل بالای 6500 ، با توجه به کارنامه نتایج علمی اولیه، می‌توانند با توجه به شرایط و ضوابط موجود در صفحات 2 و 3 بخش پیوست هاای دفترچه راهنمای انتخاب رشته ، به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و جهت ثبت نام دانشگاه فرهنگیبان تربیت معلم و تکمیل فرم انتخاب رشته ، حداکثر تا 25 کدرشته محل ، انتخاب رشته کننده و یا برای انجام انتخاب رشته از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071614 تماس بگیرند.

برای دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور 99 ( مشاهده صفحات 2 و 3 بخش پیوست ها) و انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر رجایی شهر لینک زیر را انتخاب کنید:

 

 • پذیرفته شدگان متمرکز کنکور در هر یک از کد رشته های تحصیلی بورسیه یا شرایط خاص که دارای تعهد خدمت به دستگاه های اجرایی هستند.
 • برای اطلاع از شرایط سنی ثبت نام فرهنگیان با شماره ده رقمی 9099071614 تماس بگیرید.
 • داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته علاقمندی خود را به رشته‌های تحصیلی دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی اعلام نکرده‌اند و واجد شرایط هستند می توانند برای انجام ثبت نام با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.
 • دامنه پذیرش و محل خدمت در تمام کدرشته محل های مربوط به مرحله تکمیل ظرفیت براساس دامنه پذیرش و محل خدمت مندرج در دفترچه شماره (2) است.
 • اگر قبلاً در یکی از کدرشته محل های پردیس دانشگاه فرهنگیان یا دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی معرفی شده اید ولی واجد شرایط نبوده اید، مجاز به شرکت در مرحله (تکمیل ظرفیت)نخواهید بود.
 • داوطلبانی که در مصاحبه تخصصی حضور داشته اند و دلیل مردود شدن ایشان، نداشتن حدنصاب در مصاحبه تخصصی بوده، مجاز به انتخاب رشته مجدد در این مرحله (تکمیل ظرفیت) خواهند بود.
 • در گزینش نهایی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی افرادی به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام می‌ شوند که در مراحل فرآیند مصاحبه یا سایر مراحل گزینش شرکت کرده و صلاحیت عمومی و تخصصی آنان نیز مورد تأیید آموزش و پرورش قرار گرفته باشد.
 • شیوه پذیرش و گزینش در مرحله تکمیل ظرفیت، مانند رشته های متمرکز با شرایط خاص انجام خواهد شد.
 • حداقل معدل و حداکثر سن، تحت هر شرایطی تغییر نخواهد کرد.
 • پذیرفته شدگان رشته های تحصیلی دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که متعهد خدمت به وزارت آموزش و پرورش می باشند، مجاز به ثبت نام و شرکت در گزینش رشته های موجود در این اطلاعیه نیستند. سایر پذیرفته‌شدگان رشته‌های متمرکز اعم از قبولین دوره‌های روزانه، نوبت دوم، پردیس خودگردان، پیام نور، غیرانتفاعی می توانند برای انتخاب رشته اقدام کنند و درصورت قبولی در مرحله تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی قبولی قبلی آنها باطل خواهد شد.
 • اگر فرد پذیرفته شده در هنگام ثبت نام اطلاعات خود را نادرست وارد کرده باشد یا شرایط لازم برای قبولی در دانشگاه تربیت دبیر را به اشتباه وارد کرده باشد در هر مرحله که باشد ثبت نام وی لغو میشود.

جهت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 – 1400

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

nevisande

سلام ، امیدوارم مطالب من براتون مفید بوده باشه. خوشحال میشم نظرات و سوالاتتون رو تو قسمت دیدگاه ها بیان کنید.

دیدگاه ها
370 دیدگاه برای “تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 – 1400”
 1. Avatar

  سلام. من برای مصاحبه‌ی دانشگاه فرهنگیان دعوت شده بودم اما نتیجه مردود شدم حالا برای تکمیل ظرفیت با رتبه‌ی ۱۱۰۰۰ و تراز ۶۸۸۲و معدل دیپلم ۱۶/۳۵ منطقه ۳ آموزش ابتدایی قبول میشوم؟

  • Avatar

   سلام

   با توجه به اعلام تکمیل ظرفیت از سوی دانشگاه فرهنگیان شما باید انتخاب رشته کنید و بعد دعوت به مصاجبه شوید.

   قبولی خیلی به مصاحبه شما بستگی خواهد داشت

 2. Avatar

  آیا با تراز ۶۰۰۰ احتمال قبولی وجود داره در صورتی که تعداد نفرات ثبت کننده کم باشه

  • Avatar

   برای انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان ترازشما باید بالای 6500 باشد.

   • Avatar

    سلام من یه دونه با اخرین قبولی فاصله داشتم احتمالش چقدره در تکمیل ظرفیت قبول شم ؟

    • Avatar

     سلام دوست محترم به این فاصله ارتباطی نداره باید دیدچه تعدادنمیرن ثبت نام دانشگاه رو انجام نمی دهند بعئ باتوجه به تراز زیرگروه انتخاب رشته می کنید

 3. Avatar

  ببخشید نمیتونید حدودا ب تقریب بگید ک نتایج انتخاب رشته ی فرهنگیان چ زمان مشخص میشه؟

 4. Avatar

  سلام خواهش میکنم سوال من هم جواب بدید چون خیلی مهمه واسم .
  من رشته ریاضی ام با رتبه۲۲۰۰و تراز ۷۰۱۰منطقه۳ ولی با اینکه فرهنگیان رو در انتخاب رشتم زده بودم ولی حتی دعوت نشدم به نظرتون الان میتونم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم ؟؟؟ برای انتخاب دبیر شهید رجایی تهران کدام کد رو باید بزنم از کدام قسمت دفترچه؟؟؟؟
  لطفا جواب بدید چون وقت زیادی نمونده واسم .
  ممنون

 5. Avatar

  سلام اعلام نتایج حداکثر تا کی هست؟

 6. Avatar

  باسلام ،آیا باتراز 7032تجربی منطقه سه چند درصد ممکنه برای مصاحبه تربیت معلم دعوت بشوم، ؟ممنون از پاسختون.

 7. Avatar

  سلام ببخشید چرا وقتی کد رشته های دانشگاه فرهنگیان را وارد می کنیم مقابلش می نویسه آزاد .می خواستم ببینم منظور از آزاد چیه ؟خواهشا جواب بدید

 8. Avatar

  سلام من دررشته زبان ترازبالای 6500اوردم برای تکمیل ظرفیت میتوانم دردانشگاه فرهنگیان شرکت کنم لطفاراهنمایی کنید

 9. Avatar

  سلام من انتخاب رشته کردم تایید هم شده ولی ترازم حدود 5000 است ممکنه که منو قبول کنن؟

 10. Avatar

  باسلام خسته نباشی
  میخواستم بپرسم من درآزمون کتبی قبول شدم ومصاحبه هم انجام دادم (آزمون پیمانی آموزش پرورش97 جدید)ولی به علت امتیازرقیبم درمحل تقاضا قبول نشدم
  نمره کل نهایی5087بود ولی بهم گفتندخوب بود وامکان قبولیتون بالاس اما متاسفانه قبول نشدم
  اکنون میتونم درتکمیل ظرفیت شرکت کنم؟
  سپاس

 11. Avatar

  سلام من با رتبه ۱۴ هزار دعوت به مصاحبه نشدم ولی رتبه ی ۱۳ هزار استان و شهرمون قبول شدن من ترازم ۶۵۰۰ هستش امکان قبولی دلرم؟

  • Avatar

   بله

   احتمالا توی تکمیل ظرفیت دعوت به مصاحبه خواهید شد.

 12. Avatar

  سلام
  نتایج تکمیل طرفیت دانشگاه فرهنگیان چه زمانی اعلام میشه؟
  با ترازعلمی6680دررشته ی انسانی منطقه 2چقدر احتمال قبولی هس؟

 13. Avatar

  باسلام
  نتایج تکمیل طرفیت دانشگاه فرهنگیان چه زمانی اعلام میشه؟
  با ترازعلمی6680دررشته ی انسانی منطقه 2چقدر احتمال قبولی هس؟

  • Avatar

   هنوز مشخص نشده

   باید دعوت به مصاحبه بشید بعد همه چی مشخص خواهد شد.

 14. Avatar

  سلام.من ترازم 9016هست با رتبه منطقه سه 3668.ولی انتخاب رشته تو بار اولم دعوت به مصاحبه نشدم.آیا امکانش هست در تکمیل ظرفیت دعوت بشم؟

 15. Avatar

  باسلام، من در انتخاب رشته مردادماه کنکورسراسری97 تربیت معلم را انتخاب کردم با اینکه نمره کل7036تجربی منطقه سه بود برای مصاحبه دعوت نشدم، به نظر شما علتش چیست؟ ممنون ازپاسخیگیتون

  • Avatar

   سلام
   احتمالا ظرفیت بومی شهر شما با تراز های بهتر از شما پر شده بود.

 16. Avatar

  سلام …من تو انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان رو انتخاب کرده بودم ولی متاسفانه به مصاحبه دعوت نشدم …..آیا امکانش هست ک در تکمیل ظرفیت قبول بشم؟…در ضمن چند هزار نفر در تکمیل ظرفیت شرکت کرده اند؟…ترازم ۶۰۹۰۸ منطقه ۳ هست

 17. Avatar

  سلام
  ببخشید من ترازم 5300 هس و انتخاب رشته هم کردم برای ابتدایی
  ایا ممکنه قبول شم ؟؟؟

  • Avatar

   نه متاسفانه

   برای دانشگاه فرهنگیان تراز شما باید بالای 6500 باشد.

 18. Avatar

  سلام.توروخدا جواب بدیم خیلی ضروریه .من کنکور هنر و تجربی دادم.تجربی رتبه ام بد شد ولی هنرم خیلی خوب شد.علاقه مندی ب دانشگاه فرهنگیانو نزده بودم.الان برا تکمیل ظرفیت.رشته اموزش ابتدایی رو میتونم انتخاب کنم ولی رشته های هنر رو میگن مجاز نیستین.من امیدم ب رتبه هنرم بود فقط.این یعنی رتبه تجربیمو میبینن ؟پ هنرم چی؟یا اموزش ابتدایی برا همه رشته هاس؟

  • Avatar

   آن دسته از داوطلباني كه در زمان انتخاب رشته علاقمندي خود را به رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه‌هاي فرهنگيان و تربيت دبير شهيد رجايي اعلام ننموده‌اند و واجد شرايط مي باشند در اين مرحله براي ﺷﺮﻛﺖ در ﮔﺰﻳﻨﺶ اﻳﻦ رﺷﺘﻪ ﻫﺎ، ﻻزم اﺳﺖ ﻗﺒﻞ از اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ اﻳﻨﺘﺮﻧﺘﻲ، ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﭘﺮداﺧﺖ ﻣﺒﻠﻎ 55.000 (پنجاه و پنج و ﻫـﺰار) رﻳـﺎل ﻣﻨﺤﺼـﺮاً ﺑﺼﻮرت اﻟﻜﺘﺮوﻧﻴﻜﻲ، از ﻃﺮﻳﻖ ﻛﺎرت‌ﻫﺎي ﺑﺎﻧﻜﻲ ﻋﻀﻮ ﺷﺒﻜﻪ ﺷﺘﺎب اﻗﺪام ﻧﻤﺎﻳﻨﺪ.

   6- در گزينش نهايي رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي منحصراً كساني به عنوان پذيرفته شده نهايي اعلام مي‌گردند كه برابر برنامه زماني، در مراحل فرآيند مصاحبه و يا ساير مراحل گزينش شركت نموده و صلاحيت عمومي و تخصصي آنان نيز مورد تأييد آموزش و پرورش قرار گرفته و همچنين حدنصاب نمره‌ علمي نهايي لازم را در مقايسه با ساير داوطلبان دركدرشته محل انتخابي كسب نمايند.

   7- شيوه پذيرش و گزينش در مرحله تكميل ظرفيت، همانند رشته‌هاي متمركز با شرايط خاص در آزمون سراسري سال 97 انجام خواهد شد.

   8- داوطلباني كه در فرايند تكميل ظرفيت، در رديف پذيرفته شدگان نهايي قرار بگيرند و متعاقب آن در رشته‌هاي نيمه‌متمركز دانشگاه فرهنگيان و دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي نيز قبول شوند، ملزم به ثبت‌نام و تحصيل در رشته نيمه متمركز بوده و قبولي متمركز آنان كان‌لم يكن تلقي خواهد شد.

 19. Avatar

  سلام و خسته نباشید.من ترازم 6930منطقه 3 بومی فارس هستم به نظر شما با توجه به اینکه30هزار نفر انتخاب رشته کرده اند دعوت به مصاحبه میشوم./ممنون از پاسخگوییتون./پسر

  • Avatar

   سلام

   البته بستگی به ظرفیت شهر شما هم داره

   انشالله که دعوت به مصاحبه میشید

 20. Avatar

  سلام ،وقت بخیر
  من مجاز به انتخاب رشته نشدم شهریور ماه،ولی الان که امتحان کردم ببینم میتونم انتخاب رشته کنم یا نه دیدم میتونم انتخاب رشته کنم و انتخاب رشته کردم؛من از سه شرط دانشگاه فرهنگیان دو شرط معدل لازم و سن رو دارم،اما ترازم کمتر از۶۵۰۰میباشد،آیا با توجه به اینکه تونستم انتخاب رشته کنم،امیدی به قبولی من هست؟با توجه به تعداد کم داوطلبان
  ممنون از پاسخ گویی شما

 21. Avatar

  سلام ،وقت بخیر
  من مجاز به انتخاب رشته نشدم شهریور ماه،ولی الان که امتحان کردم ببینم میتونم انتخاب رشته کنم یا نه دیدم میتونم انتخاب رشته کنم و انتخاب رشته کردم؛من از سه شرط دانشگاه فرهنگیان دو شرط معدل لازم و سن رو دارم،اما ترازم کمتر از۶۵۰۰میباشد،آیا با توجه به اینکه تونستم انتخاب رشته کنم،امیدی به قبولی من هست؟با توجه به تعداد کم داوطلبان
  ممنون از پاسخ گویی شما

 22. Avatar

  سلام به نظرتون با تراز 8036منطقه 2 به مصاحبه دعوت میشوم معدلمم 19.58است؟

 23. Avatar

  سلام تراز من 7600هست ومعدل کتبی دیپلم هم19/15هست به نظرتون به مصاحبه دعوت میشم

 24. Avatar

  سلام.من ترارم7600ومعدل دیپلمم19.14ومنطقه3 به نظرتون آموزش ابتدایی قبول میشم

  • Avatar

   سلام

   شما اول باید دعوت به مصاحبه بشید بعد….

   • Avatar

    سلام میبخشید با تراز ۶۲۰۰ مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان شدم ولی متاسفانه دعوت به مصاحبه نشدم، امکان داره در تکمیل ظرفیت دعوت به مصاحبه بشم؟؟

 25. Avatar

  سلام ببخشید بالاترین تراز برای دانشگاه فرهنگیان چه قدر است

  • Avatar

   سلام

   حداقل تراز باید 6500 باشد.

   طبیعتا هر چی تراز بالاتر باشد بهتره

 26. Avatar

  سلام شما گفتید ک شرط اصلی برای دعوت به مصاحبه تراز بالای ۶۵۰۰ هست اما من دیدم ک با تراز های کمتر مثلا ۶۱۰۰ دعوت به مصاحبه شدن واقعا احتمالش هست؟

 27. Avatar

  سلام..من خیلی دیدم که با ترازهای کمتر مثل ۶۳۰۰ دعوت به مصاحبه شدن واقعا همچین چیزی میشه؟

 28. Avatar

  باسلام .آیا بنده از منطقه ۳با تراز ۷۹۶۳ و معدل کتبی ۱۷/۵۶ دعوت به مصاحبه میشم .اتنخاب رشته مرداد ماه که دعوت نشدم ولی الان چی؟ در ضمن معدل رو از کجا میدونن چنده چون که تو ثبت نام اولیه ازما معدل دوره متوسطه نخواستن

 29. Avatar

  سلام خسته نباشید
  چقدر احتمال داره با تراز ۶۹۸۱ زبان و معدل ۱۹/۱۷ بومی تهران دعوت به مصاحبه بشم؟خواهش میکنم جواب بدید

 30. Avatar

  سلام خسته نباشید ،تورو بخدا جوابمون بدین،من رتبه در سهمیه 5درصدی 12000شده رشتم تجربی و معدل گلم 18شده تراز 7100است منطقه 3هستم تکمیل ظرفیت فرهنگیان شرکت کردم به منتظرتون چقدر احتمال داره دعوت به مصاحبه بشم ،چه تاریخی دعوت به مصاحبه میکنن

 31. Avatar

  سلام خسته نباشید ،تورو بخدا جوابمون بدین،من رتبه در سهمیه 5درصدی 12000شده رشتم تجربی و معدل کلم 18شده تراز 7100است منطقه 3هستم تکمیل ظرفیت فرهنگیان شرکت کردم به منتظرتون چقدر احتمال داره دعوت به مصاحبه بشم ،چه تاریخی دعوت به مصاحبه میکنن

 32. Avatar

  سلام.من ترازم 8900هست رشته تجربی دختر از استان خراسان رضوی {کاشمر}.ولی انتخاب رشته تو بار اولم دعوت به مصاحبه نشدم.آیا امکانش هست در تکمیل ظرفیت دعوت بشم

 33. Avatar

  سلام.با تراز6533زبان و 6800تجربی چقدر احتمال داره به مصاحبه دعوت بشم؟تو کارنامه سبز در رشته اموزش زبان انگلیسی با نفری ک قبول شده بود 3تا فاصله داشتم و با قبولی های تجربی هم اکثرا 8تا فاصله داشتم.بومی استان هرمزگان.خواهشا جواب بدین

 34. Avatar

  سلام خسته نباشید
  درسته که اسامی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت ششم آذر اعلام میشه ؟
  و اینکه من با تراز ۶۹۸۱ زبان بومی تهران چقدر شانس قبولی دارم؟
  خواهش میکنم جواب بدید

  • Avatar

   سلام

   هنوز زمان دقیق مشخص نشده

   احتمالا دعوت به مصاحبه خواهید شد.

 35. Avatar

  سلام.با تراز6800تجربی و 6533زبان چقدر احتمال داره به مصاحبه دعوت بشم؟در ضمن نفر 4ذخیره زبان بودم تو کارنامه سبز

 36. Avatar

  سلام.اگر تومرحله تکمیل ظرفیت برای مصاحبه قبول بشیم قبولی قبلیمون باطل میشه؟یا اگر مصاحبه روهم قبول بشیم قبولی قبلیمون باطل میشه

  • Avatar

   سلام

   یعنی شما الان دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هستید؟؟

   • Avatar

    نه دانشجوی دانشگاه دیگه ایم.میخام بدونم بعد قبولی درمصاحبه فرهنگیان قبولی فعلیم باطل میشه؟

 37. Avatar

  ببخشید خیلی از دویتام با تراز کمتر از ۶۵۰۰ دعوت به مصاحبه شدن..آیا امکانش هست؟ملاک اصلی برای دعوت به مصاحبه رتبه هست؟

 38. Avatar

  میخواستم بدونم ترازهای کمتر از ۶۵۰۰ توی کارنامه اولیه امکان داره بزنه مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان یا فقط تراز های بالای ۶۵۰۰ مجاز به انتخاب رشته هستن؟

 39. Avatar

  سلام خسته نباشید ببخشید با تراز 7600و معدل 19.15و منطقه 2 بومی اردبیل چه قدر احتمال داره به مصاحبه دعوت بشم

 40. Avatar

  سلام خسته نباشید اسامی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه و از کجا بدونیم

 41. Avatar

  سلام خسته نباشید اسامی معرفی شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان کی اعلام میشه و ازکجا بدونیم

 42. Avatar

  سلام خسته نباشین من رشته تجربی ام و نمره زیرگروه یکم۷۳۸۹شده ومنطقه۲شهرقم هستم بامعدل کتبی۱۷/۱۵میخواستم بدونم شانس قبولی رو درتکمیل ظرفیت دارم؟آخه انتخاب رشته شهریور رو قبول نشدم و حدود پنجاه شصت نفر باآخرین قبولی فاصله داشتم و شهرمن هم فقط هشت نفر رشته تجربی برای آموزش ابتدایی میخواد،امکانش هست تعدادنفرات بیشتری بگیره؟

 43. Avatar

  باسلام وخسته نباشید خدمت مشاورین محترم.من باتراز ۶۰۵۸ رشته انسانی ورتبه ۴۱۶۲ وسهمیه ۵درصد ومعدل ۱۵/۲۵وسن ۱۹ ایا احتمال داره که به مصاحبه دعوت بشم.چون برای دانشگاه فرهنگیان برام مجاز زده بود .باتشکرازراهنمایی عزیزان.

 44. Avatar

  سلام دختری از استان گلستانم با تراز 7200 تجربی منطقه 3 .شرط سن و معدل رو دارم.شهریورماه حتی به مصاحبه فرهنگیان دعوت نشدم.در کارنامه سبزم با آخرین نفر قبولی 200 تا فاصله دارم.بومی گرگان -گمیشان-بندرترکمن-بندرگز-کردکوی هستم .ظرفیت پذیرش تکمیل آموزش ابتدایی 10 تا خانم بومی میگیرن و 10 تا خانم غیر بومی (منظورم داخل استانی) میگیرن. اصلا شانس قبولی ندارم ن؟

 45. Avatar

  سلام ببخشید اون افرادی که قبلا در تابستان مصاحبه رفتن لازمه که دوباره مصاحبه بروند؟

 46. Avatar

  سلام،باتوجه به به اینکه ۳۰هزارنفر انتخاب رشته کردن و ۴۲۰۰نفر قبولی هست و هرشهر تعدادکمی پذیرش داره،و تراز های ۸۰۰۰و۷۰۰زیادی هست که تراز به ۶۵۰۰ها کمتر برسه ، اما چون خیلی ها توی مصاحبه رد میشن و شرایط رو ندارن(شهریور ۳۴هزارنفر مصاحبه دادن ولی ۱۲هزارنفر پذیرش داشتن درحالیکه ۱۷هزارنفر میخواستن و بقیه شرایط رو نداشتن، و اگر تراز زیر۶۵۰۰میبود همون اول سازمان سجنش غیرمجاز اعلام میکردپس توی مصاحبه رد شدن،احتمالش هست که با تراز کمتر از ۶۵۰۰ دعوت ب مصاحبه شد؟بالاخره مصاحبه رد شدن زیادی داره پس تعداد پذیرشو بیشتر بزنن تا توی مصاحبه معلوم بشه؟احتمالش هست؟؟؟؟

 47. Avatar

  سلام من دررشته تجربی شهر اصفهان بامعدل 15 وتراز 5800 وسهمیه 5درصدی برای مصاحبه دعوت شدم ومصاحبه هم عالی دادم .ولی زمان اعلام نتایج کارنامه سبزتوچندتا از شهرها نفر دوم یا سوم بودم برا تکمیل ظرفیت ا شرکت کردم احتمال قبولی هست به نظرتون؟؟

 48. Avatar

  سلام وقت بخیر من رتبه ام ۹۹۶ شده ولی ترازم ۶۰۰۰ شده امکانش هست تو تکمیل ظرفیت قبول شم ؟؟؟؟
  ممنون میشم هر چه زود تر پاسخ بدین

 49. Avatar

  سلام خسته نباشین هنوز زمان اعلام نتایج مشخص نشده؟
  چجوری یهویی از دو هزارنفرثبت نامی شدن سیو یک هزار نفر ینی اونایی که نمره کمتراز۶۵۰۰داشتن هم تونستن ثبت نام کنن؟

 50. Avatar

  سلام.من ترازم 8900هست رشته تجربی دختر از استان خراسان رضوی {کاشمر}.ولی انتخاب رشته تو بار اولم دعوت به مصاحبه نشدم.آیا امکانش هست در تکمیل ظرفیت دعوت بشم وبا توجه به اینکه شهرمون 2تا اموزش بتدایی می خواد و کل استان 51 نفر ومن همه جا رو زدم

 51. Avatar

  سلام پسری از استان خراسان رضوی هستم با تراز 7262 تجربی منطقه سه.شهریور مصاحبه رفتم و با اخرین نفر قبول شده 5نفر فاصله داشتم در مرحله تکمیل ظرفیت هم منطقه ی ما 4 نفر میگیره.به نظر شما شانس بنده در قبولی چقدر هست؟در ضمن تمام شرایط فرهنگیان رو هم دام

 52. Avatar

  سلام خسته نباشید دقیقا چه زمانی نتایج اعلام میشه

 53. Avatar

  سلام فردا نتایج رو از کجا بدونیم

 54. Avatar

  سلام درسایت سازمان سنجش اسامی رو کجا مینویسن

 55. Avatar

  سلام خسته نباشین من خودم الان دارم اموزش ریاضی میخونم تو فرهنگیان ولی کی از دوستام داره ابتدایی میخونه بعدش اونم انتخاب رشته کرده و بیری ریاضی رو زده و واس مصاحبه هم پذیرفته شده..الان تکلیفش چیه میتونه بیاد دانشگاه ما و دبیری بخونه یا چون تو فرهنگیانه دیگ نمیشه تغیر رشته بده؟

 56. Avatar

  با سلام لطفا جواب بدین اگه کسی‌مصاحبه‌تخصصی‌راخیلی‌افتضاح
  داده‌باشه‌امامصاحبه‌عقیدتی‌راعالی.
  ایا‌باکارت.ایثارگری‌میتونه‌کاهش‌نمره‌راجبران‌کنه
  چراواسه‌من‌تحقیقات‌نیومدند‌یعنی‌نمره‌ام‌کم‌بوده؟
  کارتبسیج‌عادی(8ماه) راالان‌ببرم‌فایده‌داره‌

  • Avatar

   سلام نگران نباشید همه چی بستگی به رقبای شما ونمره شما داره که جمع بندی میشه بامصاحبه.با گزینش استانتون برای بسیج تون تماس بگیرید.شماره هادرسایت سنجش هست.

 57. Avatar

  سلام .بنده دعوت به مصاحبه شدم وحتی نمره مصاحبه هم عالی بود .الان جوابا اومده نوشته مردود .چجوری اعتراض کنم تا مشکل رو حل کنن .ودرضمن اصلا امیدی هست که دوباره قبولشم

  • Avatar

   سلام.گزينش رشته‌هاي تحصيلي پرديسهاي دانشگاه فرهنگيان در مرحله تكميل ظرفيت از بين داوطلباني كه در مراحل مصاحبه و ساير مراحل گزينش شركت نموده‌اند و از سوي ارگان مربوط تاييد شده اند با در نظر داشتن نمره علمي در زير گروه رشته مذكور بررسي انجام شده است. لذا اسامي داوطلباني كه به عنوان پذيرفته‌شده نهايي اعلام نشده است، يا مردود مراحل مصاحبه و ساير مراحل گزينش بودند و يا در گزينش نهايي در مقايسه با ساير پذيرفته‌شدگان مردود علمي شناخته شده اند.

   داوطلبان گرامي مي‌توانند سوالات خود را درخصوص موضوعات فوق حداكثر تا تاريخ 97/10/19 از سيستم پاسخگويي اينترنتي مندرج در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان ارسال نموده و يا با شماره‌ تلفن 42163 (پيش شماره 021) تماس حاصل نمايند و از مراجعه حضوري خودداري گردد.از طریق سازمان سنجش پیگیری کنید

 58. Avatar

  درود من مدرک دیپلم راگم کردم ایا برای ثبت نام غیر حضوری فرهنگیان لازمه؟
  برای ثبتنام حضوری اگر فقط کارنامه سوم دبیرستان ببرم کافیه
  یا مدرک دیپلم هم اجباریه؟؟؟؟
  چه کنم؟ مدرک ویاالمثنی به این زودی حاضر نمیشه.

  • Avatar

   به اطلاعیه مدارک ثبت نام دانشگاه درسایت وبا مسئول اموزش دانشگاه سوال وپیگیری کنید.درخواست دیپلم المثنی به اموزش وپرورش ارائه دهید.

 59. Avatar

  سلام من تکمیل ظرفیت پردیس نسیبه تهران اموزش ابتدایی قبول شدم دانشگاه گفته اگه تعدادبچهای کلاس به ۲۰ نفر نرسه کلاس تشکیل
  نمیده وما به پردیس های دیگر کشور می فرسته.
  من در دفترچه انخاب رشته دیدم که از سه رشته نظری ۲۴ نفر اموزش ابتدایی پردیس نسیبه تهران میخوان .ایا ممکنه با این اوصاف بازهم
  دانشگاه ما را به پردیس شهرهای دیگر بفرستد؟؟؟
  ممنون.

  • Avatar

   سلام.براساس انچه درشرایط اختصاصی این دانشگاه هست بله.) محل تحصيل پذيرفته شدگان پس از ثبت نام قطعي، توسط پرديس ها
   براساس جدول ذيل (جدول شماره 1) در واحدهاي تابعه (مراكز آموزش عالي) سطح استان تعيين خواهد شد. تبصره 1: كلاس هايي كه به حدنصاب لازم (حداقل 20 نفر ) براي
   تشكيل در پرديس محل قبولي نرسد، سازمان مركزي دانشگاه فرهنگيان به تشخيص خود نسبت به جابجايي پذيرفته شدگان در سطح پرديس هاي كشور اقدام خواهد نمود.
   پذيرفته شدگان حق هيچگونه اعتراضي را نخواهند داشت در غير اين صورت قبولي آنان کان لم يكن »تلقي خواهد شد. ولی احتمال این افرادبرای ثبت نام مراجعه می کنن خوبه چون مرحله تکمیل ظرفیت بوده.بادانشگاه درارتباط وپیگیرباشید.

 60. Avatar

  تو تکمیل ظرفیت هم تراز باید بالای ۶۵۰۰باشه؟امسال ۹۸رشته زبانم میگیرن؟

 61. Avatar

  سلام من اگر مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان نشدم می تونم در تکمیل ظرفیت شرکت کنم

 62. Avatar

  سلام
  این حرفی که می زنم عین حقیقته و خیلی ها اینو نمی دونن .
  در تکمیل ظرفیت چه “مجاز” چه “غیر مجاز” و حتی اون هایی که تو کنکور شرکت نکردند قطعا می تونند انتخاب رشته کنند. پس برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت مجاز بودن و رتبه ملاک نیست .این افراد به مصاحبه دعوت می شن فقط شانس شون توی قبولی کمتره ولی اگه نتیجه مصاحبه شون نسبت به بقیه بهتر باشه می شه جبران کرد.
  من خودم کسی رو دیدم با رتبه ۲۱ هزار که فرهنگیان هم غیر مجاز شده با تکمیل ظرفیت وارد دانشگاه فرهنگیان شده پس امیدتون رو از دست ندید.
  ما رو هم دعا کنید امسال بریم فرهنگیان.

 63. Avatar

  سلام من امسال مجاز به انتخاب رشته در فرهنگیان نشدم امکان داره در تکمیل ظرفیت دعوت بشم

  • Avatar

   سلام درسال گذشته این اتفاق افتاده مسال هنوز مشخص نیست که تکیل ظرفیت میگیره یانه

 64. Avatar

  سلام چرا بنده با تراز ۵۷۰۰مجاز به انتخاب رشته شودم بنده دارایه سهمیه ایثار گری هستم ۵درصد ایا امید هست تکمیل ظرفیت قبول شم اگر نیست خوب چرا مجاز زدند

 65. Avatar

  سلام ببخشید میخاستم بدونم امسال تکمیل ظرفیت میگیرن برا فرهنگیان؟من ترازم ۶۹۰۰ اومد ولی دعوت نشدم شانسی دارم تو تکمیل ظرفیت؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم هنوز مشخص نیست .احتمال داره

  • Avatar

   سلام دوست محترم هنوز چیزی مشخص نیست ولی درسالهای گذشته تکمیل ظرفیت بوده

 66. Avatar

  سلام ببخشید من با تراز6750 با معدل کل 19.03 و معدل کتبی 15.50 امکانش هست تو تکمیل ظرفیت قبول شم؟

 67. Avatar

  سلام من رشته ریاضی منطقه یکم.رتبم با سهمیه 5 درصد شده 4429 و ترازم 5900 هست و مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان و شهید رجایی شدم.اما به مصاحبه دعوت نشدم با اینکه اموزش ابتدایی و کودکان استثنایی هم زده بودم .می خواستم ببینم احتمالش هست که بتونم تو تکمیل ظرفیت وارد دانشگاه بشم؟

 68. Avatar

  سلام من ترازم 7145و رتبم 12854 انسانی منطقه 3 بوده ولی متاسفانه دعوت به مصاحبه نشدم اگه امسالم تکمیل ظریف داشته باشه امکانش هست برای گزینش دعوتم کنند

 69. Avatar

  من با رتبه ی 11هزار دعوت نشدم ولی دوستم با رتبه ی 13هزار دعوت به گزینش شده میخواستم بپرسم چجوری یه نفر رو انتخاب میکنن من که همه ی شرایط رو داشتم ترازمم از دوستم بیشتر بود و رتبمم کمتر بود ولی انتخاب نشدم دوستم انتخاب شده

  • Avatar

   سلام دوست محترم احتمالا شما درانتخابهای قبلی قبول شدید

 70. Avatar

  ببخشید شما میدونید ظرفیت پذیرش دانشگاه فرهنگیان امسال چند هزار نفره یعنی چند نفر رو از افراد کنکوری انتخاب میکنه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم از گروه ریاضی3376تجربی5283علوم انسانی14729هنر420زبان750

 71. Avatar

  سلام بار دومه کنکور ميدم در حال حاضر ترازم 7600 رتبم 7505 رشته ي انساني سهميه ي منطقه 2 استان قزوين متاسفانه ب مصاحبه دعوت نشدم اگه حسابداري بخونم ميشه باز تکميل ظرفيت دعوتم کنن؟ يا ن تا اذر دانشگاه دولتي نبايد برم؟

 72. Avatar

  سلام. من رتبه 5500 و تراز 6200 انسانی با سهمیه پنج درصد ایثارگران مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان شدم ولی بزا مصاحبه دعووت نشدم.. تو تکمیل ظرفیت میتونم شرکت کنم؟

 73. Avatar

  ببخشید میشه الان که جواب دانشگاه فرهنگیان اومده کسایی که دعوت به مصاحبه نشدن اعتراض بدم؟ اگه اعتراض بدن امکان بررسی هست؟ چون خیلیاا رتبه ی بالاتری داشتن دعوت شدن ولی من متاسفانه دعوت نشدم.

  • Avatar

   سلام دوست محترم سازمان سنجش اعلام کرده که دراین مرحله اعتراضی بررسی نمیشه وبعداز اعلام نتایج باتوجه به کارنامه سبز از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش شما می تواند اعتراض تون ثبت کنید

 74. Avatar

  سلام ببخشید معدل کل تاثیری در قبولی فرهنگیان دارع یا فقط معدل کتبی؟

 75. Avatar

  سلام.خسته نباشید.خواهر من انسانی منطقه ۲ با رتبه ۳۴۰۰ برای مصاحبه فرهنگیان دعوت نشده بود.امکان داره امسال طی تکمیل ظرفیت قبول بشه؟

 76. Avatar

  سلام آیا با رتبه ی 5000 و تراز 6320میشه از تکمیل ظرفیت قبول شد چون تو انتخاب رشته مردود شدم

 77. Avatar

  سلام.من فرهنگ یان با تراز ۷۵۰۰ مجاز شدم اما برای مصاحبه انتخاب نشدم و اسمم تو لیست نبود.سایت سنجش خواستم انتقاد بنویسم با اینکه ۲۴ ساعت شده رمز عبور رو نمیدن .چیکار کنم که صدام بهشون برسه.
  خواهش میکنم راهنمایی کنین
  میتونم تکمیل ظرفیت برم؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم رمز به ایمیلتون بلافاصله میادبارمز عبور وکاربری می تونید واردبشید.تکمیل ظرفیت می تونید شرکت کنید با کارنامه سبز هم می تونید اعتراض بزنید

   • Avatar

    یعنی صبر کنم تا کارنامه سبز بیاد بعد اعتراض بزنم؟دیر نمیشه

    • Avatar

     سلام دوست محترم شما الان هم می تونید اعتراض ثبت کنید ولی مهم رسیدگی سازمان سنجش می باشد. اطلاعیه زمان اعلام نتایج خاص این موضوع بیان شده است ثبت نمایید

 78. Avatar

  سلام سال پيش دعوت ب مصاحبه شدم ولي رد شدم تو تکميل ظرفيتش ديگه شرکت نکردم و امسال ترازم 7600 رتبم 7500 استان قزوين منطقه 2 چقد احتمال داره تکميل ظرفيت دعوت شم؟ مصاحبه دعوت نشدم

 79. Avatar

  الان میشه برای تکمیل ظرفیت ثبت نام کرد یا باید منتظر بود؟ ۱۰۰ درصد برای مصاحبه دعوت میشم؟ کی هست؟

 80. Avatar

  سلام ممنون میشم به سوالم جواب بدین من از دانش آموزان منطقه ۳سیستان و بلوچستان هستم در رشته انسانی با تراز ۶۲۲۱ که متسفانه مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان نشدم میخواستم بدونم جز تکمیل ظرفیت امکان داره باشم

 81. Avatar

  سلام دوست محترم بله شانس دارید پیگیراخبار باشید

 82. Avatar

  سلام وقتتون بخیر
  من رشته تجربی سهمیه ۵ درصد با تراز ۶۴۹۹😭 مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان شدم اما دعوت نشدم
  تکمیل ظرفیت به نظرتون دعوت میشم؟ و اینکه برای تکمیل ظرفیت هم باید ثبت نام کنیم؟؟
  باتشکر

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس دارید بله باید انتخاب رشته جداگانه دارد

 83. Avatar

  سلام رشته تجربی سهمیه ۵ درصد تراز ۶۴۹۹😢 مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان شدم اما برای مصاحبه دعوت نشدم ایا تکمیل ظرفیت امید هست؟؟؟

 84. Avatar

  سلام ووقت بخیر.من انسانی منطقه3ام وترازم8950 و1400منطقه3ام.ا
  ولویت27زده بودم دعوت نشدم.چقدربراتکمیل ظرفیت فرهنگیان شانس دارم؟؟؟

 85. Avatar

  سلخسته نباشید من رتبه ام 1000انسانی دعوت ب مصاحبه ام شدم و برای مصاحبه ام رفتم ولی با در نظر گرفتن احتمالات اگه قبول نشم میتونم دوباره برای تکمیل ظرفیت اقدام کنم؟ و شانس قبولی دارم ؟ و من رشته راهنمایی مشاوره رو توس انتخاب هام زدم و برای مصاحبه رفتم ایا برای تکمیل ظرفیت کد این رشته هم قرار میگیره یا صرفا رشته های دیگر؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس قبولی دارید. اگه قبول نشوید بله

 86. Avatar

  سلام وقت بخیر.بعضی سایتااعلام کردن امسال تمیل ظرفیت فرهنگیان داریم.درسته آیا؟قطعی شد؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم بله امکانش وجوددارع ولی استان به استان متفاوته یعنی ممکنه استانی هم نداشته باشد

 87. Avatar

  سلام اگر کسی در دانشگاه فرهنگیان غیر مجاز شده باشد می تواند در تکمیل ظرفیت شرکت کند ایا هر کس در تکمیل ظرفیت شرکت کند دعوت به مصاحبه میشود

 88. Avatar

  سلام – من به مصاحبه حضوری دانشگاه فرهنگیان دعوت شدم اما با توجه به رتبه 13900 منطقه 2 رشته جغرافیا دانشگاه ارومیه روزانه قبول شدم و اسمم برای فرهنگیان اعلام نشد. آیا با این وضع مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت فرهنگیان که گویا در آبان یا آذر ماه سال 98 اعلام خواهد شد می باشم؟ با تشکر

 89. Avatar

  ضمن تشکر از پاسخ شما با رتبه 13900 منطقه 2 انسانی و تراز 6870 و با اشاره به اینکه امیدواری زیادی در مصاحبه انجام شده فرهنگیان دارم در تکمیل ظرفیت تا چه حد میشه از قبولی مطمئن بود؟ با تشکر

 90. Avatar

  سلام خسته نباشید . من امسال با تراز ۴۰۰۰ برا مصاحبه ی دانشگاه رجایی دعوت شدم اما توی مصاحبه رد شدم . سوال من اینه که توی آذر ماه که دانشگاه تکمیل ظرفیت میکنه اونا خودشون اسامی رو دعوت میکنن یا در مرحله تکمیل ظرفیت هم باید ثبت نام کنیم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم ابتدا شما باتوجه به کارنامه سبز ببیند که درمصاحبه ردشده اید یا براساس نمره رد شده ایدبعد می تونید اعتراض بزنید.در تکمیل ظرفیت شما دوباره انتخاب رشته می کنید وبعد دعوت به مصاحبه می شید

   • Avatar

    سلام اگر نمره علمی مشکل داشته باشه هنوز شانسی برای قبولی وجود داره؟ لطفا جواب بدید

 91. Avatar

  سلام خسته نباشید، من با رتبه 4000 منطقه سه دعوت به مصاحبه نشدم اما دوستم با 6200 منطقه دو به مصاحبه دعوت شد،هر دومون ریاضی فیزیکیم، انتخاب رشتمم درست بود
  چرا من که رتبم بهتر بود قبول نشدم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما می تونید از طریق کارنامه سبز اعتراض رو در سایت سازمان سنجش داشته باشید. همچنین شانس برای تکمیل ظرفیت هم دارید

 92. Avatar

  الان کارنامه سبزو میتونیم ببینیم؟ و کجا میتونم ببینم؟ لطفا راهنمایی کنید
  آخه سازمان سنجش گفته بود که هیچ اعتراضی در مورد معرفی نشدن قبول نمیکنن منم بخاطر همین اعتراض نزدم، ممنون میشم کمکم کنید

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما الان حق اعتراض دارید وازطریق سایت سازمان سنجش انجام دهید .کارنامه سبز 28شهریور درسایت قرارمی گیرد شما می توانید باتوجه به توضیحات کارنامه سبز از دلیلی که سازمان سنجش شما رو به مصاحبه دعوت نکرد اگاه شوید وباتوجه به ان اعتراض کنید

 93. Avatar

  سلام من امسال وارد دانشگاه ملی میشم ایا ترم اول میتونم برای دانشگاه ملی شهر خودم انتقالی بگیرم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم انتقالی برای فرهنگیان ممنوع می باشد مگر درموارد خاص

 94. Avatar

  خواهر من رتبش 7505هس و ترازشم 7634 هس ایا شانس قبولی در تکمیل ظرفیت رو داره؟؟؟ اخه دوستاش ک رتبه و ترازشون بیشتر از این بود برا ورودی مهر قبول شدن ولی خواهر من نه

  • Avatar

   سلام دوست محترم بله شانس دارن وشما می توانید باتوجه کارنامه سبز به عدم دعوت به مصاحبه ایشون اعتراض نمایید

   • Avatar

    سلام
    ببخشید کارنانه سبز اومد فاصله رتبه با اخرین رتبه قبولی 17 نفره تو بعضی رشته ها(دانشگاه فرهنگیان) ایا شانسی برا تکمیل ظرفیت هس برا استان اذربایجان شرقی منطقه 2

    • Avatar

     سلام دوست محترم کارنامه سبز ربطی به تکمیل ظرفیت نداره باید دید ظرفیت خالی دانشگاه فرهنگیانتون داره یانه

 95. Avatar

  سلام خسته نباشین
  ببخشید من رتبم. 8هزار هس ترازمم بیشتر از 6500 هسو از منتطقه 2 نمره های نهاییمم متوسط بود. برا مصاحبه فرهنگیان دعوت شده بودم ولی نمیدونم چرا قبول نشدم ولی دوستم ک رتبه و ترازش خیلی بیشتر از منه موفق شده و اسمش تو لیست قبولی ها بود و از مهر میره دانشگاه فرهنگی . میخاستم بدونم اگه اعتراض بدم نتیجه میده احتمال این هس ک مشکل حل بشه و ورودی مهر بشم برا فرهنگیان. و اگه قبول نشد تو تکمیل ظرفیت شانسم چقدره واس فرهنگیان استان اذربایجان شرقی اصلا واس تکمیل ظرفیت تقریبا تا رتبه چن برمیدارن
  ممنون از زحماتتون

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما باتوجه به کارنامه نهایی که28شهریور میاد متوجه میشید که دلیل قبول نشدنتون میشید ومی تونید از طریق سازمان سنجش اعتراض بزنید وهمچنین به هسته گزینش استان هم اعتراض کنید. علاوه براین شانستون رو برای تکمیل ظرفیت هم امتحان کنید

 96. Avatar

  سلام .نتایج پیراپزشکی ارتش اومده یا باید منتظر باشیم؟

 97. Avatar

  سلام
  آیابا تراز ۶۶۰۰تجربی منطقه دو استان اصفهان در تکمیل ظرفیت دعوت به مصاحبه میشم؟؟فرهنگیان مجازم و همه شرایط رو دارم

  • Avatar

   سلام دوست محترم شانس دارید برای رشته اموزش ابتدایی

 98. Avatar

  ممنون از پاسخگویی شما
  ولی میگن رشته تجربی تراز کمتر از ۷۰۰۰ اگ مصاحبه هم دعوت بشیم در آخر پذیرفته نمیشیم..

 99. Avatar

  سلام خسته نباشین
  من رتبم 7650بود از منطقه 2رشته انسانی و ترازمم از 6500بیشتره میخاستم بدونم شانسی برا تکمیل ظرفیت فرهنگیان دارم؟درضمن با اخرین قبولی های ورودی مهر 17 نفر فاصله داشتم ایا شانسی دارم

 100. Avatar

  سلام من میخواستم بدونم آیا با اینکه تو مصاحبه فرهنگیان رد دوباره برای تکمیل ظرفیت دعوت به مصاحبه میشم رتبه من 8116و تلاطم 7500و منطقه 3هستم ممنون

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما الان هم اگه باتوجه به کد های کارنامه سبز درمرحله مصاحبه ردشدید می توانید به هسته گزینش اعتراض بزنید .برای تکمیل ظرفیت هم بله

 101. Avatar

  سلام اگر کسی تراز ۶۵۰۰۰ کمتر باشه یعنی مثلا ۴۰۰۰ مجاز هم نشده بوده برای فرهنگیان ایا می تونه تکمیل ظرفیت میتونه ثبت نام کنه و حتما دعوت میشه

  • Avatar

   سلام بلهدرسالهای گذشته مواردی بوده ولی درکل شانس کمه

 102. Avatar

  سلام،من برای مصاحبه دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شدم ولی در کارنامه سبز مردود شدم اگر در مصاحبه قبول شده باشم برای تکمیل ظرفیت بازم باید مصاحبه برم؟

 103. Avatar

  سلام
  قسمت نتیجه کارنامه سبز من خالیه معنیش چیه؟برای مصاحبه فرهنگیان قبول شده بودم اما مردود شدم

  • Avatar

   سلام دوست محترم هر عددی درمقابل کدرشته معنی داره دربالا کارنامه سبز توضیح هست

 104. Avatar

  سلام.دوست من بارتبه ۲۰۳ فرهنگیان ابتدایی قبول شده ولی دوست داره اولیت های بعدی رو بره.امکانش هست که به جای ابتدایی روانشناسی تهران قبول بشه؟ میشه الان درخواست بده؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم تغییر اولویت روباید از طریق سازمان سنجش ودانشگاه مقصد پیگیری نمایید

 105. Avatar

  سلام ترخدا جواب منم بدین.من رتبم انسانی منطقه دو شد دوهزار و کل انتخابام فرهنگیان بود و قبول نشدم نمره مصاحبمم ۹۶شد و گزینشم رد نشدم ولی مردود شدم حالا مطمئنم ی دختری توهمین منطقه دو با رتبه سه هزار ابتدایی قبول شده خوااااهش میکنیم بگین من چیکارباید بکنم و مشکل ازچیه

 106. Avatar

  سلام
  این حقیقت داره که میگن امسال دانشگاه فرهنگیان ظرفیت خالی نداره و تکمیل ظرفیت برگزار نمیشه؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم هرساله این صحبت ها بوده باید دیدچه تعدادظرفیت خالی می مونه.پیگیراخبارباشید

 107. Avatar

  سلام من با تراز ۶۵۹۶ زبان و معدل 18.29 به مصاحبه دعوت میشم

 108. Avatar

  سلام میگم تکمیل ظرفیت فرهنگیان نیست پس تکلیف کد 7ها چی میشه

  • Avatar

   سلام دوست محترم قضیه این کدها جدا از تکمیل ظرفیت هست

 109. Avatar

  پس کد 7ها چیکار کنن امیدی نیست ممنون

  • Avatar

   سلام دوست محترم این کد یعنی شما بریدهسته گزینش استان تون اعتراض تون ثبت کنید چون نشون می دهد که شما در گزینش رد شدید

 110. Avatar

  سلام اگه بخاطر رتبه تو دانشگاه فرهنگیان رد بشیم ایا کارنامه سبز کد میخوره؟

 111. Avatar

  من اعتراض یه 2هفته ای هست زدم اما خبری نیست

 112. Avatar

  سلام اگه بخاطر تراز علمی رد بشیم بازم کارنامه سبزکدمیخوره؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم عددکد متفاوت میشه. بهتر با مشاوران در ارتباط باشید

 113. Avatar

  سلام ترخدا جواب بدین من موقع انتخاب رشته همش فرهنگیان زدم نمره مصاحبه و گزینشمم چون اشناداشتیم فهمیدم ۹۶ شد ولی جواب ک اومد دیدم زد مردود و تو کارنامه سبزم هیچ کدی نزده میشه بگین علت مردودیم چیه

  • Avatar

   سلام دوست محترم یعنی افرادی با رتبه وتراز بهتر ازشما بودن وقبول شدن.

 114. Avatar

  سلام من میخواستم بدونم که تکلیف نظام قدیما در کنکور 99چیست آیا دو نوع کنکور داریم یا نه

  • Avatar

   سلام دوست محترم براساس اخرین اخبار دونوع کنکوربرگزارمی شود

 115. Avatar

  از کجا مطمئن بشم آخه میخوام بخونم ممنون

  • Avatar

   سلام دوست محترم لطفا سوالتون روکامل بیان نمایید

 116. Avatar

  من میخوام مطمئن بشم که دو نوع کنکور داریم یا نه آخه میخوام بخونم

  • Avatar

   سلام دوست محترم تا به این لحظه امسال دونوع سوال مطرح وافرادحق انتخاب نظام اموزشی خود روبرای ازمون دارند

 117. Avatar

  من از هرکی می پرسم یه چیز میگه من فکرم مشغوتوروخدا اگه مطمئن هستید بگید دو نوع کنکور داریم یا نه

 118. Avatar

  سلام من که سال 98کنکور دادم الان نظام قدیم کنکور بدم یعنی کتابای خدم که دهم چاپ95ویازدهم چاپ96ودوازدهم چاپ 97را بخونم این میشه نظام قدیم کنکور 99

  • Avatar

   سلام دوست محترم نظام قدیم میشه نظامی که دیپلم وپیش دانشگاهی هست. نظام جدیدپایه دهم یازدهم وداوزدهم می باشدشما برای مشاوره بهتر ه بامشاوران مرکز درارتباط باشید

 119. Avatar

  پس تکلیف دوازدهمی پارسالی چی میشه اخ کتابا تغییر کردن و اگه کتابا خودمون یعنی دوازدهم 98را بخونم میتونم کنکور بیارم

  • Avatar

   سلام دوست محترم برای مشاوره دقیق تر بامشاوران ما درارتباط باشید

 120. Avatar

  سلام روز بخیر من امسال با تراز 7600 تجربی دعوت ب مصاحبه شدم وهمه مراحل رو خیلی خوب پشت سر گذاشتم و امتیاز نخبگان هم داشتم و چن تا مقام دیگ ولی متاسفانه برای دبیری 2 نفر فاصله داشتم چیز دیگ ای انتخاب رشته نکردم امیدوار بودم ب تکمیل ظرفیت که میگن امکان برگزار شدنش کمه یعنی الان برگزار میشه یا ن؟چون گفتن که از 24 هزار نفر 23 هزار و 392 نفر ثبت نام کردن

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما بهترهست خودتون برای کنکورسال بعد اماده کنید.اگه تکمیل ظرفیت بیادشرکت واگه نیاد شما چیزی رو از دست ندادیدوامادگی روبرای سال بعد دارید.تراز بالایی 8500برای سال اینده خیلی خوبه

 121. Avatar

  سلام ایا در تکمیل ظرفیت همه به مصاحبه دعوت میشوند شاید کسی درازش کم اما مصاحبه قوی داشته باشد

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما دوباره انتخاب رشته می کنید باتوجه به ترازها به مصاحبه دعوت میشید

 122. Avatar

  سلام من ترازم۸۹۰۰انسانی هست.دعوت به مصاحبه شدم ولی در نهایت مردود شدم.مصاحبه هم مشکلی نداشتم.میخوام بدونم ایا درسته تکمیل ظرفیت نیست؟من خیییلی واسم مهمه همه امیدم به تکمیل ظرفیته ینی امیدی نیست؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما بهتره برای کنکورسال بعد خودتون اماده کنید که چیزی رو از دست ندید واگه تکمیل ظرفیت باشه شرکت داشته باشید

   • Avatar

    سلام تراز ۸۵۰۰ رشته انسانی منطقه ۳ تهران چه رتبه ای میشه؟ممنون میشم زودتر جواب بدین

    • Avatar

     سلام دوست محترم برای همه رشته شانس دارید به ویژه اموزش ابتدایی وتربیت بدنی

 123. Avatar

  سلام امسال فرهنگیان اصلا تکمیل ظرفیت برگزار نمیکنه برای بهمن

  • Avatar

   سلام دوست محترم احتمال تکمیل ظرفیت کم هست ولی پیگیراخبار باشید.

 124. Avatar

  سلام من کنکور۹۸روزانه قبول شدم ورفتم ثبت نام کردم ولی چون دوست نداشتم به سازمان سنجش درخواست رفع محرومیت دادم و الان که۷آذره هنوزجوابی نیومده من چی کارکنم؟خیلی دیرشد

  • Avatar

   سلام دوست محترم ازطریق تلفنهای سازمان سنجش پیگیربشید

 125. Avatar

  سلامتکمیل ظرفیت کی هس

  • Avatar

   سلام دوست محترم تا به این لحظه گفته شده تکمیل ظرفیت ندارن.باز پیگیراخبارباشیدولی برای کنکورسال اینده خودتون اماده کنید

 126. Avatar

  آخه به شماره ی سنجش زنگ میزنم جواب نمیدن.به نظرتون چی کاربایدکرد؟

  • Avatar

   دوست محترم احتمال تکیل ظرفیت خیلی کم هست چون خود دانشگاه فرهنگیان اعلام کرده که جذب شون خوب بود.پس بهتره برای کنکورسال اینده خودتون اماده کنید

 127. Avatar

  یه سوال دیگه احتمال اینکه موافقت کنن چقدره؟اگرانتخاب رشتت اشتباه نباشه ولی الان پشیمون شده باشی که چرااصلاانتخاب رشته کردی؟

 128. Avatar

  منظورم اینه که بادرخواست رفع محرومیت ازکنکورموافقت میکنن اگراشتباهی درانتخاب رشته رخ نداده باشه و۷۰تاکدانتخاب رشته زده باشی؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما باید از سیستم پاسخگویی سازمان سنجش درخواست دهید اگه جواب ندادن .زنگ بزنیداگه پاسخ نگرفتی حضوری بیادتهران.چون لینک مخصوص رفع محرومیت برداشته شده ولی باز شانس دارید بستگی به دلایلی که بیان می کنید

   • Avatar

    سلام اگرازدانشگاه روزانه انصراف بدیم چقدرطول میکشه این روندانصراف دادن؟واینکه جواب رفع محرومیت کی میادآخه؟برای کسی اومده؟

    • Avatar

     سلام دوست محترم بستگی به دانشگاه داره .برای برخی جواب امده ازطریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش پیگیرباشید یاباشماره تماسهااین سازمان تماس بگیرید

 129. Avatar

  ببخشیدمیشه بگیدچنددرصدداوطلب هاپاسخ رفع محرومیتشون اومده؟

 130. Avatar

  سلام ببخشیداین سوال رومیپرسم شمامطمئن هستیدکه۵۰درصدپاسخ رفع محرومیتشون اومده؟آخه من ازهرکس میپرسم حتی اونایی که زودبه سنجش درخواست داده بودن گفتن‌نیومده

  • Avatar

   سلام دوست محترم خدمتون عرض کردم بهترباسازمان سنجش مکاتبه کنید که تکلیفتون سریعترمشخص بشه

 131. Avatar

  سلام لطفااگه کسی جواب رفع محرومیت ازکنکورروگرفته بگه واینکه چه جوابی بهش دادن.

  • Avatar

   سلام دوست محترم بهتره از طریق سازمان سنجش پیگیرباشید

 132. Avatar

  سلام ببخشیدبادرخواست رفع محرومیتم موافقت نشده چجوری میتونم دوباره درخواست بدم؟آیاموافقت میکنن؟آخه نوشته زمان ثبت درخواست به پایان رسیده…

  • Avatar

   سلام دوست محترم بهتر مستنداتون حضوری یا به ادرس سازمان سنجش بفرستید

 133. Avatar

  با سلام
  من ترازم ۷۳۰۰ شد ولی تو انتخاب رشته فرهنگیان را انتخاب نکرده بودم آیا الان تو تکمیل ظرفیت می تونم انتخاب کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.ر

  • Avatar

   سلام دوست محترم بله اگه جزمواردزیرنباشید اطلاعیه سازمان سنجش کامل مطالعه نمایید-پذيرفته‌شدگان آزمون سراسري در هريك از كد رشته‌هاي تحصيلي داراي بورسيه و يا شرايط خاص كه به دستگاه‌هاي اجرايي تعهد خدمت دارند و همچنين پذيرفته‌شدگان رشته‌هاي تحصيلي دانشگاه‌هاي فرهنگيان و تربيت دبير شهيد رجايي كه متعهد خدمت وزارت آموزش و پرورش هستند مجاز ثبت‌نام و شركت در گزينش رشته‌هاي تحصيلي اين مرحله از تكميل ظرفيت نمي‌باشند.
   -داوطلباني كه قبلاً دريكي از كد رشته محل‌هاي دانشگاه‌ فرهنگيان و يا دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي به آموزش و پرورش معرفي شده‌اند ولي به علت موارد (پزشكي، معدل و سن) واجد شرايط نبودند. مجاز به ثبت‌نام و شركت در مرحله (تكميل ظرفيت) نمي‌باشند. از اين گروه از داوطلبان درشهريورماه سال جاري به علت نداشتن شرايط، مصاحبه اختصاصي بعمل نيامده است.

 134. Avatar

  سلام. فقط داوطلبان بومی میتونن ثبت نام کنن؟؟

 135. Avatar

  سلام ببخشید میخاستم بدونم خراسان رضوی هم جزو تکمیل ظرفیت هس برا فرهنگیان لطفا جواب بدیید

  • Avatar

   سلام دوست محترم تکمیل ظرفیت در پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگيان استانهاي ايلام، البرز، بوشهر، تهران، سيستان و بلوچستان و خورستان، مقرر گردید تكميل‌ ظرفيت در برخي كدرشته محل‌هاي مربوط به استان‌هاي مذکور براي تحصيل در پرديس‌هاي دانشگاه فرهنگیان صورت گيرد.

 136. Avatar

  سلام اگه تراز ۶۵۰۰ باشه با اخرین رتبه قبولی صد تا فاصله داشته باشیم از کجا بدونیم تراز اخرین نفر چند بوده

  • Avatar

   سلام دوست محترم این مطلب شما بیان می کنید برای کارنامه سبز می باشد وربطی با تراز اصلی نداره. برای اطلاع از تراز قبولی هررشته با مشاوران مادر ارتباط باشید

 137. Avatar

  سلام اگه تراز ۶۵۰۰ باشه برای قبولی ابتدایی با سهمیه۲۵ درصد به بالا ایثارگری شانس قبولی داریم بر ای کد رشته های دو نفر ظرفیت

  • Avatar

   سلام دوست محترم ترازشما هرچه بالاتر شانس بیشتر ومصاحبه هم خیلی مهم می باشد

 138. Avatar

  سلام‌ببخشید با تراز ۷۱۰۰شانس قبولی داریم؟تهران هستیم یعنی تو کنکور منطقه ۱/دختر

  • Avatar

   سلام دوست محترم برای اموزگارابتدایی وتربیت بدنی شانس بیشتره هست وترازبالای8500خوبه

 139. Avatar

  میشه جواب این سوال رو هم بدین و تقریبی بگین تا کی متوجه میشیم که قبول شدیم یا ن تا تیر طول میکشه؟!

  • Avatar

   سلام دوست محترم هنوز چیزی اعلام نشده پیگیرسایت سازمان سنجش باشید

 140. Avatar

  الان تکمیل ظرفیت تهران فقط اموزش ابتدایی داره و ترازمم بالای ۸۵۰۰نیست و ۷۰۰۰هست ممکنه دعوت شم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم بله شانس داریدهرچه ترازبه8500نزدیکتربهترهست برای تکمیل ظرفیت الان شما نگران نباشیدبرای مصاحبه فایلها رو مطالعه نمایید.درصورت تمایل بامشاوران مادرارتباط باشید

 141. Avatar

  سلام.چرا امسال تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان اینقدر زیاد هست و برای بومیان چندین استان اینهمه کدرشته محل دارد؟چرا به این زیادی جای خالی در دانشگاه فرهنگیان مانده است؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم چون یه سری درمصاحبه رد شده بودند

 142. Avatar

  سلام . خسته نباشید. در مرحله ی تکمیل ظرفیت هم باید انتخاب رشته بومی باشه یا هر کد رشته رو میتونیم انتخاب کنیم؟

 143. Avatar

  سلام خسته نباشید من ترازم 6400 هست کلا چهار نفر مجاز به انتخاب رشته شداند امکان قبولی دانشگاه فرهنگیان در مرحله اول وجود داره؟

 144. Avatar

  سلام من رتبه ام ۱۰هزارشده ترازم هم ۷هزار شده به نظر شما دانشگاه فرهنگیان آموزش ابتدایی لرستان یا اراک قبول میشم؟؟

 145. Avatar

  با تراز ۸۳۸۴ دعوت ب مصاحبه نشدم بعد دوستم با ۶۹۰۰ دعوت شده امید به تکمیل ظرفیت داشته باشم؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم از طریق سایت سازمان سنجش با باگذاری مدارک اعتراض خود راثبت نمایید

 146. Avatar

  ببخشید میخواستم بدونم من با رتبه ۴۰۰۰ و تراز ۸۰۰۰به مصاحبه دعوت نشدم..منطقه ۲…کلا ۱۸ تا انتخاب کردم که همشون فرهنگیان بود میخواستم بدونم تو تکمیل ظرفیت اذرماه دعوت میشم….
  چجوری بفهمم که دعوت شدم

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما باید درسایت سازمان سنجش با باگذاری مدارک اعتراضتان ثبت نامیید.بله ولی بستگی ه به استان شما دارد

 147. Avatar

  سلام .ببخشید من ترازم ۶۴۶۵ شده .میتونم توی تکمیل ظرفیت انتخاب رشته کنم ؟ بعد در تکمیل ظرفیت سال ۹۷ یه کارنامه دیدم که تراز ۵۵۰۰ داشت و فرهنگیان زده بود و همچنین دعوت به مصاحبه شده بود،
  خواهشا جواب بدید میتونم فرهنگیان بزنم یا خیر

  • Avatar

   سلام دوست محترم باید دیدشرایط تکمیل ظرفیت چیست.ترازتون در چه سهمیه ی هست

 148. Avatar

  سلام من رشته انسانی ترازم۷۱۵٠شد انتخاب رشته کردم ولی مصاحبه دعوت نشدم امسال یعنی سال ۹۹ درتکمیل ظرفیت قبول میشم؟

 149. Avatar

  سلام.من کنکور تجربی دادم و رتبه ام ۴۰۷۳ منطقه یک و ترازو ۸۹۰۰ هست.من تو انتخاب رشته سریال اعلام علاقه مندی به دانشگاه فرهنگیان رو نخریدم و تو اولویت هام دانشگاه فرهنگیان رو نزدم.اگه امسال دانشگاه فرهنگیان تکمیل ظرفیت داشته باشه می تونم انتخاب رشته کنم؟یه سوال دیگرم این هست که آیا در سالهای قبل سابقه داشته که در تکمیل ظرفیت رشته های دبیری زیست و شیمی هم باشه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم بستگی به داوطلبان وظرفیت استان شما دارد

 150. Avatar

  سلام من اولویت اخر انتخاب رشته رو کع علوم ورزشی دانشگاه بین الملل قزوین قبول شدم از فرهنگیان چیزی نزده میتونم تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟؟

 151. Avatar

  سلام من با تراز 7800 انسانی منطقه دو مصاحبه دعوت نشدم الان داشنگاه ارومیه رشته دیگی قبول شدم میتونم برا تکمیل ظرفیت فرهنگیان شرکت کنم امکانش هست؟ منتظر بمونم

 152. Avatar

  باسلام من باترا ز بالای ۸۰۰۰مصاحبه فرهنگیان دادم ولی پزیرفته نشدم ودانشگاه حقوق شهرکرد قبول شدم اگر درتکمیل ظرفیت شرکت کنم تکلیف دانشگاه حقوقم چی میشه نگرانیم اینکه فرهنگیان رانیارم واینم ازدست بدم

  • Avatar

   سلام دوست محترم ایا در کارنامه شما کد11خورده؟ایا در کارنامه سبز کد7یا5 خورده است؟برای مشاوره جامع بامشاوران ما در ارتباط باشید

 153. Avatar

  سلام من رتبه منطقم21000 وترازم6499 هستش ومجازم برای دانشگاه فرهنگیان احتمالش هست توی تکمیل ظرفیت اسمم بیاد آخه انتخاب رشته کردم ولی چیزی قبول نشدم از فرهنگیان

  • Avatar

   سلام دوست محترم شما در چه سهمیه مجاز شده اید؟ایا فقط برای تربیت بدنی مجاز شده اید؟ شانستان در کل کم هست

 154. Avatar

  سلام من تو کنکور فرهنگیان مجازشدم ولی مصاحبه دعوت نشدم رتبم سی هزار وترازم ۶۵۰۰۱۳هست معدل دیپلمم۱۹٫۲۲میخاستم ببینم شانسی دارم که تو تکمیل ظرفیت مصاحبه دعوت شم ؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم سهمیه تان بیان نکردید.باتراز 6500شانستان بالانیست

 155. Avatar

  سلام .ایا ما که رفتیم مصاحبه ولی قبول نشدیم واسه تکمیل ظرفیت اگر دوباره اسممون اومد دوباره باید بریم مصاحبه بدیم با همون مصاحبه قبلی برامون ثبت میشه در تکمیل ظرفیت

  • Avatar

   سلام دوست محترم با توجه کارنامه سبز دلیل قبول شدن شما چیست؟رتبه؟ردشدن گزینش؟ردشدن درمعاینات پزشکی؟درصورت تمایل بامشاوران ما در ارتبط باشید

 156. Avatar

  سلام من ترازم ۷۲۸۳ منطقه ۳ انسانی مصاحبه دعوت نشدم امکان این که ت تکمیل ظرفیت دعوت بشم چقدره؟!

  • Avatar

   سلام دوست محترم اگر ظرفیت استان تون پر نشده باشد بله

 157. Avatar

  سلام و خسته نباشید.
  در کارنامه نهایی رتبه من برای کد رشته ی اموزش استثنایی رو ۵ زده و آخرین رتبه قبولی رو ۴ عنوان کرده.
  میخواستم بدونم که آیا احتمال پذیرفته شدن من هست؟
  مثلا آن فردی ک جلوی من هست به علت آوردن ذخیره ی دیگر دانشگاه الویت بالاتر در انجا پذیرفته شود؟ یا ایا امکان قبولی از طریق تکمیل ظرفیت هست یا نه؟
  در کل اینکه چه مقدار شانس هست؟
  با تشکر از سایت عالیتون

  • Avatar

   سلام دوست محترم با توجه به کارنامه سبز رتبه شما باید کمتر از اخرین نفر پذیرفته شده باشد برای مشاوره جامعتر بامشاوران ما در ارتباط باشید

 158. Avatar

  ممنون از توضیحات شما.
  الان اگر بخواییم یه درصد برای شانس قبولی بنده متصور بشیم ،آن شانس چقدر است؟
  و اگر تکمیل ظرفیت برگزار شه،بنده اولین کسی هستم که پذیرفته میشویم.
  و سوال آخر اینکه از اون فردی که جلوی من هست مصاحبه گرفته اند یا نه؟(با توجه ب اینکه ایشان نفر ۴ هست)

  • Avatar

   سلام دوست محترم برای مشاوره جامعتر باشماوران ما در ارتباط باشید

 159. Avatar

  سلام ایا با تراز 7700 انسانی برای تکمیل ظرفیت فرهنگیان دعوت میشم کنکوری 99 ام خراسان رضوی

 160. Avatar

  سلام من از کاشمرم و کنکور انسانی 99 دادم و ترازم 7648 شد احتمال داره واسه تکمیل ظرفیت دعوت بشم

 161. Avatar

  سلام علیکم
  من در رشته علوم و معارف اسلامی هستم و امسال پشت کنکور موندم اگر سال بعد تراز ۷۵۰۰ به بالا بیارم با معدل ۱۹ میتونم دعوت بشم برای مصاحبه؟ و امکان قبولی چقدره؟ و اینکه سال بعد ظرفیت پذیرش در چه حدی هست؟

 162. Avatar

  با سلام
  من رتبه ی ۱۴۷۱ سهمیه ی ۵ درصدی هستم، با تراز ۷۹۵۸ ، رشته انسانی، منطقه ۲ .
  در مرحله ی اول، مجاز به انتخاب رشته فرهنگیان شدم؛ اما دعوت به مصاحبه نشدم. میزان شانسم برای قبولی در تکمیل ظرفیت چقدره؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم بله به شرط اینکه استان شماتکمیل ظرفیت داشته باشه

 163. Avatar

  سلام من با تراز 7200به مصاحبه دعوت شدم ولی قبول نشدم.اگه تکمیل ظرفیت دعوت بشم حتی اگع نتیجع ی مصاحبه خوب باشه بازم باید برم مصاحبه؟ و اینکع آموزش ابتدایی از استان 13نفر رو پذیرش کردن و من رتبه 14بودم ایا این شانسمو بیشتر میکنه؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم دلیل قبول نشدن شما باتوجه به کارنامه سبز چی بوده؟

 164. Avatar

  سلام ببخشید من از 16 اعتراضمو به سازمان سنجش رد کردم ولی هنوز جواب ندادن چه زمانی جواب میدن؟

 165. Avatar

  سلام دوست محترم کسی که در کارنامه کد11خورده الان دعوت به مصاحبه فرهنگیان شده است

 166. Avatar

  سلام
  تعداد نفرات پذیرش تکمیل ظرفیت فرهنگیان چند نفره ؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم ظرفیت دقیق مشخص نیست حدود1200به بالا

 167. Avatar

  سلام چجوری میتونم توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم؟

 168. Avatar

  سلام
  من اول مهر با تراز ۶۸۰۰ تجربی منطقه ۳ از بومی تهران به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شدم اما به دلیل کم بودن رتبه ام مردود شدم حالا واسه تکمیل ظرفیت فرهنگیان ممکنه دوباره دعوت شم ؟؟

 169. Avatar

  سلام من با تراز ۶۸۰۰ از رشته تجربی منطقه ۳ از تهران اول مهر به مصاحبه دانشگاه فرهنگیان دعوت شدم اما به دلیل اینکه رتبه ام کم بود قبول نشدم یعنی هیچ کدی توی برگه سبزم نخورده حالا واسه تکمیل ظرفیتم امکانش هست دعوت شم ؟

 170. Avatar

  ممنون میشم اگر بگید که کدوم استان ها فقط تکمیل ظرفیت فرهنگیان دارند؟
  ایا تکمیل ظرفیت تربیت بدنی اگه داشته باشیم مجدد باید ازمون عملی بدیم؟

 171. Avatar

  سلام من با تراز 8036 ورتبه10000 منطقه 3سال99 دررشته تجربی واستان یزد ایا فرهنگیان قبول نمی شدم؟؟

  • Avatar

   سلام دوست محترم بستگی به رقبا شما در استان وظرفیت استان تان دارد

 172. Avatar

  سلام.من به مصاحبه رفتم و علت قبول نشدنمو در کارنامه ی سبز نداشتن حدنصاب علمی بیان کرده و من بااخرین قبولی ی نفر فاصله داشتم،میخداستم بدونم اگه تکمیل ظرفیت برگزار بشه از اونجایی که من مصاحبه مشکلی نداشته دوباره باید به مصاحبه برم؟

 173. Avatar

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من با رتبه ۹۰۰۰ و تراز ۶۸۰۰ و معدل ۱۸ مجاز شدم اما دعوت به مصاحبه نشدم
  میخواستم بدونم که اگه تکمیل ظرفیت بیاد
  احتمالش چقدره که من به مصاحبه دعوت شم
  میدونم به رقبا بستگی داره
  اما میخوام بدونم میشه یعنی احتمالش هست که من دعوت شم

  • Avatar

   سلام دوست محترم اگر از سهمیه مناطق باشید شانستان کم هست

 174. Avatar

  سلام تکمیل ظرفیت فرهنگیان کنکور 99کی بر گذار میشه

  • Avatar

   سلام دوست محترم هنوزچیزی اعلام نشده پیگیراخبار باشید

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید