تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 97

تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 98

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

داوطلبان کنکور، هر ساله با توجه به دفترچه‌های انتخاب رشته و براساس گروه‌های آزمایشی، راهنمای عملی و اصلاحات اعلام شده، نسبت به مرتب‌سازی رشته‌های مورد علاقه براساس شرایط کارنامه خود اقدام می نمایند. برای این منظور از سوی سازمان سنجش یک بازه زمانی مشخص اعلام میشود که داوطلبین موظف می باشند در تاریخ اعلام شده نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. و البته هر سال برای آن دسته از داوطلبان که به هر دلیلی موفق به انتخاب رشته نشده اند مهلت کوتاهی جهت انتخاب رشته داده خواهد شد، توصیه ما به داوطلبان کنکور که مجاز به انتخاب رشته شده اند این است که سعی کنید، انتخاب رشته خود را برای زمان تمدید مهلت، نگذارید زیرا ممکن است به هر دلیلی موفق به انتخاب رشته در آن بازه کوتاه زمانی، نشوید و توجه کنید که امکان دارند زمان تمدید ثبت نام از سوی سازمان اعلام نگردد. زمان تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور 98، از سوی سازمان سنجش اعلام شد. شرح خبر به همراه توضیحات کامل اصلاحات، تاریخ و ساعت تمدید مهلت انتخاب رشته، به حضورتان اعلام میشود.

تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 98

 

تمدید زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 98

در زمان تمدید مهلت انتخاب رشته، داوطلبان فرصت دارند نسبت به ویرایش فرم انتخاب رشته خود اقدام نمایند و داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند در فرصت تمدید مهلت، می‌توانند ۱۵۰ کد رشته را انتخاب کنند. تمدید مهلت انتخاب رشته سراسری تا شنبه 98/05/26 خواهد بود.
متقاضیان پذیرش در رشته‌های تحصیلی بدون کنکور که پذیرش در آنها فقط براساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) است، چه در کنکور شرکت کرده باشند و چه شرکت نکرده باشند، می‌توانند ضمن ثبت نام بدون کنکور 98، نسبت به انتخاب رشته کنکور 98 اقدام کنند.

هر ساله افراد بسیاری در دوره‌های بدون آزمون ثبت نام می نمایند. افراد علاقمند به این دوره ها هم می‌توانند هم در زمان انتخاب رشته کنکور و همچنین در زمان تمدید انتخاب رشته ثبت نام و انتخاب رشته‌های بدون آزمون اقدام کنند.

سازمان برای ارائه تسهیلات به داوطلبانی که موفق به انتخاب رشته در کنکور سراسری 98 نمی شوند و با توجه به اطلاعیه درباره رشته‌های جدید و اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته که در مهلت تمدید مجدد، منتشر می‌شود، مهلت انتخاب رشته را تمدید می نمایند.

داوطلبان گرامی می توانند جهت کسب جدیدترین اطلاعات و مشاوره تحصیلی تلفنی و انتخاب رشته کنکور سراسری 98، با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت انتخاب رشته کنکور سراسری 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

رشته های نیمه متمرکز در کنکور

رشته های نیمه متمرکز در کنکور

در این مقاله قصد داریم به معرفی رشته های نیمه متمرکز در کنکور بپردازیم. رشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 4 =