تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / کارشناسی ارشد / اخبار کارشناسی ارشد / تمدید زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99
سایت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 99 sanjesh.org

تمدید زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه تمدید زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این اطلاعیه از تمدید زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99 مطلع می شوید. داوطلبانی که از انتخاب رشته ارشد جامانده اند در فرصت مجدد تمدید زمان انتخاب رشته ارشد می توانند اقدام نمایند. برای انجام انتخاب رشته ارشد به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید. نشانه تکمیل مراحل انتخاب رشته کارشناسی ارشد در سایت سنجش، دریافت کد 15 رقمی است. در غیراین صورت انتخاب رشته شما ثبت نشده است. 

تمدید زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

تمدید زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99 ، فرصتی مجدد برای داوطلبان ارشد است که از به هر دلیل در موعد قبلی انتخاب رشته نکرده اند. توجه داشته باشید که اگر بعد از قبولی در مرحله اول اعلام نتایج ، در انتخاب رشته کنکور ارشد شرکت ننمایید، این به منزله انصراف از ادامه مراحل آزمون خواهد بود. 

پیشنهاد می دهیم برای انجام انتخاب رشته در مهلت تمدید زمان انتخاب رشته ارشد با سامانه صدای مشارو تماس بگیرید. کارشناسان ،راهنمای داوطلبان گرامی برای انتخاب رشته بوده و مراحل انتخاب رشته اینترنتی را برای متقاضیان انجام می دهند. بعد از پایان انتخاب رشته، کد 15رقمی انتخاب رشته ارشد را از کارشناس دریافت کرده و تا زمام اعلام نتایج نهایی نزد خود نگه دارید.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته، می توانند در مهلت تمدید انتخاب رشته ارشد سال 98 ، نسبت به انتخاب 100 کدرشته محل اقدام نمایند. 

تمدید زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد

زمان تمدید انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد هنوز اعلام نشده است، ولی به محض تعیین در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. برای اطلاع از اخبار مربوط به انتخاب رشته ارشد می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

پیش از انجام انتخاب رشته حتما دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 98 را به دقت مطالعه نمایید. با توجه به لیست کدرشته محل های ارشد مندرج در دفترچه انتخاب رشته ارشد، رشته های مورد نظر خود را اولویت بندی نمایید. لیست رشته های هر رشته به صورت مجزا از منبع دفترچه تفکیک شده و در اختیار داوطلبان قرار گرفته است. برای دریافت لیست کدرشته محل های کارشناسی ارشد سال 98 روی لینک های زیر کلیک نمایید:

رشته های کارشناسی ارشد در دوره های روزانه ، نوبت دوم-شبانه، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ، دانشگاه پیام نور، پردیس های خودگردان، رشته های مجازی و … ارائه می شود. داوطلبان مجاز می توانند حداکثر تا 100 کدرشته محل را در مهلت تمدید انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98 – 99 اولویت بندی نمایند.

جهت مشاوره در زمینه تمدید زمان انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد 99 – 1400

جزئیات کامل ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال 99 – 1400 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 13 =