تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

تقسیم سشرایط و نحوه گرفتن کسری خدمت بسیج فعال در سال 98ربازان براساس مهارت های فنی در سال 98

تقسیم سربازان براساس مهارت های فنی در سال 98

جهت مشاوره در زمینه تقسیم سربازان براساس مهارت های فنی در سال 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از خبر تقسیم سربازان براساس مهارت های فنی در سال 98 مطلع می شوید. جانشین قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح کشور اعلام کرد، به دنبال این هستیم که به زودی در نیروهای مسلح سربازان را بر حسب مهارت های فنی که دارند تقسیم بندی کنیم. 

قرار براین است که از طریق شیوه هایی نظیر فیلم سازی با هدف فرهنگسازی برای زندگی سربازانی که بعد از دوره مهارت آموزی و خدمت مشغول به کار شده اند، در بین سربازان ایجاد انگیزه شود.

تقسیم سربازان براساس مهارت های فنی در سال 98

به نقل از جانشین قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح، تقسیم سربازان براساس مهارت های فنی در سال 98 انجام می شود. پیرو جلسه برگزار شده در قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح که در خر‌م آباد برگزار شد، از طریق فرهنگ سازی، در بین سربازان ایجاد انگیزه حضور در دوره های مهارت آموزی فنی و اشتغال مرتبط با مهارت های فنی ، بعد از دوران سربازی می شود.

تقسیم سربازان براساس مهارت های فنی و برگزاری دوره های آموزش فنی در کارگاه های مهارت آموزی، با هدف کاهش بیکاری در میان جوانان و افزایش سطح توانمندی در بازار کار انجام می شود.

با اشتغال زایی در میان جوانان آسیب های اجتماعی کاهش میابد. نیروهای مسلح با هدف کاهش آسیب های اجتماعی اقدام به برگزاری کارگاه های مهارت آموزی نموده است. در این راستا نیز تقسیم سربازان براساس مهارت های فنی انجام می شود.  لازم به ذکر است که با توجه به تعداد بالای نیروهای شرکت کنند در کارگاه های مهارت آموزی باید به حوزه کیفی مهارت ها نیز توجه شود و نیروهای مسلح سربازان را برحسب توان و مهارت های فنی که دارند، تقسیم بندی شود. مشمولین خدمت سربازی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع هرگونه سوال و ابهام درمورد خدمت سربازی از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با کارشناسان نظام وظیفه تماس بگیرند.

جهت مشاوره در زمینه تقسیم سربازان براساس مهارت های فنی در سال 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام متقاضیان امریه قوه قضاییه

ثبت نام متقاضیان امریه سربازی در قوه قضاییه | اعزامی تیر ماه

زمان ثبت نام متقاضیان امریه سربازی در قوه قضاییه برای مشمولین اعزامی تیر ماه اعلام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 17 =