تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

تعداد پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99

تعداد پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99

جهت مشاوره در زمینه تعداد پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تعداد پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99 اعلام شد. در این مقاله از تعداد پذیرش دانشگاه فرهنگیان و میزان پذیرش کنکور ۹۹ برای دانشگاه فرهنگیان مطلع می شوید. پذیرش دانشجویان براساس ظرفیت های خالی اعلام شده، انجام می شود. در این مقاله علاوه بر این موضوع ، شرط معدل دانشگاه فرهنگیان در سال 99 نیز اعلام شده است. جزئیات کامل خبر به اطلاع داوطلبان گرامی می رسد.

در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در زمینه نحوه و شرایط پذیرش و ثبت نام دانشگاه فرهنگیان، می توانید از طریق شماره تلفن های مندرج در همین صفحه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاوران تماس بگیرید.

تعداد پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99

پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99 به نقل از دکتر خنیفر بر اهتمام ویژه مدیریت برای پیگیری و رفع مشکلات و کمبودهای دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم موردنیاز است.

تعداد پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99 ، به 30 هزار نفر دانشجو می رسد که از طریق کنکور پذیرفته می شوند. همچنین پذیرش 18 هزار نفر نیز به عنوان مهارت آموز از طریق ماده 28 براساس ظرفیت های خالی دانشگاه فرهنگیان اعلام شده است. تا سال 1401 حداقل نیاز سازمان آموزش و پرورش کشور از طریق پذیرش دانشگاه فرهنگیان رفع می شود.

شرط معدل دانشگاه فرهنگیان در سال 99

شرط معدل دانشگاه فرهنگیان در سال 99، اعلام شد. معدل لازم برای پذیرش دانشگاه فرهنگیان به حداقل معدل 14 کاهش پیدا کرده است. سابقا شرط حداقل معدل 15 بود. سپس این شرط حذف شد و در نهایت به حداقل معدل 14 رسید. لازم به ذکر است که در شرایط جدید ثبت نام دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری ضروری است، برای مجاز شدن به انتخاب رشته در گروه آزمایشی مربوط ، حداقل نمره کل نهایی 6500 و بالاتر در زیرگروه مربوط را کسب کنید. واجدین شرایط عمومی و اختصاصی می توانند، در صورت داشتن حداقل معدل ، برای ثبت نام دانشگاه فرهنگیان سال 99 اقدام نمایند.

جهت مشاوره در زمینه تعداد پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۹

زمان نهایی برگزاری کنکور سراسری

زمان نهایی برگزاری کنکور سراسری ۹۹ پس از کش و قوس های فراوان به تایید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 3 =