تصویب سهمیه 5 درصدی ایثارگران در کنکور 97 – 98

تصویب سهمیه 5 درصدی ایثارگران در کنکور

جهت مشاوره در زمینه تصویب سهمیه 5 درصدی ایثارگران در کنکور 97 – 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تصویب سهمیه 5 درصدی ایثارگران در کنکور ، آخرین اخبار سهمیه 5درصدی در کنکور می باشد که به اطلاع داوطلبان می رسد. هدف از اصلاح قانون سهمیه 5 درصدی ایثارگران ، پذیرش افراد با سطح علمی بالا و مستعد در دانشگاه های عالی می باشد و به درخواست سازمان سنجش انجام گرفته است و قصد بالا آوردن کف حدنصاب و کمک به افرادی که در طیف ایثارگران هستند دارد که این صورت بتوانند با سطح علمی بالاتری به دانشگاه ها وارد شوند. در حال حاضر کلیات اصلاحیه سهمیه 5درصدی ایثارگران تصویب گردیده است و جزئیات طرح در حال بررسی می باشد و نتیجه بررسی جزئیات این اصلاحیه نیز از طریق همین صفحه منتشر خواهد شد. برای اطلاع از شرایط استفاده مجدد از سهمیه ایثارگران در کنکور 98 کلیک نمایید.

برای اطلاع از تاثیر سهمیه 5 درصدی ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصدی کنکور روی لینک های سبز زیر کلیک کنید:

سهمیه ایثارگران و جانبازان تاثیر سهمیه 5 درصدی ایثارگران و جانبازان زیر 25 درصدی کنکور 98

سهمیه ایثارگران و جانبازاندریافت کد 12رقمی ایثارگری سپاه و ارتش در ثبت نام کنکور 98

داوطلبان مشمول سهمیه 5 درصدی ایثارگران می توانند جهت اطلاع از شرایط استفاده از این سهمیه ، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره ده رقمی 9099071613 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

سهمیه 5 درصدی ایثارگران

تصویب سهمیه 5 درصدی ایثارگران قطعی شد

آیا تصویب سهمیه 5 درصدی ایثارگران قطعی شده است؟ همانطور که گفتیم کلیات مصوبه سهمیه ایثارگران به تصویب رسیده است ولی جزئیات اصلاحیه ایراداتی داشت که در حال بررسی در کمیسیون می باشد و برای تعیین تکلیف نهایی باید جمع بندی نهایی اعلام گردد، این یعنی احتمال تایید و یا تغییر در این مصوبه وجود خواهد داشت. وجود تمام تغییرات احتمالی بستگی به تایید نهایی اصلاحیه و صحن علنی مجلس دارد. برای دریافت کد 12 رقمی متقاضیان استفاده از سهمیه ایثارگران و جانبازان در کنکور سراسری 97 و اطلاع دقیق از نحوه تاثیر سهمیه ایثارگران درکنکور سراسری 97 و کنکور 98 و تاثیر سهمیه 5درصدی ایثارگران در تحصیل با تخفیف یا رایگان در دانشگاه ها با کارشناسان تماس بگیرید.

داوطلبان برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به مشمولان مصوبه سهمیه 5 درصدی ایثارگران و شرایط استفاده از این سهمیه، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره ده رقمی 9099071613 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

جهت مشاوره در زمینه تصویب سهمیه 5 درصدی ایثارگران در کنکور 97 – 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهها بسته است.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید