تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

تخمین قبولی آزمون تیزهوشان

تخمین قبولی آزمون تیزهوشان 98-99

جهت مشاوره در زمینه تخمین قبولی آزمون تیزهوشان 98-99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تخمین قبولی آزمون تیزهوشان 98-99 ، از طریق نرم افزاری کاربردی به نام نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون تیزهوشان امکانپذیر می باشد که کاربرد آن جهت تخمین رتبه قبولی داوطلبان ورود به مدارس تیزهوشان است و حاوی کارنامه های آزمون های مدارس تیزهوشان در دوره های قبل می باشد. داوطلبان و والدین گرامی با استفاده از این نرم افزار رایگان ، پاسخ این سوال را درمی یابند، که دانش آموز احتمالا چه رتبه ای را کسب خواهد کرد و با چه رتبه ای مورد پذیرش مدارس تیزهوشان قرار خواهند گرفت. در این مقاله نحوه استفاده از نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس تیزهوشان را شرح خواهیم داد و در صورت نیاز به کسب راهنمایی می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور، با شماره ده رقمی 9099071614 تماس حاصل فرمایید.

نرم افزار تخمین قبولی آزمون تیزهوشان 98-99

دریافت رایگان نرم افزار تخمین رتبه قبولی آزمون تیزهوشان سال 98- 99 ، با توجه به اطلاعاتی که در این نرم افزار وجود دارد ، امکان تخمین رتبه قبولی و تخمین تراز را برای متقاضیان ، فراهم نموده است.

متقاضیان گرامی می توانند جهت دریافت و اطلاع از نحوه استفاده از نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس تیزهوشان از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور ، با شماره ده رقمی 9099071614 یا کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

نحوه استفاده از نرم افزار تخمین رتبه قبولی مدارس تیزهوشان به این صورت است که ابتدا باید جنسیت ، استان محل سکونت و پایه تحصیلی دانش آموز را انتخاب نمایید ، سپس تعداد سوالات غلط و صحیح و نزده را وارد نمایید و احتمال قبولی در آزمون تیزهوشان را تخمین بزنید. درصدهای لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان با کمک این نرم افزار قابل ملاحظه خواهند بود. نکته مهم این است که تراز قبولی و درصدهای مورد نیاز برای قبولی در هر شهر متفاوت می باشد. بنابراین شهر مورد نظر خود را در نرم افزار انتخاب نمایید و یا از طریق تلفن ثابت و از سراسر کشور ، بدون شماره گیری کد با شماره ده رقمی 9099071614 با کارشناسان تماس بگیرید و از درصد قبولی آزمون تیزهوشان در شهر خودتان ، با توجه به درصد قبولی اختصاصی مربوط ، مطلع گردید.

جهت مشاوره در زمینه تخمین قبولی آزمون تیزهوشان 98-99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم

اعلام نتایج مدارس شاهد پایه هفتم

اعلام نتایج پایه هفتم مدارس شاهد موضوع مقاله ای است که در آن از جزئیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − سه =