تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / تحصیل در خارج / تحصیل پزشکی – دندانپزشکی – داروسازی در خارج بدون مدرک زبان
شرایط تغییر رشته از مامایی به پزشکی در خارج از کشور

تحصیل پزشکی – دندانپزشکی – داروسازی در خارج بدون مدرک زبان

جهت مشاوره در زمینه تحصیل پزشکی – دندانپزشکی – داروسازی در خارج بدون مدرک زبان

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تحصیل پزشکی – دندانپزشکی – داروسازی در خارج بدون مدرک زبان در سال 2018 امکانپذیر است؛ قصد داریم از طریق این مقاله کشورهایی که برای ادامه تحصیل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی نیازی به مدرک زبان ندارد معرفی نماییم و توضیحی مختصر و مفید در رابطه با شرایط تحصیل ارائه نماییم ، متقاضیان و علاقمندان تحصیل در رشته های برتر خارج از کشور می توانند جهت اطلاع از شرایط تحصیل در رشته و دانشگاه مورد نظر خود از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

تحصیل در خارج بدون مدرک زبان

تحصیل در رشته های پرطرفداری نظیر پزشکی ، داروسازی و دندانپزشکی بدون مدرک زبان در کشور اوکراین، اسلواکی ، روسیه ، چین و مجارستان و… امکانپذیر است. به طور مداوم بر تعداد کشورهایی که این امکان را فراهم نموده اند افزوده می شود و شرایط تحصیل در دانشگاه ها هر سال دستخوش تغییراتی می گردد، بنابراین برای مشاوره تحصیلی و اطلاع از شرایط تحصیل در کشور های مختلف جهان در رشته ها و دانشگاه های مورد نظر خود، از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

  • اوکراین : این کشور سال هاست که با این شرایط به جذب دانشجوی خارجی در رشته های فوق الذکر پرداخته است. دانشگاه های کشور اوکران اعتبار بالایی داشته و از سطح آموزشی بسیار مناسبی برخوردا می باشند و برای تحصیل در این دانشگاه ها نیازی به داشتن مدرک زبان نخواهید داشت.
  • چین: تعدادی از دانشگاه های چین با رتبه های جهانی مناسب نیز ، در رشته های دندانپزشکی ، داروسازی و پزشکی ، بدون مدرک زبان دانشجو جذب می نمایند. لازم به ذکر است که بیشتر دانشگاه های کشور چین نیار به مدرک زبان دارند و فقط تعدادی از آن ها شرایط ذکر شده را دارا می باشند.
  • روسیه: دانشگاه های کشور روسیه نیز از سطح بالای آموزشی برخوردار می باشند و متقاضیان بسیاری دارند ، این کشور اروپایی ، آسیایی برای جذب دانشجوی خارجی نیازی به مدرک زبان انگلیسی ندارد، و شما امکان تحصیل با زبان ا نگلیسی و یا روسی را بدون داشتن مدرک خواهید داشت. البته لازم به ذکر است که با داشتن آیلتس 6 آکادمیک می توانید آزمون زبان انگلیسی ورودی دانشگاه را لغو نمایید.
  • اسلواکی :دانشگاه COMENIUS از دانشگاه های حوزه شنگن می باشد که می توانید به زبان انگلیسی و بدون نیاز به مدرک زبان تحصیل نمایید. این دانشگاه به جذب دانشجوی رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی می پردازد.
  • مجارستان: با تحصیل در کالج Pre- med به مدت یک سال در مجارستان ، می توانید در دانشگاه های این کشور که دارای رتبه های برتر جهانی می باشند، بدون نیاز به زبان انگلیسی در رشته های دندانپزشکی ، پزشکی و داروسازی تحصیل نمایید.
  • و…

تحصیل پزشکی - دندانپزشکی - داروسازی در خارج بدون مدرک زبان

 

تحصیل پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی

برای تحصیل بدون کنکور در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی داروسازی در خارج از کشور و تحصیل بدون نیاز به مدرک زبان در خارج از کشور ، می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071613 با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره در زمینه تحصیل پزشکی – دندانپزشکی – داروسازی در خارج بدون مدرک زبان

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آزمون TOEFL

ثبت نام اینترنتی آزمون TOEFL سال 98

ثبت نام اینترنتی آزمون تافل TOEFL سال 98 ، از طریق سایت www.ets.ir انجام می …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *