تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / دانشگاه ها / دانشگاه آزاد / تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98
دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

جهت مشاوره در زمینه تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 مطلع می شوید. برخی از سهمیه های کنکور در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد اعمال نمی شود. قصد داریم سهمیه های موثر در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد را شرح دهیم.

میزان تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دانشگاه آزاد در دفترچه انتخاب رشته آزاد درج شده است. داوطلبان در تمام گروه های آزمایشی تجربی، انسانی ،ریاضی ، هنر و زبان به دقت دفترچه انتخاب رشته آزاد را مطالعه نمایند. برای دانلود روی لینک آبی کلیک کنید: “دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98” .

تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد سال 98

در مورد تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد سال 98 باید بگوییم که برخی از سهمیه های کنکور نظیر سهمیه بومی گزینی و مناطق به دانشگاه آزاد در سال 98 اضافه شده است. سهمیه هایی نظیر سهمیه بسیج نیز ، سابقا از سهمیه های موثر در دانشگاه آزاد محسوب می شد. نحوه تاثیر سهمیه بسیج در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد به این صورت بود که اگر داطلب به مدت یک سال سابقه عضویت بسیج فعال داشت و دارای 100 امتیاز بسیج نیز بود، اگر 90درصد از نمره و تراز آخرین نفر پذیرفته شده بدون سهمیه بسیج را در رشته های غیرپزشکی ، کسب میکرد ، بعد از دریافت کدپیگیری قبول می شد. از مهمترین امتیازات داشتن عضویت بسیج برای داوطلبان دانشگاه آزاد، سهمیه بسیج برای ورود به این دانشگاه بود که مطابق با دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد سال 98، این سهمیه حذف شد. برای اطلاع از وضعیت سهمیه ها در سال جدید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.

برای دریافت کد پیگیری 12رقمی و درج این کد در فرم انتخاب رشته با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید. (شماره تلفن های مندرج در همین صفحه). کارشناسان راهنمای شما برای استفاده از سایر سهمیه های موثر در دانشگاه آزاد نظیر سهمیه جانبازان، ایثارگران و … می باشند.

داشتن برخی از سهمیه ها نظیر سهمیه جانبازان و ایثارگران با توجه به درصد جانبازی و ایثارگری برای داوطلبان مشمول، شامل استفاده از تخفیف های شهریه دانشگاه آزاد حتی تا 100درصد تخفیف می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.

تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

نحوه تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

نحوه تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد ، برای قبولی داوطلبان در انتخاب رشته و تراز (نمره کل) کسب شده در کنکور می باشد. این سهمیه ها احتمال قبولی داوطلبان دانشگاه آزاد را افزایش می دهد. سهمیه ها تاثیر مستقیم در قبولی داوطلبان در انتخاب رشته دارند. اگر ترازی که در کنکور کسب کرده اید، با اعمال سهمیه همراه باشد، احتمال قبولی شما در تمام رشته محل ها افزایش خواهد داشت.

جهت مشاوره در زمینه تاثیر سهمیه در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 – 99

آغاز زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در آبان 98 اعلام شد. زمان تکمیل …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 17 =