خانه / کنکور و انتخاب رشته / اخبار انتخاب رشته و کنکور سراسری / برنامه ریزی کنکور سراسری تجربی 98
بهترین منابع کنکور 98

برنامه ریزی کنکور سراسری تجربی 98

جهت مشاوره در زمینه برنامه ریزی کنکور سراسری تجربی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقاله آموزشی راهنمای برنامه ریزی کنکور تجربی 98 ، می باشند داوطلبان کنکور تجربی می توانند با داشتن برنامه ریزی اختصاصی برای کنکور تجربی ، در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود ثبت نام و تحصیل نمایند. قبولی در پرطرفدارترین رشته های تجربی مانند پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و… در برترین دانشگاه ها ، فقط با داشتن برنامه ریزی اصولی و اختصاصی امکانپذیر خواهد بود. موفقیت در کنکور با برنامه ریزی صحیح برای هر فردی ممکن و عملی خواهد بود. همانطور که می دانید و احتمالا از سایر داوطلبان کنکور شنیده اید استفاده از برنامه ریزی های عمومی برای کنکور موثر نبوده و داوطلبان نیازمند استفاده از برنامه های اختصاصی برای مطالعه کنکوری در گروه های مختلف آزمون سراسری می باشند. بنابراین با توجه به اهمیت هدفگذاری و برنامه ریزی کنکور پیشنهاد ما به داوطلبان این است که زمان را از دست ندهند و برای موفقیت در کنکور 98 اقدام نمایند. ما از طریق این مقاله اصول برنامه ریزی مطالعه کنکور را به علاقمندان آموزش خواهیم داد.

متقاضیان گرامی می توانند جهت مشاوره تحصیلی کنکور و دریافت برنامه قبولی در کنکور 98 به صورت کاملا اختصاصی برای هر داوطلب، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایند.

هدف گذاری در برنامه ریزی کنکور تجربی 98

گام اول موفقیت در کنکور هدف گذاری می باشد که مسیر مطالعه کنکوری داوطلب و نوع برنامه ریزی کنکور را تعیین خواهد کرد. داشتن برنامه ای هدفمند انگیزه موفقیت را در داوطلب کنکور افزایش خواهد داد.

برای مطالعه و برنامه ریزی کنکور نیاز به هدف گذاری کلی ، هدف گذاری بلند مدت و هدف گذاری کوتاه مدت است. با این شیوه یک تقسیم بندی به صورت ماهانه، هفتگی و روزانه انجام می شود که ساعت مطالعه هر درس در طول شبانه روز و میزان وقفه و استراحت در میان دروس را تعیین می نماید و اینکه در هر بازه زمانی چه دروسی و چه مباحثی به چه صورت مطالعه شود و زمان جمع بندی کنکور را تعیین خواهد نمود. در برنامه ریزی کنکور حتی ویتامین های مورد نیاز بدن برای افزایش سطح هوشیاری، تمرکز و یادگیری باید مد نظر قرار بگیرد. معیارهای تهیه برنامه ریزی کنکور 98 به صورت اختصاصی متعدد می باشد و نیاز به بررسی دارد.

داوطلبان کنکور تجربی می توانند برای مشاوره کنکور و تهیه برنامه اختصاصی و تضمینی قبولی در کنکور سال 98 از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071613 تماس حاصل فرمایند.

بودجه بندی کنکور تجربی 98

معنی بودجه بندی کنکور چیست؟ بودجه بندی کنکور تجربی به این معنی است که هر سال از هر درس چه تعداد سوال مطرح خواهد شد و به میزان اهمیت دروس پی خواهید برد و اینکه از هر فصل و مبحث چه تعداد سوال طبق عادت و الگو در کنکوری سراسری طرح می گردد و بر اساس بودجه بندی کنکور سال های قبل روی دروس مهم تر زمان بیشتری صرف می نمایید. برای برای دانلود دفترچه سوالات کنکور سراسری تجربی کلیک نمایید. معمولا ضرایب دروس تغییر نخواهد داشت ولی در صورت ایجاد هرگونه تغییر در ضرایب دروس کنکور تجربی ، تغییرات از طریق همین مقاله اعلام خواهد شد. برای مطالعه بیشتر در مورد بودجه بندی کامل دروس تجربی کنکور 97 کلیک نمایید.

جدول ضرایب کنکور سراسری تجربی

کنکور تجربی

زمین شناسی

۰

۱

۴

۱

۱

ریاضیات

۲

۳

۳

۴

۳

زیست شناسی

۴

۴

۲

۲

۲

فیزیک

۲

۲

۲

۳

۲

شیمی

۳

۴

۲

۲

۲

ضرایب دروس عمومی کنکور 98

فرهنگ و معارف اسلامی 3
زبان و ادبیات فارسی 4
زبان انگلیسی 2
زبان عربی 2

جهت مشاوره در زمینه برنامه ریزی کنکور سراسری تجربی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

 داوطلبان عزیز ، برای مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98 و استفاده از نرم …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *