تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

هزینه انصراف از تحصیل دانشگاه آزاد سال 98 - 99

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد 98

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد از 98/06/13 آغاز شد. داوطلبان بعد از دانلود دفترچه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی علوم پزشکی آزاد سال 98 برای انتخاب کدرشته های انتخابی خود اقدام نمایند. انتخاب رشته از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی Azmoon.org انجام میشود.

داوطلبانی که در کنکور سراسری کاردانی به کارشناسی شرکت کرده اند، می توانند با توجه به نمره کل نهایی تراز کارنامه که از سوی سازمان سنجش منتشر شده است در انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 98 شرکت نمایند.

انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد سال 98

زمان انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد سال 98 از 13شهریور ماه آغاز شد. داوطلبان با مراجعه به سامانه این دانشگاه به نشانی Azmoon.org برای الویت بندی انتخاب رشته خود اقدام نمایند. حداکثر تعداد مجاز برای انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 20 واحد است.

داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ناپیوسته رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد ، شرکت نموده اند با مراجعه به سایت رسمی دانشگاه آزاد ، می توانند اقدام به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته نمایند. حتما پیش از انتخاب رشته دفترچه کاردانی به کارشناسی رشته های علوم پزشکی آزاد را به دقت مطالعه کنید. از تاریخ 98/06/13 لینک انتخاب رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد فعال شده است. توجه داشته باشید که حداکثر انتخاب کد رشته محل های مجاز برای هر داوطلب ، با توجه به کد رشته امتحانی مندرج در دفترچه ثبت نام، 20 عدد می باشد.

داوطلبان عزیز می توانند برای مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته رشته علوم پزشکی دانشگاه آزاد سال 98 با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند؛ (شماره تلفن های مندرج در همین صفحه) .کارشناسان این سامانه علاوه بر مشاوره انتخاب رشته، تمام مراحل ثبت نام اینترنتی در سایت azmoon.org را برای متقاضیان عزیز انجام می دهند.

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

دانلود دفترچه سوابق تحصیلی

دانلود دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی

دانلود دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی برای دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پانزده =