انتخاب رشته رایگان سازمان سنجش

انتخاب رشته توسط سازمان سنجش

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته رایگان سازمان سنجش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

طبق اعلامات سازمان سنجش و آموزش کشور، این سازمان برای مجاز شده های کنکور سراسری انتخاب رشته می نماید. متن اطلاعیه انتخاب رشته افراد مجاز کنکور سراسری رایگان توسط سازمان سنجش که توسط سخنگوی سازمان سنجش اعلام شده است را در ادامه با هم می خوانیم. با این مقاله همراه باشید.

انتخاب رشته کنکور سراسری توسط سازمان سنجش

انتخاب رشته توسط سازمان سنجش

انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری

به گزارش خبرگذاری ایرنا، فاطمه زرین آمیزی، سخن گوی سازمان سنجش در ارتباط با انتخاب رشته رایگان داوطلبان مجاز شده کنکور سراسری اعلام کرد که انتخاب رشته افراد مجاز کنکور سراسری به صورت رایگان توسط سازمان سنجش انجام می شود. وی در این باره اظهار داشت:

“فرایند انتخاب رشته کنکور سراسری از امروز در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز می گردد و همزمان با آن، سازمان سنجش نیز برای متقاضیان آزمون سراسری انتخاب رشته می کند و نتیجه آن را همان لحظه به اطلاع آن ها می رساند. دقت نمایید که این انتخاب رشته بر اساس اطلاعات علمی داوطلب، دقیق ترین برآورد را در مورد قبولی ارائه می دهد.”

زرین آمیزی با بیان این که داوطلبان بسیار زیادی از این اقدام سازمان سنجش بی اطلاع می باشند، اظهار کرد:

“سازمان سنجش آموزش کشور از داوطلبان فقط 10 هزار تومان بابت انتخاب رشته هزینه دریافت می کند که می شود گفت انتخاب رشته تقریبا رایگان انجام می شود. داوطلبان در این انتخاب رشته شانس قبولی خود را در تمامی رشته ها و دانشگاه های کشور و دوره های خاص مشاهده می نمایند و قوی ترین تا ضعیف ترین احتمال را برای پذیرش در دانشگاه به آن ها اعلام خواهد کرد.”

زرین آمیزی همچنین به این موضوع اشاره نمود که گزارش شرایط داوطلب برای قبولی در دانشگاه ها قابلیت ذخیره شدن برای انتخاب رشته اصلی را داراست و داوطلبان بر مبنای این موضوع می توانند نسبت به انتخاب رشته اصلی اقدام نمایند.

طبق اعلام سازمان سنجش فرایند انتخاب رشته کنکور سراسری از امروز 2 مهر ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org آغاز می گردد و تا پنجم مهرماه ادامه خواهد یافت و انتخاب رشته رایگان افراد مجاز کنکور سراسری توسط سازمان سنجش انجام می پذیرد. در این آزمون یک میلیون و 12 هزار و 432 نفر مجاز به انتخاب رشته می باشند.

دانلود ویژه نامه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری 1399

جهت مشاوره در زمینه انتخاب رشته رایگان سازمان سنجش

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

جهت خریداری بسته تماس کلیک کنید