تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / بدون کنکور / افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه علمی کاربردی سال 98 – 99
افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه علمی کاربردی سال 98 - 99

افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه علمی کاربردی سال 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه علمی کاربردی سال 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از جزئیات خبر افزایش ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی سال 98 – 99 مطلع می شوید. ریاست دانشگاه علمی کاربردی غرب تهران، اعلام کرد در سال 98 – 99 شاهد افزایش 20درصدی پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی خواهیم بود. با توجه به افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه علمی کاربردی، فراخوان جذب مدرس در دانشگاه علمی کاربردی غرب تهران در آذر ماه 98 منتشر می شود. اگر تمایل به استخدام و همکاری با این دانشگاه برای جذب مدرس می باشید، جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

خبر افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه علمی کاربردی سال 98 – 99

رییس دانشگاه علمی کاربردی غرب تهران ، اعلام کرد در سال 98 – 99 افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه علمی کاربردی را به میزان 20 درصد خواهیم داشت. همچنین با توجه به افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو، نیاز به همکاری با مدرسان در دانشگاه علمی کاربردی خواهد بود. فراخوان جذب مدرس در دانشگاه علمی کاربردی در آذر ماه 98 منتشر می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید. حدود 2000 مدرس در دانشگاه علمی کاربردی جذب خواهند شد. هم اکنون حدود 10 هزار مدرس در واحد علمی کاربردی غرب تهران مشغول به تدریس می باشند.

رییس دانشگاه علمی کاربردی غرب تهران اعلا مکرد، درسال 98 به طور کلی حدود 400 هزار دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی ، در حال تحصیل میباشند.  این آمار و ارقام نشان میدهد که در سال جاری با افزایش ورود دانشجویان نسبت به سال های قبل روبرو بوده ایم. این افزایش ظرفیت پذیرش دانشجو حدود 30 درصد است.

دانشگاه عملی کاربردی

در واحد دانشگاه علمی کاربردی غرب تهران، تعداد 25 هزار دانشجو مشغول تحصیل می باشند که میزان استقبال دانشجویان برای سال جاری، حدود 15 تا 20 درصد افزایش داشته است. این شرایط نشان دهنده و تایید کننده این موضوع است که در حال حاضر دانشگاه علمی کاربردی از پرطرفدارترین دانشگاه های کشور است. اغلب داوطلبان ورود به دانشگاه علمی کاربردی را دانش آموزان تشکیل می دهند. لازم به ذکر است که پذیرش در این دانشگاه صرفا به صورت بدون کنکور است. دانشگاه علمی کاربردی تنها دانشگاه در ایران است که تمامی رشته های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را به صورت بدون کنکور ارائه کرده و جذب دانشجوی بدون کنکور دارد.

علاوه براین دانشگاه علمی کاربردی از جمله دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است که دارای امکانات آموزشی و مهارتی می باشد.

 

جهت مشاوره در زمینه افزایش ظرفیت پذیرش دانشگاه علمی کاربردی سال 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 – 1400

در این مقاله از شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 99 …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پانزده =