تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

مدارک مصاحبه دانشگاه شاهد

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقاله راهنمای اعلام نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد 98 – 99 است. دانشگاه شاهد هر سال چند برابر ظرفیت ، از داوطلبان به مصاحبه و گزینش اختصاصی دانشگاه شاهد دعوت به عمل می آورد. یعنی داوطلبانی که از طریق کنکور سراسری، اقدام به انتخاب رشته دانشگاه شاهد نموده اند اما حد نصاب لازم برای ورود به این دانشگاه را نیز کسب نکرده اند، (نفرات نزدیک به آخرین رتبه و تراز لازم برای قبولی دانشگاه شاهد) به مصاحبه دعوت می شوند. با توجه به اهمیت گزینش و مصاحبه این دانشگاه، اقدام به پذیرش چندبرابر ظرفیت می کند. نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد جهت پذیرش دانشجویان بیشتر در این  اعلام می شود.

اعلام نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد

نحوه اعلام نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد 98 – 99

نحوه اعلام نتایج چندبرابر ظرفیت دانشگاه شاهد، در زمان تعیین شده برای اعلام نتایج به صورت اینترنتی انجام می شود. تمامی داوطلبان می توانند برای اطلاع از نتایج پذیرفته شدگان با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند. پذیرفته شدگان یک هفته بعد از اعلام اسامی ، برای اطلاع از برنامه زمانی و نحوه ثبت نام اینترنتی و یا مراجعه حضوری برای ثبت نام با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرند. عدم مراجعه به موقع به منزله انصراف قطعی افراد تلقی می شود.

تمام داوطلبانی که در کدرشته های چندبرابر ظرفیت پذیرفته شده اند، باید در مهلت مقرر برای طی کردن مراحل گزینش اقدام نمایند. توجه داشته باشید که قبولی در نتایج چندبرابر ظرفیت دانشگاه شاهد، به منزله پذیرش نهایی نمی باشد. صرفا داوطلبانی که در برنامه زمانی مشخص شده در مصاحبه یا سایر مراحل گزینش شرکت کرده اند و صلاحیت عمومی ایشان از سوی هیأت‌ مركزی گزینش ذیربط تائید شده است و ضوابط انتخاب‌ رشته را رعایت کرده اند، مورد پذیرش قرار می گیرند. در ضمن لازم است حتما حدنصاب نمره‌ علمی نهایی را کسب کرده باشند.

برای اطلاع از نکات طلایی و کسب اطلاعات لازم برای قبولی در مصاحبه دانشگاه شاهد و سایر رشته های داری شرایط خاص مصاحبه رشته های نیمه متمرکز دانشگاه آزاد با شماره تلفن های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مدارک مصاحبه دانشگاه شاهد

شرایط ثبت نام دانشگاه شاهد 98 – 99

در این مقاله از شرایط ثبت نام دانشگاه شاهد 98 – 99 مطلع می شوید. …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =