تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

نتایج نقل و انتقالات فرهنگیان

اعلام نتایج نقل و انتقالات فرهنگیان

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج نقل و انتقالات فرهنگیان

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نتایج نقل و انتقالات خارج استانی فرهنگیان اعلام شد. این نتایج از تاریخ 2 تیرماه سال 99 در سامانه کارتابل وزارت آموزش و پرورش در دسترس فرهنگیان گرامی قرار خواهد داشت. این نتایج نهایی بوده و فرهنگیانی که درخواست های آن ها مورد پذیرش وزارت آموزش و پرورش قرار گرفته است می بایست هرچه سریع تر به کارگزینی ادارات آموزش و پرورش شهر خود مراجعه نموده و مراحل نقل و انتقال را انجام دهند.

هر سال به وزارت آموزش و پرورش در سامانه نقل و انتقالات فرهنگیان فرصتی را فراهم می‌آورد تا نیروهای واجد شرایط انتقال بتوانند درخواست خود را ثبت نموده و در نهایت بر اساس اولویت های موجود در وزارتخانه، به تعدادی از این درخواست ها ترتیب اثر داده نخواهد شد.

شما می توانید جهت اطلاع و مشاهده نتایج نقل و انتقالات فرهنگیان هر روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره تلفن های موجود در سایت تماس گرفته و نتایج را به صورت تلفنی از مشاورین مجموعه صدای مشاوران دریافت نمایید.

مشاهده نتایج نقل و انتقالات فرهنگیان 99

مشاهده نتایج نقل و انتقالات فرهنگیان 99

مشاهده نتایج نقل و انتقال فرهنگیان در سال 1399 از طریق سایت اینترنتی سامانه کارتابل وزارت آموزش و پرورش به نشانی profile.medu.ir در دسترس داوطلبان خواهد بود. این نتایج نهایی بوده و بر اساس دستورالعمل ها و آیین نامه های این وزارتخانه در خصوص نقل و انتقالات اعلام شده است.

برای مشاهده نتایج تنها وارد نمودن کد پرسنلی کفایت نموده و فرهنگیان محترم به صفحه اعلام نتایج هدایت خواهند شد.

نقل و انتقالات فرهنگیان بر اساس شدت نیاز در شهر مقصد بوده و به عبارت دیگر باید بر اساس نیازی که در شهر مقصد وجود دارد معلمان جابجا شوند. زیرا شرایط وزارت آموزش و پرورش به لحاظ تعداد نیرو شرایط خاصی است.

شما می توانید تمامی اطلاعات لازم در این خصوص را از مشاورین مجرب مجموعه صدای مشاوران به صورت تلفنی اخذ نمایید.

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج نقل و انتقالات فرهنگیان

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 13 =