تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۳

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کارشناسی ارشد / اخبار کارشناسی ارشد / اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99
نتیجه تکمیل ظرفیت ارشد

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99 احتمالا یک هفته تا ده روز پس از اتمام ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال 98  اعلام می گردد . داوطلبینی که در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال 98 شرکت نموده اند برای پیگیری نتایج خود بهتر است از طریق پایگاه سازمان سنجش از قسمت کارشناسی ارشد یک هفته بعد از اتمام مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت وارد سایت شوند. سازمان سنجش اطلاعیه ای مبنی بر اعلام اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 98 را بارگذاری میکند . 

نحوه مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

داوطلبان می توانند به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند . بر روی لینک کارشناسی ارشد کلیک نمایند . اطلاعیه مربوط به اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت ارشد را کلیک نمایید . دو روش برای دسترسی به نتیجه برای شما وجود دارد . در روش اول از شما اطلاعات شماره پرونده و کد پیگیری را می خواهد . که شماره پرونده و کدپیگیری در رسید ثبت نام تکمیل ظرفیت درج شده است . در روش دوم اطلاعاتی از قبیل شماره پرونده و کدملی نیاز است . با وارد کردن اطلاعات لازم در هر روش امکان دسترسی به نتیجه برای شما وجود دارد .

اگر اطلاعات ذکر شده برای شما قابل دسترس نیست می توانید از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش مشخصات ثبت نامی خود را بازیابی نمایید . برای ورود به سیستم پاسخگویی وارد سایت سازمان سنجش شوید . از قسمت سمت چپ سایت ورود به سیستم پاسخگویی را کلیک کنید .

ابتدا عضو شوید . بعد از عضویت به شما نام کاربری و کلمه عبور داده می شود . با نام کاربری و کلمه ی عبور وارد سیستم پاسخگویی شوید . از قسمت درخواست ها ، درخواست مربوط به اطلاعات ثبت نامی تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد را انتخاب نمایید . در این صورت اطلاعات ثبت نامی برای شما نمایش داده می شود . 

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سال 98 

در صورت مشاهده تتیجه تکمیل ظرفیت اگر داوطلب در رشته محلی پذیرفته شده باشد ، در صورت شرکت در تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد  می توانید نتایج را مقایسه و یک مورد را به اختیار خود برای ثبت نام قطعی و تشکیل پرونده برای تحصیل انتخاب نمایید . زمان ثبت نام و تشکیل پرونده دانشگاه پذیرفته شده از طریق سایت دانشگاه قبولی یا تماس با دانشگاه قابل پیگیری می باشد .

در صورت پذیرفته نشدن در هرسال غیر از آزمون کارشاسی ارشد سراسری ، آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نیز برگزار می گردد . زمان ثبت نام در این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش لینک پیام نور اطلاع رسانی می شود . معمولا طبق سال گذشته ثبت نام فراگیر پیام نور اواخر مهر یا اوایل آبان ماه صورت می پذیرد . 

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۳ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور و کنکور دوره الکترونیکی 98

زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 – 99

زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98 – 99 از تاریخ 98/06/21 آغاز …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *