تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

زمان استخدام سپاه

اعلام نتایج استخدام سپاه در سال 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج استخدام سپاه در سال 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از اعلام نتایج استخدام سپاه در سال 98 – 99 مطلع میشوید. بعد از اعلام نتایج سپاه ، پذیرفته شدگان به مرحله مصاحبه دعوت میشوند. نتایج استخدام به صورت اینترنتی منتشر میشود. بعد از گزینش و مصاحبه ، پذیرفته شدگان نهایی با در دست داشتن مدارک مورد نیاز جهت تکمیل فرآیند گزینش استخدامی مراجعه نمایند.

سپاه پاسداران جمهوری اسلامی از تمامی واجدین شرایط استخدام سپاه، در هر یک از مقاطع راهنمایی ، دبیرستان ، فوق دیپلم ، لیسانس ، فوق لیسانس و دکتری ، دعوت به همکاری میکند. توجه داشته باشید که خدمت برای هر یک از داوطلبان در کادر ثابت سپاه امکانپذیر است. به همین علت ثبت نام برای هر یک از آنها در زمان استخدام سپاه الزامیست.

زمان اعلام نتایج استخدام سپاه در سال 98 – 99

زمان اعلام نتایج استخدام سپاه بعد از برگزاری آزمون و تصحیح پاسخبرگ های داوطلبان، احتمالا امسال حدود 20روز بعد از نتایج اولیه خواهد بود. برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج حتما با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرید.

اعلام نتایج استخدام سپاه در سال

نحوه دریافت نتایج استخدام سپاه :

انتشار نتایج استخدام سپاه به صورت اینترنتی انجام می شود. در روش اول، برای مشاهده نتایج به نشانی مذکور مراجعه نمایید. جهت ورود نیاز به کد ملی و شماره داوطلبی خواهید داشت. 

روش دوم دریافت نتایج از طریق تماس تلفنی می باشد. داوطلبان می توانند با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند و نتایج گزینش و استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران را دریافت نمایند.

معاینات پزشکی استخدام سپاه در سال 98 – 99

برای ورود به سپاه پاسدارن جمهوری اسلامی لازم است معاینات پزشکی متعددی انجام دهید. به طور مثال معاینات پزشکی آقایان به صورت گروهی توسط حداقل 8پزشکی انجام می شود. به طور معمول این پزشکان در روز معاینات پزشکی سپاه بیش از 1000نفر را با جدیت ویزیت خواهند کرد. برای کسب اطلاع بیشتر درمورد مرحله معاینات پزشکی برای استخدام سپاه همینجا کلیک نمایید : (معاینات پزشکی سپاه)

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج استخدام سپاه در سال 98 – 99

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مراحل استخدام آموزش و پرورش

مراحل استخدام پذيرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش

مراحل استخدام پذيرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای اعلام شد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =